Schuettler zavěsí raketu

BERLÍN (AFP) -

jak přehnat tenisovou raketu
Rainer Schuettler

Německý Rainer Schuettler, na snímku z roku 2011, oznámil, že odchází do důchodu, a nyní se zaměří na pořádání nového turnaje v Dusseldorfu.

Německý Rainer Schuettler oznámil, že odchází do důchodu, a nyní se zaměří na pořádání nového turnaje v Dusseldorfu.

Musíte vědět, kdy přestat. V 36 letech nastal čas změnit obzory, řekla bývalá světová pětka na úterní tiskové konferenci.

Schuettler také oznámil druhou kariéru jako spoluorganizátor nové akce ATP-Power Horse Cup-která se bude konat od 17. do 25. května 2013.

Loni jsem ještě snil o účasti na olympijských hrách. Ale nebyl to dobrý rok, hry mi chyběly, vysvětlil. V hlavě mám tolik nápadů.

Schuettler se stal profesionálem ve věku 19 let a v dubnu 2004 se dostal do první desítky, přičemž k 28. narozeninám dosáhl vrcholu pět v kariéře.

Poslední letošní zápas odehrál v Dauhá, kde vyhrál první ze čtyř titulů ATP v roce 1999. Byl posledním Němcem, který dosáhl grandslamového finále, když na Australian Open 2003 podlehl Andre Agassimu.

Schuettler také získal stříbrnou medaili ve čtyřhře na olympijských hrách v Aténách 2004.

Populární Problémy

Jak se zotavit z poranění způsobeného opakovaným stresem v důsledku používání počítače. Opakovaná poranění (RSI) jsou běžná u lidí, kteří tráví hodně času na počítači. Dobrou zprávou je, že s úpravami držení těla, úpravami vaší práce ...

Místo konání US Open a Paris Masters patří mezi největší tenisové arény na světě.

Dále na trávu: Wimbledon 2010, náhled a předpovědi

Být skvělým běžcem vyžaduje rychlost, vytrvalost a odhodlání. Budete muset tvrdě trénovat a cvičit, jak jen můžete, ale jakmile se začnete zlepšovat, bude to všechno stát za to. Existují jednoduché změny ...

Ohio State a Wisconsin se v sobotu večer setkají v masivním zápase mistrovství Velké desítky. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete ke sledování dokumentu Socha svobody vytvořeného HBO online nebo v televizi.