Šarapovová se posmívá Ivanovičovi během dramatického semifinále Cincinnati

Maria Šarapovová vs. Ivanovič

Maria Šarapovová

Maria Sharapova a Ana Ivanovic bojovaly v absolutním thrilleru v semifinále WTA Western & Southern Open v Cincinnati. Šarapovová po většinu zápasu táhla, než se otočila a nastavila dva mečboly pro vstup do finále. Ivanovič však znovu získala dotek, aby zachránila mečboly a nakonec zápas vyhrála 6-2, 5-7, 7-5.

Na začátku třetí sady byl Ivanovic nucen vzít si lékařský oddechový čas. Lékař musel zkontrolovat srbský krevní tlak, aby posoudil rozsah její nemoci a podal správné léky.

starožitná tenisová raketa

Zápas dosáhl bodu varu v osmi hrách rozhodující sady, když Šarapovová podala dvojchybu, aby se zlomila. Emoce očividně narůstaly a Rus byl viditelně rozrušený. Vypadala, že učinila sarkastickou poznámku určenou svému protivníkovi.

30 za 30 ric flair sledovat online

Zde jsou videozáznamy reakce Šarapovové po ztrátě bodu.
Setkání bylo vždy nabízeno jako vzrušující záležitost a hráči rozhodně splnili očekávání. Tato dvojice mezi nimi vyhrála šest grandslamů a zajistila davu jejich peníze po celou dobu soutěže úchvatnými body.

Zde je jeden z nejlepších bodů zápasu.Populární Problémy

Jak péct suchý chléb. Chléb sušení v troubě je užitečný trik, jak se naučit připravit klíčovou ingredienci pro mnoho receptů. Sušený chléb lze použít na pokrmy od polévek a nádivek až po chlebový pudink. Sušení čerstvého chleba je snadné a poskytne vám ...

Novak Djokovic letos sehrál velmi aktivní roli v humanitární práci a přispěl k řadě příčin. Jeho nadace kromě vzdělávání také pomáhá v boji proti epidemii COVID-19.

Jak uspořádat zimní večeři. Zima je skvělý čas na pořádání večírku přátel a rodiny: chladné počasí přiměje každého, aby se shromáždil v teplém domě nebo bytě, a lidé obvykle rádi jedí těžké, bohaté, ...

„OutDaughtered“ se vrací na premiéru šesté série na TLC. Zjistěte, jak se na to dívat, pokud nemáte kabel.