Přímý přenos Warriors vs Lakers: Jak se dívat online bez kabeluGetty

Los Angeles Lakers budou ve středu hostit Golden State Warriors v centru Staples.

Začátek hry je naplánován na 22:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují ESPN.

jak se dívat na průvod macy

Sledujte Warriors vs Lakers prostřednictvím AT&T TV a nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Warriors vs Lakers na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Sledujte Warriors vs Lakers přes Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos hry Warriors vs Lakers na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN.

Sledujte Warriors vs Lakers prostřednictvím bezplatné zkušební verze Sling TV

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos hry Warriors vs Lakers na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

nejlepší tenisky

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Warriors vs Lakers

Lakers se v úterý zlepšili na 8: 2, když na silnici překonali Phoenix Suns 123-116.

Center Lakers Anthony Davis klesl o 24 bodů a chytil 12 doskoků, obě herní maxima, přidal 4 asistence, 2 krade a blok. Spoluhráč z Los Angeles LeBron James vedl všechny účastníky s 11 asistencemi, aby získali 19 bodů a 7 desek.

Jejich tým střílel z pole 53,7%, asistoval u 39 z 52 značek.

To je pro nás tajemství, řekl hlavní trenér Lakers Frank Vogel Associated Press . Pokud se skutečně odhodláte k extra přihrávce ofenzivně a budete hrát jeden za druhého, budeme téměř neporazitelní. Byl to opravdu dobrý tým, který jsme dnes večer porazili - to je opravdu dobré vítězství.

Útočník Lakers z třetího ročníku Kyle Kuzma sestoupil z lavičky a získal 23 bodů za střelbu z 16.

Kuzma sledoval první čtyři zápasy Lakers v sezóně, když se zotavil ze zranění kotníku, poté se trápil při návratu a v průměru měl 10,2 bodu na 39,6% střelbu v pěti utkáních před úterkem.

Právě jsem dostal spoluhráče, kteří mi věří, řekl Kuzma podle Associated Press. Všichni si navzájem věříme. Jsme tým a navzájem se vyzvedáváme.

Warriors utrpěli v pondělí čtvrtou porážku za sebou, když doma prohráli s Utah Jazz 122-108 a v tomto roce klesli na 2-9.

Velký muž Draymond Green se vrátil z pětizápasové nepřítomnosti zplozené přetrženým vazem v levém ukazováčku. Během 22 minut nashromáždil 4 body, 7 doskoků a 4 asistence, než se stal prvním hráčem vysunutým v nedávno otevřeném Chase Center.

Na začátku čtvrtého čtvrtletí se Green pokusil vytáhnout obvinění na strážce jazzu Mikea Conleyho, aby byl odpískán kvůli blokovacímu faulu. Při zpochybňování hovoru mu vznikly dvě technické záležitosti.

špičkové rakety na stolní tenis

S tím telefonátem jsem nesouhlasil, řekl Green podle ESPN . A nikdy nebudu v pořádku, když mi další dospělý muž řekne: „Nemluv.“ Pokud máš pocit, že jsi špatně volal nebo správně, neříkej mi, abych nemluvil. Jsem dospělý muž. Mám vlastní děti. To se tedy stalo.

Green zaznamenal, jak moc se přestupek Golden State od jeho posledního vystoupení změnil, protože tým před dvěma týdny ztratil Stephena Curryho na zlomeninu ruky.

Podle ESPN je to zcela jiný přestupek, řekl Green. Není to náš normální přestupek. Jen se tomu přizpůsobte. Trochu najít moje místa a druh zjistit, kde se vejdete do přestupku, kde já zapadám do přestupku a mezery, různé podobné věci, které se stanou docela rychle. Ale co je důležitější, prostě se opravdu snažte získat rytmus a můj vítr.


Populární Problémy

Reilly Opelka se v pátek utká s Borna Coric v napínavém čtvrtfinálovém střetu v Petrohradu. Tato dvojice se již jednou na turné potkala, přičemž Opelka vedla v poměru 1: 0.

Jak používat ve větě. „Přesto“ je užitečné slovo v anglickém jazyce, protože vám umožňuje být ve větě jasnější. „Přesto“ lze použít jako příslovce, k diskusi o dalším nápadu nebo k zdůraznění pocitu nebo myšlenky. Může také ...

Jak se dostat do formy pro jízdu na koni. Nejlepší způsob, jak se dostat do skvělé kondice a stát se dobrým jezdcem, je jízda. Mít silné svaly je polovina, ale trénovat mozek a oči a mít rovnováhu a kontrolu těla při pohybu ...

V úterý večer má premiéru nový mysteriózní thriller „Emergence“. Zde je návod, jak sledovat novou show streamovanou online bez kabelu.

Váš průvodce streamováním filmu „Můj oblíbený marťan“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak hrát petanque. Pétanque je forma koulí, kde je cílem házet duté kovové koule (nazývané koule) a dostat je co nejblíže k malému dřevěnému míči (zvedáku). Tato klasická francouzská hra je skvělá, pokud hledáte ...