Rafael Nadal získal na Roland Garros téměř 20% z celé své ceny za kariéru

Rafael Nadal slaví svůj první titul Roland Garros v roce 2005

Rafael Nadal slaví svůj první titul Roland Garros v roce 2005

Simpsonovi sezóna 1 online

Rafael Nadal má na Roland Garros přinejmenším ohromující čísla. Jeho součet 12 titulů v antuce Major je historicky nejvyšší na grandslamovém turnaji všech singlů - mužů i žen. Ale je to jeho údaj o finanční výhře na French Open - jak v absolutním, tak relativním vyjádření -, co skutečně zamotá hlavu.

Peníze Rafaela Nadala ve výši 22 milionů dolarů byly získány během 15 kampaní na Roland Garros. představuje 18% z jeho celkové odměny za kariéru ve výši 120 milionů dolarů. Není překvapením, že Nadalovy ceny získané na Roland Garros jsou mnohem vyšší než peníze, které vyhráli Novak Djokovič (8,6 milionu dolarů) a Roger Federer (6,8 milionu dolarů) dohromady.

Nyní se podívejme blíže na výdělky Španělska na Roland Garros.

Rafael Nadal získal za svůj první titul v antuce Major v roce 2005 1,1 milionu dolarů, což je částka, která se zvýšila na 2,58 milionu dolarů v době, kdy v roce 2019 získal rekordní 12. titul Roland Garros.

Během svých 12 kampaní v Paříži získal Španěl kumulativní částku 21,6 milionu dolarů. Rafael Nadal utratil v průměru 1,8 milionu dolarů pokaždé, když vzal Coupe des Mousquetaires zpět na Mallorcu.

Během tří let (2009, 2015, 2016), kdy Nadal na Roland Garros nevyšel vítězně, vydělal kumulativní částku 0,45 milionu dolarů.

Nyní se také podívejme na výdělky Rafaela Nadala na jeho dalších třech oblíbených zastávkách na turné ATP - což představuje další významnou část jeho celkových příjmů z kariéry.

Španěl získal 11 titulů za kus v Monte Carlu a Barceloně a 9 titulů v Římě. Přitom si vydělal 7,8 milionu dolarů v knížectví, 4,2 milionu v Barceloně a 6,8 milionu v Římě. To z něj činí kumulativní výdělek 18,8 milionu dolarů z jeho tří oblíbených turnajů po Roland Garros - což je 15% jeho celkových příjmů.

badminton pro začátečníky

Jinými slovy, Rafael Nadal vydělal 33% svých cen v kariéře na pouhých čtyřech turnajích. A všechny, jak byste čekali, se hrají na antuce.

Srovnání zisků Roland Garros Rafaela Nadala s Federerem na Wimbledonu a Djokovičem na Australian Open

Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic (zprava doleva)

Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic (zprava doleva)

Výdělek Rafaela Nadala ve výši 22 milionů dolarů na Roland Garros představuje téměř pětinu jeho celkových příjmů z kariéry. Nyní se podívejme, jak se tato čísla srovná s odpovídajícími počty Rogera Federera a Novaka Djokoviče na jejich oblíbených oblíbených grandslamových turnajích - Wimbledonu a Australian Open.

Stejně jako Rafael Nadal na Roland Garros, Roger Federer na svém oblíbeném grandslamovém turnaji ve Wimbledonu také absolvoval 12 finále. Osminásobný wimbledonský šampion vydělal 18,7 milionu dolarů z 21 po sobě jdoucích vystoupení na trávníku Major (1999 až 2019) - což představuje zhruba 16% z celkového výdělku švýcarské legendy ve výši 115,9 milionu dolarů.

koncová rychlost tenisového míčku

Pokud jde o Novaka Djokoviče, Srb na Australian Open vydělal 19,9 milionu dolarů - zhruba 16% z jeho celkové odměny za kariéru ve dvouhře. Zde je na místě poznamenat, že Djokovičova celková odměna za kariéru ve výši 123,7 milionu USD je nejvyšší ze všech hráčů v historii hry.

Je jasné, že každý člen Velké 3 vydělal významnou část svých kariérních výdělků na svém oblíbeném Slamu. Poměr Roland Garros Rafaela Nadala je však ze všech tří pohodlně nejvyšší - což posiluje skutečnost, že jeho dominance a závislost na antuce jsou skutečně mimořádné.Vítězství v zápase Roland Garros Rafaela Nadala tvoří 9% z jeho celkových vítězství v kariéře

Rafael Nadal na Roland Garros

Rafael Nadal na Roland Garros

Čísla Roland Garros Rafaela Nadala hovoří jasně. Jeho 12 finále a tolik titulů na turnaji je nejvíce od jakéhokoli hráče v otevřené éře.

Ale další zajímavou statistikou v tomto ohledu je, že 93 vítězství Rafaela Nadala na Roland Garros představuje téměř desetinu jeho vítězství v celkovém součtu 990.

Mezi aktivními hráči je to více než jen výhra Rogera Federera k celkovým vítězstvím zápasů na Australian Open (102/1242 = 8,2%) a Wimbledonu (101/1242 = 8,2%) nebo Novaka Djokoviče na Australian Open (75/911 = 8,2%).

Populární Problémy

V sobotu večer zahájí Mexiko svůj Zlatý pohár 2019 proti Kubě. Pokud jste ve Spojených státech, můžete zápas sledovat online naživo.

Jak přimět přátele, aby si mysleli, že jste bohatí. Chcete vypadat bohatě, i když nemáte velký rozpočet? Zde je několik způsobů, jak ušetřit peníze, a přesto se vašim přátelům jeví jako bohatí. Vypadejte čistě a naleštěně. Udržujte si celkově dobré zdraví.

Jak zjistit, zda máte citlivou pokožku. Správná péče o pleť je důležitá a při výběru produktů pro péči o pleť je důležité vzít v úvahu váš typ pokožky. Je obzvláště důležité zjistit, zda máte citlivou pokožku, protože ...

Zde je návod, jak streamovat Celebrity Escape Room online zdarma, pokud nemáte kabel.

Jak psát o sobě. Psát o sobě může zpočátku vypadat trapně. Průvodní dopisy, osobní eseje a bio poznámky o sobě přicházejí s některými konkrétními triky a tipy, díky nimž může být při výběru mnohem méně zastrašující ...

Zde je návod, jak sledovat 3bodovou soutěž NBA 2019 online, pokud nemáte kabel.