Wimbledon 2021: Ashleigh Barty vs Karolina Pliskova náhled, head-to-head & prediction

Ashleigh Bartyová

Ashleigh BartyováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Ashleigh Barty vs (8) Karolina PliskovaDatum: 10. července 2021Turnaj : -2021-men-s-draw-analysis-preview-prediction 'rel =' noopener noreferrer '> Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Konečnénejprodávanější tenisová raketa

Místo : Londýn, Velká Britániebílé plátěné tenisové boty

Kategorie : Grand Slam

Povrch : TrávaOdměna : 17 066 000 GBPNačasování zápasu: 14:00 místního času, 13:00 GMT, 9:00 EST, 18:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Ashleigh Barty vs Karolina Pliskova náhled

Po dvou týdnech strhujícího tenisu se Ashleigh Bartyová a Karolina Plíšková v sobotu postaví na kurt, aby získaly šanci zvednout vytouženou misku Venus Rosewater.

Prodám staré tenisové rakety

Obě ženy byly důkladně testovány v příslušných semifinálových zápasech. Barty se odrazila od comebacku druhého setu od bývalé šampionky Angelique Kerberové, aby si připsala vítězství 6-3, 7-6 (3), zatímco Plíšková přežila třísetovou bitvu s druhou nasazenou Arynou Sabalenkou na zápasy 5-7, 6-4 , 6-4 vítězství.

Pro každou z žen to bude druhé grandslamové finále. Zatímco Barty poprvé vyhrála na Roland Garros 2019, Plíšková na US Open 2016 přišla o Angelique Kerberovou. Zajímavé je, že Kerber byla zařazena na světovou jedničku, když čelila Češce v New Yorku - stejně jako Barty právě teď.

Barty, který letos získal již tři tituly - v Melbourne, Miami a Stuttgartu - v tuto chvíli vypadá ve velitelské formě. Po druhém kole odchodu do důchodu na Roland Garros kvůli zranění Barty vytvořila pozoruhodný běh do svého rodného finále Wimbledonu, když upustila jen jednu sadu.

Pětadvacetiletá žena se uchází o to, aby se stala první Australankou, která bude korunována šampionkou v All England Clubu od roku Evonne Goolagong Cawley v roce 1980.

Karolina Pliskova

Karolina Pliskova

Plíšková je mezitím jednou z pouhých šesti aktivních hráček, které se dostaly do semifinále na všech čtyřech Majors. Ale česká forma v posledních měsících nebyla skvělá; její poslední titul WTA přišel na Brisbane International v lednu loňského roku.

sledovat hru Packers online zdarma živě

Začátek Plíškové do roku 2021 byl výrazně pod očekáváním, protože na většině turnajů čelila předčasným odchodům. Devětadvacetiletá žena dokázala dosáhnout finále v Římě, ale Iga Swiatek jí tam předal dvojitý bagel.

Plíšková dále utrpěla ztráty v prvním kole v Berlíně a v Nottinghamu a do Wimbledonu přišla s obrovským nedostatkem sebevědomí. O to působivější je její hvězdný běh do finále; česká změna v bohatství byla jak náhlá, tak dramatická.

Plíšková doufá, že se stane teprve třetí Češkou, která kdy zvedla misku Venuše z růžové vody, a první od Petry Kvitové v roce 2014.

Ashleigh Barty vs. Karolina Plíšková proti sobě

Dlouho trvající rivalita dvojice se skládá ze sedmi vzájemných zápasů, přičemž Ashleigh Bartyová v současné době vede hlavou proti Karolině Plíškové 5: 2. Jejich poslední střetnutí se odehrálo na Stuttgart Open 2021, které Barty vyhrál ve třech těsných setech.

Predikce Ashleigh Barty vs. Karolina Plíšková

Přestože Asheligh Bartyová stojí tváří v tvář, nepotkala Karolínu Plíškovou na trávě od roku 2016. Pro obě ženy to bude nová výzva, zejména kvůli jejich kontrastním herním stylům.

Barty se chlubí různorodou sadou dovedností a hodně spoléhá na svůj bekhendový plátek, aby manévrovala rallye ve svůj prospěch. Plíšková má naopak explozivní údery země a často vypadá, že vystřelí rychlé vítěze.

tenisové oblečení v cíli
Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Hráči však mají jednu podobnost: schopnost produkovat velké podání a esa. Ve svém semifinálovém zápase proti Sabalenkové zahnala Plíšková 14 es a během dvou hodin hry se zlomila jen jednou. Bartyová zasáhla osm es a při prvním podání proti Kerberové získala neuvěřitelných 88% bodů.

Zatímco obě ženy mohou snadno udeřit na vítěze, Bartyho schopnost zůstat na delších výměnách by mohla v sobotu Plíškové vadit. Češka v minulosti při svých zápasech vykazovala výpadky koncentrace; může být netrpělivá, pokud body nepřicházejí příliš snadno.

Dá se očekávat, že Barty získá převahu díky své pestrosti a obraně, na což Plíšková nemusí mít vždy odpověď.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Moicano vs Korean Zombie a všechny zápasy UFC Greenville 2019 online.

Zachytit ruku nebo prst v zavírajících se dveřích může být neuvěřitelně bolestivý zážitek. V závislosti na závažnosti situace může být nutné vyhledat odbornou lékařskou pomoc, aby se zabránilo dlouhodobé bolesti nebo zranění. Pokud však ...

Jak léčit burzitidu. Bursitida je zdravotní stav, který může vést k silné bolesti, otoku nebo ztuhlosti v oblastech obklopujících vaše klouby. [V161649_b01]. 19. listopadu 2020. Burzitida proto často postihuje oblasti vašeho těla, jako ...

Rafael Nadal nemyslí na zpomalení a stále doufá, že se přidá do svého seznamu rekordů. Nadal také zdůraznil, že neustálé sebezdokonalování je klíčem k dlouhé a úspěšné kariéře.

Jak nosit čisté šaty. Průhledné šaty jsou odvážné kousky, které vytvářejí velmi stylové oblečení. Protože je vidíte přímo skrz ně, je důležité vybrat si spodní prádlo, které vás zahalí a budete se v něm cítit pohodlně a ...

Jak roztočit kytaru. Už jste někdy chtěli roztočit kytaru přes rameno? Tento trik za ta léta provedlo mnoho profesionálních kytaristů a samozřejmě je vzrušující to vidět. Pokud byste chtěli vědět, jak roztočit ...