Wimbledon 2021: Ashleigh Barty vs Karolina Pliskova náhled, head-to-head & prediction

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Ashleigh Barty vs (8) Karolina Pliskova

Datum: 10. července 2021

Turnaj : -2021-men-s-draw-analysis-preview-prediction 'rel =' noopener noreferrer '> Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Konečné

boty na tenisové kurty

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

velikost rukojeti tenisové rakety

Odměna : 17 066 000 GBP

Načasování zápasu: 14:00 místního času, 13:00 GMT, 9:00 EST, 18:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Ashleigh Barty vs Karolina Pliskova náhled

Po dvou týdnech strhujícího tenisu se Ashleigh Bartyová a Karolina Plíšková v sobotu postaví na kurt, aby získaly šanci zvednout vytouženou misku Venus Rosewater.

Obě ženy byly důkladně testovány v příslušných semifinálových zápasech. Barty se odrazila od comebacku druhého setu od bývalé šampionky Angelique Kerberové, aby si připsala vítězství 6-3, 7-6 (3), zatímco Plíšková přežila třísetovou bitvu s druhou nasazenou Arynou Sabalenkou na zápasy 5-7, 6-4 , 6-4 vítězství.

Pro každou z žen to bude druhé grandslamové finále. Zatímco Barty poprvé vyhrála na Roland Garros 2019, Plíšková na US Open 2016 přišla o Angelique Kerberovou. Zajímavé je, že Kerber byla zařazena na světovou jedničku, když čelila Češce v New Yorku - stejně jako Barty právě teď.

sledovat tenis espn

Barty, který letos získal již tři tituly - v Melbourne, Miami a Stuttgartu - v tuto chvíli vypadá ve velitelské formě. Po druhém kole odchodu do důchodu na Roland Garros kvůli zranění Barty vytvořila pozoruhodný běh do svého rodného finále Wimbledonu, když upustila jen jednu sadu.

Pětadvacetiletá žena se uchází o to, aby se stala první Australankou, která bude korunována šampionkou v All England Clubu od roku Evonne Goolagong Cawley v roce 1980.

Karolina Pliskova

Karolina Pliskova

Plíšková je mezitím jednou z pouhých šesti aktivních hráček, které se dostaly do semifinále na všech čtyřech Majors. Ale česká forma v posledních měsících nebyla skvělá; její poslední titul WTA přišel na Brisbane International v lednu loňského roku.

hodinky chrisley ví nejlépe online zdarma

Začátek Plíškové do roku 2021 byl výrazně pod očekáváním, protože na většině turnajů čelila předčasným odchodům. Devětadvacetiletá žena dokázala dosáhnout finále v Římě, ale Iga Swiatek jí tam předal dvojitý bagel.

Plíšková dále utrpěla ztráty v prvním kole v Berlíně a v Nottinghamu a do Wimbledonu přišla s obrovským nedostatkem sebevědomí. O to působivější je její hvězdný běh do finále; česká změna v bohatství byla jak náhlá, tak dramatická.

Plíšková doufá, že se stane teprve třetí Češkou, která kdy zvedla misku Venuše z růžové vody, a první od Petry Kvitové v roce 2014.

Ashleigh Barty vs. Karolina Plíšková proti sobě

Dlouho trvající rivalita dvojice se skládá ze sedmi vzájemných zápasů, přičemž Ashleigh Bartyová v současné době vede hlavou proti Karolině Plíškové 5: 2. Jejich poslední střetnutí se odehrálo na Stuttgart Open 2021, které Barty vyhrál ve třech těsných setech.

Predikce Ashleigh Barty vs. Karolina Plíšková

Přestože Asheligh Bartyová stojí tváří v tvář, nepotkala Karolínu Plíškovou na trávě od roku 2016. Pro obě ženy to bude nová výzva, zejména kvůli jejich kontrastním herním stylům.

Barty se chlubí různorodou sadou dovedností a hodně spoléhá na svůj bekhendový plátek, aby manévrovala rallye ve svůj prospěch. Plíšková má naopak explozivní údery země a často vypadá, že vystřelí rychlé vítěze.

starožitné tenisové rakety
Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Hráči však mají jednu podobnost: schopnost produkovat velké podání a esa. Ve svém semifinálovém zápase proti Sabalenkové zahnala Plíšková 14 es a během dvou hodin hry se zlomila jen jednou. Bartyová zasáhla osm es a při prvním podání proti Kerberové získala neuvěřitelných 88% bodů.

Zatímco obě ženy mohou snadno udeřit na vítěze, Bartyho schopnost zůstat na delších výměnách by mohla v sobotu Plíškové vadit. Češka v minulosti při svých zápasech vykazovala výpadky koncentrace; může být netrpělivá, pokud body nepřicházejí příliš snadno.

Dá se očekávat, že Barty získá převahu díky své pestrosti a obraně, na což Plíšková nemusí mít vždy odpověď.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak zastavit slinění. Nadměrné slinění nebo hypersalivace může být na obtíž. V závažných případech může mít zásadní dopad na kvalitu života. Chcete -li se vypořádat s menšími případy, zkuste se vyvarovat jídla a pachů, které stimulují slinění ....

Všichni spisovatelé potřebují čas od času obnovit svou inspiraci. Každodenní život je plný inspirace pro psaní a nápady najdete také v knihách a příbězích. Kromě toho posílíte svou kreativitu prostřednictvím různých cvičení, jako ...

Poté, co Roger Federer nechal šanci vyhrát další slam, vzal matný pohled na otázku, kolik dalších příležitostí dostane.

Novak Djokovic nedávno potěšil dva mladé fanoušky v Adelaide před hotelem Majestic, kde v současné době tráví dvoutýdenní karanténu, a poskytl jim svou ochrannou známku dávku povzbuzení.

Když se Roger Federer a John Isner chystají zamknout rohy ve finále Miami, podívejte se dopředu, co se v zápase může stát.

Juventus se v sobotu utká s Napoli ve velkém zápase Serie A na začátku sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru v USA.