J&T Banka Ostrava Open 2020: Ons Jabeur vs Barbora Strycova náhled, head-to-head & prediction

French Open 2020 - desátý denPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Ons Jabeur vs Barbora Strycova

Datum: 20. října 2020Turnaj: J&T Banka Ostrava Open 2020

Kolo: První kolo (kolo 32)

Místo: Ostrava, Česká republikaKategorie: WTA Premier

Povrch: Vnitřní hardcourt

Finanční odměna: 528 500 USDNačasování zápasu: Cca. 20:00 SELČ, 23:30 IS

oblečení na bílé tenisky

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN

Náhled Ons Jabeur vs Barbora Strycova

Tuniský Ons Jabeur se v prvním kole J&T Banka Ostrava Open utká s českou Barborou Strycovou.

Jabeur, 32. místo, je ve skvělé formě a míří do akce na úrovni Premier. Šestadvacetiletá žena navázala na čtvrtfinálový běh v Cincinnati čtvrtým kolem na Roland Garros, kde porazila Zarinu Diyasovou, Nao Hibina a Arynu Sabalenku, než upadla na Danielle Collinsovou.

Barbora Strycova na French Open 2020

Její soupeřka v prvním kole Barbora Strycová nemá za sebou to nejlepší ze sezón. Strycova se stáhla z US Open, po kterém utrpěla ve druhém kole výjezdy v Římě a na French Open.

Bude doufat, že se odrazí a udělá hluboký běh ve svém domácím turnaji.

Proti sobě Jabeur vs Barbora Strycova

Půjde o druhé setkání obou hráčů. Barbora Strycova vede proti sobě 1-0 na základě vítězství 6-1 6-3 nad Ons Jabeur ve Wuhanu před třemi lety.

Ons Jabeur vs Barbora Strycova prediction

Ons Jabeur na French Open 2020

Přestože je Ons Jabeur hráčem s nižším umístěním, přichází do zápasu proti Barboře Strycovové jako drtivá favoritka, vzhledem k její vynikající nedávné formě.

Jabeur je jednou z nejtvrdších hitterek na turné a její silová hra by měla dobře fungovat na indoor hardcourts. Jabeur má schopnost generovat spoustu tempa z obou křídel a také používá drop drop, aby změnila tempo rally.

Strycova naopak ráda rychle končí body tím, že přijde na síť. Češka je jednou z mála hráček na ženském okruhu, která pravidelně slouží a saluje.

obrázky zánětu šlach lokte

Strycova má potenciál být nebezpečná na rychlých tvrdých hřištích v Ostravě, ale je nepravděpodobné, že by odolala Jabeurově síle od základní čáry.

Předpověď : Vyhrává Jabeur ve dvou setech.

Populární Problémy

V nedávném rozhovoru prezident rumunské tenisové federace Ion Tiriac hovořil o celosvětové popularitě Rafaela Nadala. Tiriac tvrdil, že nové peníze a televizní práva mají schopnost udělat z tenisty globální superhvězdy.

Lamelo Ball and Spire převzít Bella Vista v HoopHall West High School Basketball Invitational. Zde je návod, jak můžete hru sledovat zdarma.

Na Zemi mravenci převyšují počet lidí 140 000: 1. To však neznamená, že se musí stát hosty ve vašem domě. Můžete je udržet venku zničením jejich hnízda, odstraněním jejich potravinových zdrojů, stavěním bariér a návnadou na jejich zvědy. Číst...

Jak krajky konverzovat. Boty Converse mohou vašemu outfitu dodat trendy a svěží vzhled a skvěle se hodí téměř pro každou příležitost. Šněrování vašich Converse však může být skličující úkol, zvláště pokud zkoušíte novou krajku ...

Zde je návod, jak sledovat 2. sérii, epizodu 7 Yellowstone online zdarma, i když nemáte kabel.

Video: Maradona hraje tenis s Del Potro