Jak se zamotává stream: váš průvodce prohlížením rodiny

proud zamotaný

Disney

Stream se nyní zamotal

wii tenisový tip

Tangled má tu čest být 50. 50. celovečerním animovaným filmem společnosti Disney. Byla vydána v roce 2010 a vychází z pohádky Rapunzel od bratří Grimmů. Tangled můžete sledovat online pomocí Disney +. Na rozdíl od „princeznovských“ filmů z minulosti Tangled nepoužil křestní jméno ženské postavy ani titul princeznovského typu. Tvůrci tvrdí, že je to proto, že film má dva protagonisty - Rapunzel a Flynn -, ale kritici řekli, že Disney to udělal, aby se pokusil oslovit širší publikum po nevýrazném představení Princezna a žabák.

Ve filmu hrají popová hvězda Mandy Moore a Zachary Levi a sleduje Rapunzel, když přesvědčuje darebáka, aby ji vzal do širšího světa poté, co jí matka odmítla dovolit opustit svou věž. Tangled měl velký kasovní výkon a od té doby byl vydán na DVD, ale nyní můžete sledovat streamování Tangled. Film byl nominován na více než 50 cen, včetně nejlepší původní písně na Oscarech i na Zlatých glóbech. Vyhrálo by 10 cen, včetně ceny #D Creative Arts Lumiere za scénu „Vidím světlo“ s lucernami. Zde je návod, jak streamovat Tangled právě teď:

Jak streamovat zamotané - exkluzivně na Disney+

Spletený je jedním z fanoušků oblíbených filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Spletený a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Tangled
  5. 5. Klepněte na Zamotaný
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Zamotaný: Přehled

Datum vydání: 24. listopadu 2010
Tvůrci: Brothers Grimm, Dan Fogelman,
Režie: Nathan Greno, Byron Howard
Hrají: Mandy Moore, Zachary Levi, Donna Murphy,
Hodnocení: PG
Synopse:
Mladá dívka s kouzelnými, dlouhými vlasy touží opustit svou věž a podívat se na svět.

Jak dlouho je zamotaný?

Tangled má dobu běhu 100 minut.


Zamotaný plot

Dávno, kapka slunečního světla dopadla na Zemi a vyrostla z ní kouzelná květina, která dokázala zahojit rány. Matka Gothel používala květiny stovky let, aby zůstala mladá, ale jednoho dne do oblasti přišli vojáci a vzali květinu, aby uzdravila královnu. Vytvoří tonikum, které pije královna, a to ji uzdraví. Poté, co je královna uzdravena, má holčičku, jejíž vlasy jsou naplněny stejnými léčivými silami. Král a královna jí říkají Rapunzel, ale matka Gothel se krade na hradě a unese malou holčičku. O šestnáct let později matka Gothel nadále drží Rapunzel zavřenou ve věži, odmítá ji pustit do světa nebo si ostříhat vlasy, protože to jí vezme léčivou sílu. Rapunzel chce jít do světa, konkrétně sledovat nebeské lucerny. Matka Gothel odmítá, protože ví, že lucerny král a královna vypouští v den Rapunzelových narozenin v naději a jednoho dne ji znovu najdou. Když matka Gothel opustí věž, přijde darebák poté, co ukradl princezninu korunu z hradu. Chce se skrýt před stráží, které ho pronásledují. Rapunzel s ním bojuje svou pánví a sváže ho. Ukryla ukradenou korunu, což ho přinutilo souhlasit s tím, že ji vezme k lampionům v naději, že získá korunu zpět. Flynn vezme Rapunzel jako první k Snuggly Duckling a doufá, že svůj úkol vzdá. Místo toho, aby se tamních mužů bála, je okouzlí a jsou k ní milí. Ale matka Gothel je následovala a přesvědčila dvojici strážců, aby šli dovnitř za Flynnem, který je hledaným zlodějem. Flynn a Rapunzel uniknou, ale Flynn je zraněný. Rapunzel se bojí, že její moc uzdravit Flynna vyděsí, ale ona mu stejně zahojí ránu. Na druhý den oba pokračují v cestě, aby je našel Maximus, kůň hradní stráže, který sledoval Flynna. Rapunzel přesvědčí Maximuse a Flynna, aby vstoupili do příměří, aby mohla vidět lucerny, a jak procházejí dnem, Rapunzel a Flynn se do sebe zamilují. Na lodi, když sledují stoupající lampiony, dává Rapunzel Flynnovi korunu. Vezme ji zpět na břeh, ale jsou tam dva kriminálníci z Snuggly Duckling a srazí ho, než přesvědčí Rapunzel, že ji Flynn nechal na pokoji. Přijde matka Gothel a řekne Rapunzelovi, že ji nikdy nezradí tak, jak to má Flynn. Zpátky u věže si Rapunzel uvědomuje, že po celé věži znovu a znovu malovala královskou korunu; uvědomuje si, že to udělala, protože ona je zmizelá princezna a konfrontuje matku Gothel. Mezitím byl Eugene odsouzen k trestu smrti za krádež koruny, ale více uprchlých kriminálníků a Maximus mu pomohlo uprchnout. Flynn spěchá k věži, ale Gothel je tam a napálí ho, pak ho bodne. Rapunzel říká, že půjde s Gothelem, ale pouze pokud jí bude dovoleno uzdravit Flynna; ale Flynn chce, aby byla volná, a než ho dokáže uzdravit, uřízne jí vlasy. To změní Rapunzelovy vlasy na hnědé; Matka Gothel zakopne a vypadne z okna. Rapunzel pláče nad Eugenem, který jí zemře v náručí. Ale jedna z jejích slz dopadne na Flynnovu tvář a to ho uzdraví. Zavede ji na hrad, kde se sejde s rodiči. Království oslavuje návrat jejich princezny a Flynn a Rapunzel se vezmou.

Zamotané obsazení

Několik známých herců postav propůjčilo svůj hlas Tangledovi, včetně Jeffreyho Tambora, Brada Garretta a Richarda Kiela. Zde jsou hlavní členové obsazení filmu.

Mandy Moore jako Rapunzel

Rapunzel se zoufale snaží vidět svět mimo svůj hrad, ale neuvědomuje si, že její adoptivní matka je také zlá čarodějnice. Mandy Moore je uznávaná zpěvačka a herečka, která je nejlépe známá pro svou roli v televizním seriálu This is Us. Objevila se také v Denících princezen, Procházce k zapamatování a Uloženo.

Zachary Levi jako Flynn Rider

Flynn je zloděj, který ukradne korunu zmizelé princezně a který poté pomůže Rapunzel najít dobrodružství ve světě. Zachary Levi pokračoval ve své roli Flynna v celém vesmíru Disney a objevil se nejen ve filmu, ale také ve hře Tangled: The Series a ve videohře Kingdom hearts. Kromě toho se objevil v Shazam !, The Marvelous Mrs.Maisel a Thor: The Dark World.

Donna Murphy jako matka Gothel

Matka Gothel využívá sílu květiny a poté Rapunzelových vlasů, aby zůstala mladá. Donna Murphy je oceněná herečka, která je nejlépe známá pro své role ve filmech Center Stage a Tangled. Objevila se v 60 filmech a televizních pořadech a je držitelkou ceny Tony za role ve filmech Vášeň a Král a já.

Ron Perlman jako Stabbington Brothers

Stabbington Brothers pracují pro matku Gothel na rozbití Flynna a Rapunzela. Ron Perlman je oceněný herec a producent, který je nejlépe známý pro své televizní role ve filmu Kráska a zvíře a synové anarchie. Zahrál si také ve franšíze Hellboy a Pacific Rim.

Tangled Songs a Soundtrack

Disney by se obrátil na Alana Menkena pro soundtrack k Tangled; Menken již dříve pracoval na soundtrackech k Aladdinovi a Beauty and the Beast, ale písně pro Tangled by nedopadly stejně dobře jako předchozí snahy. Menken bude spolupracovat s písničkářem Glennem Slaterem. Díky zpěvu popové hvězdy Mandy Moore by soundtrack dosáhl vrcholu #44 žebříčku 200 Billboard a měl 20 skladeb z filmu.

Zamotaný u pokladny

Disney doufal, že Tangled bude mít z brány mnohem silnější výsledky než jeho předchůdce Princezna a žabák, a dobře se jim to dařilo. Zahajovací víkend by film přinesl něco málo přes 86 milionů dolarů a během úvodního běhu by tržby pokladny dosáhly výše 591 milionů dolarů, což by znamenalo úspěch. Jednalo by se o třetí film společnosti Disney z roku 2010, který by se dostal mezi 10 nejlepších pokladničních dokladů.

Zamotané recenze - Co řekli kritici

Ačkoli to nebylo výslovně nelíbilo, Tangled nebyl tak dobře přijat kritiky, jak Disney doufal. Většina chválila vizuální efekty, ale poznamenala, že zatímco děj byl zábavný, písně se zdály odvozené a že filmy nebyly tak nezapomenutelné jako předchozí snahy Disney. To neodradilo davy a film stále drží 89% pozitivní hodnocení na Rotten Tomatoes.

Where Tangled Fits in the Disney Movie Pantheon

Mluvte o svém místě v televizi. Kde se řadí na seznamy nejlepších všech dob, jaké hodnocení a recenze obdržel, jeho kulturní a popkulturní význam atd. S odkazy.

Tangled TrailerHrát si

Tangled - oficiální trailer 2 Staňte se fanouškem na Facebooku a objednejte si zde: on.fb.me/hKyeqw Zahrajte si hru Tangled Double Trouble: bit.ly/gzzOKb Tangled je nyní k dispozici v Combo Pack Four-Disc (Blu-ray 3D/Blu-ray/DVD/ Digitální kopie) Co se stane, když největší zloděj v království náhodou narazí na svého nejdéle žijícího obyvatele? Podívejte se na nejnovější trailer pro TANGLED a připravte se na připojení k Flynnovi… 2010-09-15T22: 49: 43 000Z

Stream se nyní zamotal

Tangled Trivia: 5 rychlých faktů

Tangled byl prvním z Disneyho „princeznovských“ filmů, který od MPAA získal hodnocení PG - za omezené násilí. Předchozí filmy byly všechny hodnoceny G. Zde je pět dalších faktů o výrobě filmu:

1. Vstup společnosti Rapunzel na trh začíná v Disneyworldu

Při vytváření scény, když Rapunzel vstupuje na trh, se animátoři inspirovali vlastnostmi Disney. Chtěli, aby byl Rapunzel nadšený, a tak vytvořili scénu a inspirovali se vstupy jak do Disneylandu v Kalifornii, tak do Walt Disney World na Floridě “, takže Rapunzelovo vzrušení připomíná vstupy dětí do zábavních parků.

2. Rapunzel a Flynn Navštivte Arendelle

V Tangledu se to nestává, ale Rapunzel a Flynn se vydají na výlet do jiné nemovitosti Disney - Arendelle. Ty dva lze vidět během Scéna „otevírání bran“ když Anna zpívá a vzrušeně sleduje, jak všichni přicházejí na Elsinu korunovaci.

3. Zamotaný vzhled vzhledu olejomaleb

Vedoucí společnosti Disney byli neústupní film bude vytvořen pomocí 3D počítačové animace ; Glen Keane, hlavní animátor, chtěl, aby byl film více umělecký, a uspořádal setkání, aby film měl „estetiku“ 2D filmu, ale s 3D CGI animací. Výsledkem je, že pozadí jsou hluboká a připomínají olejomalby na plátně, ale s velkým důrazem na detail. Značnou část technologie a programování vytvořila společnost Disney speciálně pro film.

4. Disney skrývá indicie o záměrech matky Gothel

Než se ukáže, že matka Gothel nemá v srdci Rapunzelovy nejlepší úmysly, existují náznaky její povahy a ty stopy se vrací ke klasickým filmům Disney . Diváci vidí kolovrátek, nástroj používaný v Šípkové Růžence, obrys jablka, jak byl použit ve Sněhurce a sedmi trpaslících, a lucerna na novém sloupku svítí zeleně, což připomíná kouzlo Maleficent v Šípku Krása.

5. Tangled dělá 3. top 10 filmů pro Disney

Disney má tři filmy v top 10 pro pokladny se vrací v roce 2010 . Těmito třemi filmy jsou Příběh hraček 3 (#1), který vydělal 410 milionů dolarů, Alice in Wonderland (#2), který vydělal 332 milionů dolarů) a Rapunzel (#10), který vydělal 200 milionů dolarů. Film je také šestým nejvýdělečnějším filmem všech dob pro Disney, za Frozen, Zootopia, The Lion King, Big Hero 6 a Moana.

Stream se nyní zamotal


Populární Problémy

Po startu 1: 0 ve hře MAC se Western Michigan vydá do Glass Bowl, aby se v sobotu zúčastnil Toleda. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Zde je návod, jak sledovat závěrečnou sezónu filmu „Strike Back“ společnosti Cinemax online, pokud nemáte kabel.

Kvízová show „College Bowl“ získává restart 2021, který pořádá Peyton Manning. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Jak použít pravidlo 3 4 5 k sestavení hranatých rohů. Jednou z výzev při vytváření rohů je jejich zarovnání. I když váš pokoj nemusí být dokonale hranatý, je nejlepší mít rohy co nejblíže 90 stupňům. Li...

Murray prohrál ve finále Madrid Open proti č. 1 Novaka Djokoviče v neděli a klesl na třetí místo v žebříčku.

Houston Dynamo a Club America se ve středu večer setkají v Ligovém poháru. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.