J&T Banka Ostrava Open 2020: Ons Jabeur vs Jelena Ostapenko náhled, head-to-head & prediction

Ons Jabeur porazil v prvním kole Barboru StrycovouZápas podrobnosti

Svítidlo : Ons Jabeur vs Jelena Ostapenko

datum : 22. října 2020Turnaj : J & T Banka Ostrava Open 2020

rozbíjení v badmintonu

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Ostrava, Česká republikaKategorie : WTA Premier

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 528 500 USDbadmintonové techniky

Načasování zápasu: 12:00 SELČ, 15:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál

wiki tenisový loket

Náhled Ons Jabeur vs Jelena Ostapenko

Po dosažení čtvrtého kola na Roland Garros 2020 pokračovala Ons Jabeur ve skvělé formě v Ostravě. Tuniská hvězda v úterý v prvním kole zaznamenala vítězství ve dvou setech nad místní oblíbenkou Barborou Strycovou.

Jabeur vypadala téměř bezchybně ve všech aspektech svého zápasu se Strycovou. Pustila jen čtyři hry a získala 65% bodů za druhé podání, přičemž v soutěži pětkrát přerušila podání své soupeřky.

Šestadvacetiletá žena měla za sebou slušnou sezónu hardcourtů ve Spojených státech, kde se probojovala do čtvrtfinále Top Seed Open a Western & Southern Open. Jabeur na to navázal třetím kolem na US Open.

Jelena Ostapenko

Lotyšská Jelena Ostapenko mezitím na mnohé v poslední době zapůsobila svými výkony proti hráčům s vyšším postavením. Přeskočila hardcourtové akce ve Spojených státech, což jí pomohlo dát dohromady slušnou antukovou houpačku.

Ostapenko dosáhl čtvrtfinále Štrasburku, když porazil Kiki Bertensovou a Lauren Davisovou. Ve druhém kole také vyřadila druhou nasazenou Karolinu Plíškovou z French Open.

obrázky stolního tenisu

Třiadvacetiletá pokračovala tam, kde skončila, a sestřelila pátou nasazenou Petru Martic v prvním kole Ostrava Open. Hráčka narozená v Rize pětkrát přerušila podání své soupeřky a při prvním podání měla nádhernou 78% výhru.


Proti sobě Jabeur vs Jelena Ostapenko

Jelena Ostapenko vede Ons Jabeur 1: 0 v rekordu hlava na hlavě. Oba hráči se v roce 2015 zkřížili na turnaji úrovně ITF v Sobotě/Rokietnici, kde Ostapenko porazil Jabeura ve dvou setech.


Předpověď Ons Jabeur vs. Jelena Ostapenko

On Jabeur

Ons Jabeur začíná v tomto střetnutí jako oblíbená vzhledem k poměrně nestálému hernímu stylu její soupeřky. The World No. 32 má útočící, mnohostrannou hru, která funguje obzvláště dobře na rychlých tvrdých kurtech v hale.

Jelena Ostapenko může diktovat rally svými silnými údery, ale je náchylná k tomu, že pod tlakem udělá příliš mnoho nevynucených chyb. Stabilnější Jabeur by si představovala své šance na výhodu, kdyby Lotyška trpěla jakýmkoli výpadkem koncentrace.

Předpověď: Náš Jabeur vyhrál ve třech setech.

Populární Problémy

Boris Becker nedávno hovořil o Novakovi Djokovičovi a Alexandru Zverevovi v podcastu Eurosport s názvem Žlutá z plesu.

Č. 4 Iowa se utká s Minnesotou ve vánočním basketbalovém zápase. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online zdarma naživo.

Ukázka zápasu druhého kola Australian Open mezi Serenou Williamsovou a Tamarou Zidansek.

Trenér Rogera Federera prozradil, že švýcarská rehabilitace probíhá dobře a že pravděpodobně brzy obnoví trénink. Světová čtyřka dříve oznámila, že se nezúčastní zbytku sezóny 2020 kvůli zranění kolena.

Takto můžete sledovat '90 Day Fiancé: The Other Way' online, bez kabelu. Epizoda 9 s názvem „Překročení hranice“ se koná v noci na pondělí ve 21 hodin. ET na TLC.