Saketh Myneni se stává indickým číslem 2, hrát Champions Tennis League 2015

Saketh Myneni 2015 Tennis Tennis League

Myneni, nová indická tenistka č. 2, bude součástí 2. sezóny tenisové ligy mistrů

nejlepší pažní ortéza na tenisový loket

Bombaj, 12. října 2015: Saketh Myneni, indický eso tenista a součást nadcházející druhé sezóny Champions Tennis League (CTL), se posunul v žebříčku nahoru a stal se indickým tenistou č. 2 ve dvouhře poté, co dosáhl svého kariérního maxima v žebříčku ATP 168. Je nyní zařazen na 132.

Saketh si užil několik dobrých týdnů na turné ATP Challenger ve dvouhře i čtyřhře. Po běhu do finále na turnaji ATP Challenger v tureckém Agri vyskočil 30 míst v žebříčku. Jeho nejpůsobivější výhra byla proti 3. semenu a světovému č. 115 Evgeny Donskoyovi z Ruska. Měl také dva dobré týdny ve čtyřhře s kolegou Indem Divij Sharanem, vyhrál titul Challenger v Izmiru a dosáhl semifinále na Agri.

Myneni měl silnou první edici na CTL, kde hrál za Pune Marathas, čímž turnaj skončil ve vítězném týmu. O hřiště se dělil s bývalým wimbledonským šampionem Patem Cashem, Marcosem Baghdatisem a Agnieszkou RadwaÅ? Ska, a hrál důležitou roli v pomoci Pune Marathas při získávání titulu v sezóně 1.

pádla na stolní tenis z brusného papíru

Pokud jde o úspěchy společnosti Myneni, Vijay Amritraj, generální ředitel Second Serve Pvt. Ltd. a předseda Champions Tennis League řekl, že jsem byl velmi ohromen jeho konzistentním výkonem v loňském roce v CTL a je potěšením vidět, jak Saketh Myneni tak dobře postupuje v roce 2015. Mám pěkné vzpomínky na jeho činy během úvodní sezóny CTL, kdy získal Cenu Margaret Amritraj pro nejlepšího indického hráče.

Stal se také nedílnou součástí Davis Cupu. Týmová soutěž podle všeho získává ze Saketha to nejlepší, soudě podle jeho skvělých výkonů ve vysokoškolském tenise v USA a CTL 2014. Je nádherné vidět, jak překládá své skvělé výkony na dvůr dvouhry. Jeho běhy v okruhu vyzyvatelů by měly posílit jeho sebevědomí pro větší bitvy dopředu. Přeji mu všechno nejlepší, uzavřelo indické eso.

Myneni řekl: „Je opravdu odměnou za moji tvrdou práci vyšplhat se o 30 míst v žebříčku ATP, abych dosáhl svého kariérního maxima 168. Trvalo několik týdnů tvrdé konkurence na turné Challenger.

Pokračoval, od útlého věku jsem byl odhodlaný udělat si v tenisovém světě pevnou stopu a jsem rád, že jsem nyní indickou dvojkou a doufám, že se ještě zvednu. Byl to obohacující rok a doufám, že v CTL 2015 udělám maximum a naučím se více od elitních mezinárodních hráčů.

badmintonový tutoriál

Champions Tennis League 2015 začne od 23. listopadu 2015 a během 2 týdnů se odehraje 13 zápasů. CTL bude představovat šest městských týmů po celé Indii.

Týmy budou rozděleny do dvou zón po třech týmech, kde všechny týmy hrají každý s každým doma a venku. Tým, který vyhraje nejvyšší počet her ve své příslušné zóně, bude hrát navzájem ve velkém finále 6. prosince 2015 o výhru Rs. 1 crore. Druhé místo vyhraje Rs. 50 lakh.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos „Now Apocalypse“, snadno z nejoriginálnějších komedií roku.

Strycova porazila francouzskou Caroline Garciaovou v dechberoucím semifinále na středovém kurtu 6-2, 3-6, 6-3.

Leander Paes a Matthew Ebden se ve čtvrtfinále utkají s vítězi Maharashtra Open, Rungkatem a Goranssonem.

Česká republika Barbora Krejčíková se v pátek v lineckém čtvrtfinále setká s běloruskou Aliaksandrou Sasnovich. Krejčíková má v poslední době několik vynikajících výsledků, včetně prvního vystoupení ve čtvrtém kole na Roland Garros.

Dnes večer má premiéru nový dokumentární seriál A&E „Invisible Monsters: Serial Killers in America“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Jak chránit bílé boty. Pokud máte bílé boty, myšlenka na skvrny od trávy, šmouhy nebo škrábance vás může přimět k opatrnosti, abyste je skutečně nosili. Svou obuv však můžete chránit a také odstranit skvrny pomocí několika jednoduchých ...