Jak se dívat Vidím váš hlas online zdarma

L-R: Panelistka Adrienne Bailon, moderátor Ken Jeong a panelistka Cheryl Hines v epizodě premiéry seriálu I CAN SEE YOUR VOICE premiéru ve středu 23. září (9: 00-10: 00 PM ET/PT) na FOX.

LIŠKA L-R: Panelistka Adrienne Bailon, moderátor Ken Jeong a panelistka Cheryl Hines v epizodě premiéry seriálu I CAN SEE YOUR VOICE premiéru ve středu 23. září (9: 00–10: 00 PM ET/PT) na FOX.

Stavět na úspěchu Maskovaný zpěvák , FOX zahajuje doprovodnou soutěžní pěveckou show s názvem Vidím tvůj hlas , premiéra ve středu 23. září ve 21 hodin ET/PT na FOX.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Vidím tvůj hlas online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Fox na FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

podpůrný popruh na paži

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Vidím tvůj hlas živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sledujte Fox na Vidgu

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Vidím tvůj hlas živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sledujte Fox na Hulu pomocí živé televize

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Vidím tvůj hlas žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude obsahovat nové epizody Vidím tvůj hlas do druhého dne) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

nejlepší tenisové boty na bolest dolní části zad

Sledujte Fox na Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Vidím tvůj hlas živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

loketní ortéza na tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Vidím váš hlas“Hrát si

První pohled: Nová oblíbená hra pro hádání Ameriky | Sezóna 1 | MŮŽU VIDĚT VÁŠ HLAS Podívejte se, co přijde v nové oblíbené americké tipovací hře, MŮŽU VIDĚT VÁŠ HLAS. Pro více informací navštivte Fox Now: fox.tv/ICanSeeYourVoice_YT Přihlaste se nyní pro další klipy Vidím tvůj hlas: fox.tv/SubscribeFOX Like I Can See Your Voice na Facebooku: fox.tv/ICanSeeYourVoice_FB Sleduj Vidím tvůj hlas na Twitteru : fox.tv/ICanSeeYourVoice_TW… 2020-09-18T00: 59: 51Z

Maskovaný zpěvák je jedním z největších televizních pořadů, takže z toho vyplývá, že by FOX vydělával na svém úspěchu a zahájil doprovodnou show. Vidím tvůj hlas je nová soutěžní soutěžní pěvecká show, kde se porota celebrit porotců snaží pomoci soutěžícím zjistit, kdo je tajný zpěvák.

Ken Jeong z Maskovaný zpěvák je hostitelem a Cheryl Hines a Adrienne Bailon-Houghton jsou stálými soudci, ke kterým se připojí rotující panel dalších celebrit. V prvních dvou epizodách hostují porotci Kelly Osbourne, Arsenio Hall, Nick Lachey, Jordin Sparks, Jay Pharoah a Niecy Nash.

Jak to funguje, celebrity se snaží pomoci jednomu soutěžícímu rozeznat rozdíl mezi dobrými a špatnými zpěváky, aniž by je někdy slyšeli zpívat. Soutěžící se 100 000 dolary se pokusí odstranit špatné tajné hlasy z dobrých na základě řady indicií, výslechů a výzev synchronizace rtů. Nakonec zpěvák, kterého si soutěžící vybere, prozradí, zda jsou dobří nebo špatní v duetovém představení s hudební superstar, což má za následek úžasnou hudební spolupráci nebo naprosto povedený vrak vlaku.Hrát si

Video Video související se sledováním Vidím váš hlas online zdarma 2020-09-23T19: 00: 28-04: 00

Mezi tajné hlasy v prvních dvou epizodách patří stylista, fotbalista, golfista, mathlete, rádce, horolezec, potápěč, srdcař, G.I. Jane, flétnistka, auditorka a zpěvačka.

Bezpečné filmování Vidím tvůj hlas letošní léto bylo samo o sobě výhrou, ale když jsme viděli čistou magii show a pocítili hmatatelné napětí v místnosti před tím, než zazněla první nota, věděli jsme, že se o ni musíme v této sezóně podělit s publikem, řekl Rob Wade, prezident, Alternativní zábava a speciály, FOX Entertainment. Není žádným tajemstvím, že se diváci potřebují trochu pobavit a uniknout teď a jako společník úplně nové sezóny Maskovaný zpěvák „Bude to fantastická noc rodinné zábavy - a fantastická noc Kena Jeonga!

Vidím tvůj hlas vysílá ve středu v 9 hodin ET/PT na FOX.


Populární Problémy

Zde je vše, co potřebujete vědět o nadcházejícím finále ATP příští generace 2019.

Vše, co potřebujete vědět o madridském mistrovství, které se koná tento týden.

Brazílie a Paraguay se ve čtvrtek setkají ve čtvrtfinále Copa America. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Je to poprvé, kdy Yuki vyhrál hlavní losovací zápasy na jakémkoli turnaji ATP Masters 1000.

V úterý se Boeheimova armáda a tým 23 setkají na šampionátu The Basketball Tournament 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry online.

Podívejte se na celé odhalení Tesla Model 3, předání 30 automobilů, právě zde. Akce se konala 28. července.