Jak se dívat na premiéru 2. série „Project Blue Book“ 2. série

Projekt Modrá kniha

Historie/YouTube Zde je návod, jak můžete bez premiéry sledovat premiéru 2. série Historické „Projektové modré knihy“ online.Projekt Modrá kniha Premiéra 2. série v úterý 21. ledna 2020 ve 22 hodin EST /21:00 CST na kanálu historie. Synopse k premiérové ​​epizodě s názvem The Roswell Incident zní: V části první části epické dvoudílné události sledují Hynek a Quinn generála Hardinga do Roswellu v Novém Mexiku, kde anonymní obyvatel města pohrozil, že světu odhalí důkazy mimozemského nouzového přistání před šesti lety.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos kanálu History na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

History Channel je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi PhiloJakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete kanál historie sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím serveru Philo aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

History Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos kanálu History na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Hulu s živou televizí

Kanál historie je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sezóna 2 se bude silně soustředit na rozvoj postav, oblast 51 a Roswell, Nové MexikoHrát si

'Project Blue Book': Season Two Trailer | Dramatický seriál | DĚJINY Podívejte se na oficiální upoutávku na druhou sérii seriálu HISTORY UFO Drama Series „Blue Book“ s Aidanem Gillenem („Hra o trůny“) a Michaelem Malarkeyem („Upírské deníky“). Druhá sezóna Premiéry Úterý 21. ledna v 10/9c. #ProjectBlueBook #HyneQuinn #WatchTheSkies Přihlaste se k odběru dalších informací z projektu Blue Book: po.st/SubscribeToHistory Zjistěte více o tomto a dalších speciálech na našem… 2019-11-19T16: 37: 35 000Z

Přehlídka se soustředí na skutečný život, přísně tajná vyšetřování UFO vedená americkým letectvem v letech 1952 až 1969. Období 2 hitového sci-fi dramatu uvítá zpět většinu původního obsazení 1. série, včetně Aidana Gillena (hraje Dr. Josef Allen Hynek), Michael Malarkey (kapitán Michael Quinn), Neal McDonough (generál James Harding), Michael Harney (generál Hugh Valentine), Laura Mennell (Mimi) a Ksenia Solo (Susie).

Druhá sezóna seriálu s 10 epizodami bude pokračovat po pátrání Quinna a Hynka po pravdě, protože je vede ke dvěma nejznámějším příběhům UFO v historii: nepolapitelné a hluboce tajné oblasti 51, stejně jako záhadné havárii Roswell, Nové Mexiko. Přestože se nová sezóna bude soustředit na případy, které Hynek a Quinn zkoumají, showrunnerům jde zejména o to, aby diváci během 2. sezóny prohloubili porozumění postavám.

Začínáme s případy, ale jakmile se dostanete do tajemství a spiknutí případu, jde o to, co nám postavy prozradí také, řekl showrunner Sean Jablonsky TENTO července v San Diegu Comic-Con. Stejným způsobem, jakým se pokoušíme odlepit, co je spiknutí za utajením, nám to dává příležitost ponořit se hlouběji do našich postav. Vztahy se tedy rozšiřují, letos lidi mícháme, máme různá párování.

Nalaďte si úterní noci ve 22 hodin EST na kanálu History zachytí nové epizody Projekt Modrá kniha. Mezitím si nezapomeňte prohlédnout profil tohoto autora pro všechny vaše televize zpravodajství a zábava!


Populární Problémy

V pátek večer má premiéru film Příliš blízko k Vánocům, nový celoživotní film s Chadem Michaelem Murrayem. Zde je návod, jak můžete sledovat celý film online zdarma.

Všechny události UFC, včetně placení za zhlédnutí, lze sledovat na Samsung Smart TV. Zde je návod, jak to udělat.

Blue Grass Stakes, důležitá příprava na Kentucky Derby, se koná v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze závodu online.

Hledáte živý přenos z Food City 500. Zde je souhrn toho, jak v neděli sledovat veškerou akci z Bristol Motor Speedway.

Horní lis pomáhá budovat silná, svalnatá ramena a paže. Chcete -li provést cvičení správně, začněte tím, že budete držet tyč na klíční kosti, než ji zvednete vzhůru v přímce nad hlavou. Umístěním paží, nohou a ...