Jak se dívat na dokumentární film Čečensko HBO online

HBO Vítejte v čečenském dokumentu na HBOKampaň proti občanům LGBTQ+ je obrovským problémem ruské čečenské republiky, brutalitě, které čelí připravovaný dokument Vítejte v Čečensku premiéra v úterý 30. června ve 22 hodin ET/PT na HBO.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Vítejte v Čečensku na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:tenisové kšilty
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Vítejte v Čečensku buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze HuluJakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Vítejte v Čečensku žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Vítejte v Chechnya PreviewHrát si

Welcome To Chechnya (2020): Official Trailer | HBO Režisér David France (Jak přežít mor, Smrt a život Marshy P. Johnsonové) přichází Vítejte v Čečensku, silný a oko otevírající dokument o skupině aktivistů, kteří riskují své životy, aby se postavili probíhajícímu -Pronásledování LGBTQ v represivní a uzavřené ruské Čečenské republice. S neomezeným přístupem a… 2020-05-20T14: 35: 03Z

David France od režiséra nominovaného na Oscara přichází s novým dokumentem s názvem Vítejte v Čečensku “, jehož cílem je osvětlit práci LGBTQ+ aktivit v Čečensku, když se snaží bojovat proti mučení vedenému proti homosexuálním občanům země.

Popis slibuje, že s neomezeným přístupem a závazkem chránit anonymitu tento vzrušující a intimní dokument odhaluje tato vážně málo hlášená zvěrstva a zdůrazňuje mimořádnou skupinu lidí, kteří čelí brutalitě přímo.

Ramzan Kadyrov, vůdce jiho ruské republiky Čečensko, od roku 2016 slibuje, že vyčistí krev LGBTQ Čečenců, což umožní vládou schválené úsilí o jejich zadržování, mučení a zabíjení. Výsledkem je republika, kde homosexuální a transsexuální občané žijí v utajení a strachu, neustále pod hrozbou zadržení, mučení a smrti z rukou úřadů nebo jejich zástupců.

V tomto prostředí předsudků a nenávisti, jen s lehkým globálním odsouzením a bez akce ze strany Kremlu, se podfinancovaná koalice aktivistů LGBTQ mobilizuje do akce, přestože má s tak nebezpečnou prací málo zkušeností. VÍTEJTE ve stylu partyzánského filmu v ČECHNYI, který zdůrazňuje každodenní každodenní výzvy tohoto obrovského a tajnůstkářského okruhu aktivistů, kteří vzali věci do vlastních rukou a sami čelí nepředstavitelným rizikům při záchraně svých spoluobčanů LGBTQ.

Od roku 2017 nabízejí David Isteev, koordinátor krizových reakcí pro celostátní ruskou LGBT síť, a Olga Baranova, ředitelka Moskevského komunitního centra pro iniciativy LGBT+, bezpečnou horkou linku, která volá po pohodlí, úniku a bezpečném průchodu ke svobodě, často schovává rizikové členy LGBTQ komunity v moskevském útulku. Jejich podzemní síť kolaborantů se rozprostírá po celém světě.

Kromě zdůraznění práce aktivistů VÍTÁ V ČECHNĚ také příběhy homosexuálních mužů a žen, kteří učinili těžké rozhodnutí opustit své domovy a země. Jejich tváře a hlasy byly digitálně změněny průkopnickou novou technikou dvojího digitálního obličeje, strašidelnou inovací, která umožňuje těm, kdo přežili, sdílet své cesty a zprávy o přežití a útěku z první ruky. Film také obsahuje znepokojivé video důkazy o mučení, které v Čečensku utrpěli homosexuální muži a ženy.

Akhmad, obyvatel útulku, který přežil brutalitu, je mrzutý, když se chystá požádat o azyl v Kanadě, protože věděl, že nikdy nebude opravdu v bezpečí. Další obyvatel, Grisha, je etnicky Rus a pracoval v Čečensku, když byl zajat. Během jeho mučení a zajetí ho myšlenka na jeho dlouholetého přítele udržovala v chodu a téměř po roce od sebe se oba v slzách znovu sešli v tajném trezoru v Moskvě. Jeho rodina je pod silným tlakem, aby ho obrátila. Po pokusu o vloupání aktivista Isteev všechny povzbuzuje, aby se rozběhli k hranici.

dávat tenisové míčky na chodítka

Anya, jejíž otec je vysoký čečenský úředník, hledá pomoc poté, co její strýc objeví její sexualitu a začne ji vydírat kvůli sexu. Isteev a jeho tým rychle pracují na její extrakci, než si její rodina uvědomí její zmizení, a umístí ji do zabezpečeného bytu na neznámém cizím místě.

Aktivistka Baranová, obvykle zaměřená na zajištění bezpečnosti ostatních, je sama nucena požádat o azyl mimo Rusko poté, co představitelé zákona zjistí povahu její práce. Zatímco aktivista Isteev připouští, že se věci dost zhoršily, tvrdí, že nemůžeme jen tak odejít. Tento příběh potřebuje pořádný konec. Tváří v tvář těžkostem stále věří. Jak říká: Pokud vás nezabijí, jste vítěz. Isteev, který chápe potřebu upozornit na situaci v Čečensku mezinárodní pozornost, povzbuzuje jednoho z přeživších, aby se odvážně přihlásil a podělil se o svůj příběh v naději, že rozsáhlý tlak na vládu Chechenu nakonec povede ke smysluplné změně.

Na konci filmu bylo pomocí plynovodu LGBTQ lokalizováno 151 lidí, zatímco 40 000 dalších se stále skrývá.Hrát si

Dokumentární film „Vítejte v Čečensku“ o uprchlících unikajících před násilím proti LGBTQ+ David France, ředitel společnosti Welcome to Chechnya, sdílí své zkušenosti s dokumentováním lidí LGBTQ+, kteří se snaží uniknout systematickému pronásledování čečenskou vládou. 2020-06-27T00: 45: 52Z

Na filmovém festivalu Sundance 2020 získal film Zvláštní cenu poroty za střih v USA a na Mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně cenu Teddy a Cenu diváků za nejlepší dokument Panorama.

Vítejte v Čečensku premiéra v úterý 30. června ve 22 hodin ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Muay Thai je starověký styl bojových umění, který se datuje do 15. století v Thajsku. Zatímco zápasy Muay Thai v předchozích stoletích byly často brutální boje, dnešní Muay Thai řídí rozhodčí, který sleduje body, ...

Kotvy do sádrokartonu jsou záchranou, když potřebujete zavěsit předmět přímo na povrch sádrokartonu, ale máte obavy, že by mohl vyklouznout nebo poškodit choulostivý materiál. Použití sádrokartonových kotev je stejně jednoduché jako vyvrtání pilotního otvoru, poté ...

Někdy to vypadá, že prostě nemůžete dostatečně rychle dospět. I když je důležité užívat si věk, který jste, je také příjemné cítit se, jako byste byli dospělí a respektovaní. Můžete se naučit jednat dospěleji doma, ve škole a kolem ...

Souboj o titul muší váhy mezi Deivesonem Figueiredem a Alexem Perezem je na titulcích UFC 255. Zde je vše, co potřebujete vědět k nákupu PPV.

Jak mít krásné psaní. Rukopis může v našem moderním světě vypadat jako starodávná památka; někteří dokonce tvrdí, že výuka kurzivního psaní ve školách je „zastaralá“ a „ztráta času“. http://www.makeuseof.com/tag/cursive-writing-obso ...

Velmi očekávaná minisérie „The Comey Rule“ má premiéru v neděli. Zde je návod, jak sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte Showtime.