Přímý přenos „The Walking Dead“: Jak se dívat na finále sezóny 9 dnes večer

AMCDnes večer je finále sezóny 9 Walking Dead. Epizoda 16 se jmenuje The Storm, play off epizody z minulého týdne s názvem The Calm Before (a epizoda z minulého týdne byla cokoli ale klid.) Dnešní epizoda bude odvysílána ve 21 hodin. Východní (20:00 středního času.) Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat AMC naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jednomu z následujících bezplatných živých přenosů Služby streamování televize:

FuboTVAMC je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

eagles vs redskins live stream zdarma

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

TV PhiloAMC je součástí hlavního 40kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud ho plánujete dlouhodobě udržovat. Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou 7denní zkušební verzi přímo zde , a poté můžete pořad sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu, tabletu či streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

Sling TVAMC je součástí balíčků Sling Orange a Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

band it pažní ortéza

Další možnosti prostřednictvím AMC

Kromě toho, že můžete AMC sledovat živě prostřednictvím výše uvedených streamovacích služeb, můžete také sledovat na počítači přes AMC.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení přes AMC aplikace . Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Philo nebo FuboTV.

AMC Premiere

Je vyžadováno přihlášení pomocí kabelu. Můžete také sledovat AMC Premiere, ale to vyžaduje příplatek. Přihlásit se můžete přímo zde, a u svého poskytovatele televize můžete získat sedm dní zdarma. Nejprve se musíte přihlásit ke svému poskytovateli kabelových služeb a poté budete moci streamovat finálovou reklamu zdarma prostřednictvím svého telefonu (podporováno iPhone), Apple TV, Amazon Fire TV nebo Chromecast prostřednictvím aplikace AMC. AMC Premiere je stále nedostupné sledovat na vašem počítači.


NáhledHrát si

'The Storm' Next On Season 9 Finale | Chodící smrt Nenechte si ujít finále 9. série The Walking Dead v neděli 31. března v 9/8c. #TheWalkingDead #TWD #AMC Další videa The Walking Dead: goo.gl/Yb0KXi Next On The Walking Dead: Sezóna 9, 16. epizoda Přihlaste se k odběru kanálu AMC na YouTube: goo.gl/Tu5rSx The Walking Dead: goo.gl/jzTTCb Zaregistrujte se k odběru zpravodaje The Walking Dead: amc.com/shows/the-walking-dead/exclusives/newsletter-subscription The… 2019-03-26T21: 28: 46 000Z

Když vezmeme v úvahu, co se stalo minulý týden, jsme docela nervózní z finále tohoto týdne. Synopse zní: V důsledku drtivé ztráty musí komunity čelit divoké vánici; jak jedna skupina jedná s nepřítelem zevnitř, jiná je nucena učinit rozhodnutí na život nebo na smrt.

jak vyrobit dělo na tenisový míček

Ústřední postavou dnešní epizody bude vánice. Před touto sezónou se show - která se většinou odehrává v Atlantě ve státě Georgia - vyhýbala sněhovým a zimním scénám. Série se obvykle točí v létě, takže je obtížné dosáhnout zimních scén. Seth Gilliam, který hraje Gabriela, řekl Digital Spy že sníh v dnešní epizodě nebyl skutečný. Byla to věc typu papír-mâché. Ale když se budete dívat dnes večer, bude to vypadat skutečně.

Minulý týden mohl být dosud největším počtem úmrtí hlavních postav v jedné epizodě. Měli jsme několik epizod strhujících střeva, zvláště tu, kde Negan zabil Glenna a Abrahama. Ale ztrácet Ricka (o kterém si postavy myslí, že je mrtvý), Carla a Ježíše bylo také docela děsivé. Oh, bylo mnoho srdcervoucích úmrtí i mimo ně. Ale minulý týden byl něco zvláštního.

Minulý týden jsme neztratili jen několik chodců a ty dva členy Hilltopu, kteří byli představeni poprvé. Ztratili jsme také tři Highwaymen, Nadia, Rodney a Frankie. Ale ještě horší je, že jsme ztratili Tammie Rose Suttonovou, ke které se mnozí připoutali. A také jsme přišli o Henryho, Enid a Taru - tři hlavní postavy show. Jejich smrt byla překvapením pro fanoušky, kteří četli komiksy, protože úmrtí na štiky byly ve skutečnosti různé postavy v komiksech. Zdá se, že show nás stále může držet na nohou.

Pokud jste to nevěděli, Henry převzal velkou část Carlovy role v komiksu poté, co byl Carl v show zabit. Ale teď, když je Henry mrtvý, můžeme jen předpokládat, že Judith převezme plný plášť Carlovy role v komiksu. To se však teprve uvidí, protože nás tato show stále překvapuje.

Připojením se k seznamu e -mailů můžete zůstat informováni o nových příbězích, které tento autor píše o The Walking Dead tady a výběr kategorie Scifi a Fantasy TV.


Populární Problémy

První iterace XFL je zkoumána ve filmu 30 za 30 „This was the XFL“. Zde je návod, jak sledovat dokument online.

Jak vyrobit panenku spojenou s míčem. Panenky s míčem jsou plně kloubové panenky vyrobené z uretanové pryskyřice. Původní panenky vyrobil Volks v Japonsku, ale začaly je vyrábět i jiné společnosti v Číně a Jižní Koreji. Ačkoli...

Gritty Anshuman bouří do hlavního tahu

Jak získat lepší biceps. Silnější bicepsy mohou kromě prostého předvádění pomoci i zdatnosti ve sportu. Zisky bicepsů jsou jedny z nejuspokojivějších pro vzpěrače, protože přinášejí jedny z nejnápadnějších změn ve fyzice ....