Jak mít skvělý smysl pro styl

Móda je perfektní způsob, jak ukázat světu své jedinečné vlastnosti. Lidé s dobrým stylem věnují pozornost barvě, střihu a tkanině oblečení. Možnosti jsou nekonečné! Experimentujte, abyste zjistili, jaké oblečení lichotí vaší postavě a vyjádří vaši jedinečnou osobnost. Koneckonců, skvělý styl je styl, který je opravdu váš vlastní!Část 1 ze 3: Identifikace stylu

 1. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 1

  1 Styly výzkumu. Abyste se mohli inspirovat, nemusíte listovat v módních časopisech. Styly najdete všude, kam se podíváte. Znovu se podívejte na svůj oblíbený film a všimněte si, jaké druhy oblečení mají na sobě. Ve vašem životě musí být někdo, jehož styl vás inspiruje. Požádejte tuto osobu o radu.
  • Nastavte některé parametry, které vám pomohou řídit váš styl. Nebojte se zaměřit na kombinaci několika stylů, například punku a údolí.
 2. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 2

  2 Naplánujte si svůj styl. Poté, co jste si stanovili několik pokynů, přemýšlejte o nějakém oblečení, které byste tomuto nápadu mohli pomoci. Začněte v malém a zvažte snadné položky, jako je džínová bunda nebo pár Uggů.
  • Jít prohlížet výlohy. Získáte tak představu o tom, co je právě teď ve velkém stylu, a budete mít možnost zjistit, jaké položky se vám líbí a nelíbí.
 3. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 3

  3 Oblečte se, abyste se vyjádřili. Styl nemá knihu pravidel. Znáte sebe a své tělo. Styl vychází zevnitř; vychází to z vaší osobnosti a aspirací. Je v pořádku líbit se trendu oblečení, jen si to rozmyslete, než se do toho pustíte. Berte aspekty z trendů, ale nakonec si držte vlastní osobnost.
 4. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 4

  4 Uchovejte si módní zápisník. Do obyčejného sešitu vložte obrázky stylů, které se vám líbí, a poznamenejte si poznámky o oblečení, které vidíte. Když máte módní dilema nebo potřebujete jít nakupovat, listujte v knize a najděte oblečení, které se vám líbí.
 5. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 5

  5 Vyčistěte část svého šatníku. Projděte si oblečení a vytvořte tři různé hromádky: uchovávejte, možná, a rozdávejte. Mějte kreativní oko a přemýšlejte, jak byste mohli své současné oblečení přizpůsobit stylu, který si představujete. Nabídněte své staré oblečení přátelům, nebo je zkuste prodat v obchodě s použitým oblečením.
 6. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 6

  6 Dávejte pozor na značkové oblečení. Nemusíte nakupovat výhradně podle značek. Nejdůležitějším pravidlem stylu je, že nebude definován štítky. Abyste byli stylovým člověkem, nemusíte nosit Gucci nebo American Eagle. Nejde o to, co nosíte, ale jak to nosíte.
 7. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 7

  7 Představte si svůj vlastní osobní styl. Použijte aktuální trendy k vedení své módy, ne k jejímu diktování. Noste si, co chcete. Zamyslete se nad tím, co chcete, aby lidé na vašem stylu získali. Co říká váš outfit cizinci na rohu? Mějte to na paměti, když si mapujete nějaké představy o svém stylu. reklama

Část 2 ze 3: Nakupování pro váš styl

 1. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 8

  1 Poznejte svou sezónu. Nechoďte ven a kupte si tílko pro příští vlnu veder, pokud je listopad v Chicagu. Někdy je nákup mimo sezónu chytrý, pokud je vůle pro tuto položku dostatečně nízká. Obecně platí, že nakupujte pragmaticky a kupujte oblečení, které byste si mohli vzít zítra.
  • Vzhledem k tomu, že zdokonalujete svůj styl, budete se cítit lépe při nákupu oblečení, se kterým se můžete snadno pochlubit.
 2. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 9

  2 Zvažte svůj rozpočet. Vylepšení šatníku může být nákladné. Pokud máte menší rozpočet, zvažte nákup v malých přírůstcích a necítíte se povinni aktualizovat vše, co vlastníte. Před nákupem si vytvořte rozpočet, kolik si dovolíte utratit.
  • Před nákupem si vytvořte seznam nezbytných věcí.
  • Nezastavujte se při nakupování, abyste se cítili dobře, pokud si to nemůžete dovolit.
 3. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 10

  3 Nakupujte s přítelem. Vyberte si s sebou někoho, kdo se buď dobře obléká, nebo hraje ďáblova obhájce vašeho stylu. Díky kamarádovi vám může pomoci rychleji a efektivněji procházet oblečení. Pomáhá mít někoho, jehož názoru věříte na určité oblečení, kterým si nejste jisti.
 4. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 11

  4 Zvažte své barvy. Každý má jejich barvy ve které se cítí příjemně. Pokud najdete něco, co se vymyká vaší paletě barev, důkladně o tom přemýšlejte. Vyzkoušejte zejména oblečení, které sedí mimo vaše barevné pohodlí. Není důvod si něco nekoupit, pokud to vypadá dobře nebo se to hodí do stylu, pro který se chystáte. Jen o tom přemýšlejte a účtenku uložte.
 5. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 12

  5 Zjistěte, kdy vám oblečení sedí. Velká část svlékání outfitu má správný střih. Najít oblečení, které vám sedí, může být někdy obtížné. U topů zkontrolujte rozměry ramen a hrudníku. Ramenní šev by měl dosahovat k okraji ramene a hrudník by neměl být příliš těsný. Kalhoty by vám měly pohodlně sedět kolem pasu a neměly by se prohýbat.
  • K posouzení vhodnosti použijte šatny.
  • Pokud tlačítka zírají, budete pravděpodobně potřebovat o jednu velikost větší.
  • Nebojte se získat větší velikost. Příliš malý nákup může být nepohodlný a nelichotivý.
 6. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 13

  6 Cítit materiály. Nepodléhejte nepohodlnému oblečení pro módu. Cítíte materiál v obchodě a zeptejte se sami sebe: „Líbilo by se mi, kdybych do toho byl zabalený?“ Můžete také věnovat pozornost tkaninám a procentům použitým na štítcích. Omezte množství těchto tkanin ve vašem oblečení:
  • Polyester
  • Akryl
  • Okres
  • Acetát/triacetát
  • Nylon
 7. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 14

  7 Experimentujte v šatně. Vezměte si oblečení, které si v outfitu představujete, a vezměte ho do šatny. Nemusíte ani kupovat všechny položky. Snížíte tím riziko nákupu něčeho, nad čím váháte. reklama

Část 3 ze 3: Oblékání ve vašem stylu

 1. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 15

  1 Zjistěte, jak sestavit oblečení. Můžete mít spoustu pěkných jednotlivých kusů oblečení, ale nikoho to neoslní, pokud nevíte, jak je dát dohromady. Zjistěte, jaké barvy spolu dobře ladí. Podívejte se na barevné kolečko a prostudujte si, jaké barvy se navzájem doplňují. Vědět, kdy rockovat podpatky a kdy sáhnout po teniskách.
  • Vyzkoušejte monochromatický vzhled, což znamená, že všechny vaše šaty mají stejnou barvu. Je to základní technika, ale může vypadat moderně a elegantně.
 2. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 16

  2 Riskujte a vytvořte si vlastní oblečení. Potřebujete novou sukni? Nechoďte a kupte si jeden; Udělej jeden! Roztrhněte rukávy topu s dlouhým rukávem nebo si střihněte nějaké šortky, aby z nich byla sukně. Úpravou doma můžete vytvořit spoustu oblečení, které se hodí k vašemu stylu, ze spořitelen.
  • Přizpůsobte si oblečení. Vyrobte si vlastní tašku. Nejlepší by bylo použít šicí stroj, aby byly stehy úhledné.
  • Přizpůsobte si své zastaralé džíny. Můžete na ně stříkat barvu nebo je umýt bělidlem.
 3. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 173 Použijte příslušenství. Klenoty a další doplňky mohou změnit oblečení z toho, že je v pořádku, aby bylo stylové. Zjistěte, kolik šperků je příliš mnoho. Při prvním zkoušení nových technik svého outfitu berte vše s mírou. Zvažte nošení klobouku a zjistěte, jaký typ klobouku nejlépe vyhovuje vašemu outfitu. Baseballové čepice nebo čepice mohou projít dlouhou cestu.
 4. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 18

  4 Porušit pravidla. Nikdy se neuspokojte se stylem, pokud chcete od svého vzhledu více. Zkuste nosit špatně boty s oblečením. Zkuste třeba Doc Martins s tenisovým oblečením nebo kratší sukní. Spojení vytvoří módní vzhled. Noste něco velkého s něčím malým. Zkuste si obléknout malý kraťas s nadměrným kabátem.
  • K těsným kalhotám nebo odstřiženým šortkám si oblékněte tričko, které je vám zjevně příliš velké. Vysoká trička se stávají docela trendem.
 5. Obrázek s názvem Have a Great Sense of Style Krok 195 Být jisti. Noste oblečení; nenechte se svým oblečením nosit! Styl vám má dát sílu. Nepředpokládá se, že bys z toho měl sebevědomí. Nebojte se zůstat ve své komfortní zóně. Také vězte, že jeden špatný den módy vás neznečistí na celý život. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zjistím svůj osobní styl? Kathi Burns, CPO
  Image Consultant Kathi Burns je profesionální certifikovaná organizátorka (CPO) a zakladatelka organizace Organized and Energized !, její poradenská činnost s posláním posílit lidi k tomu, aby si osvojili své prostředí a osobní image tím, že jim pomohou převzít kontrolu, provádět změny a organizovat svůj život . Kathi má více než 17 let zkušeností s organizováním a její práce byla uvedena na stránkách Better Homes and Gardens, NBC News, Good Morning America a Entrepreneur. Má bakalářský titul z komunikace z Ohio University. Kathi Burns, CPO Image Expert Expert Odpověď Svému osobnímu stylu můžete porozumět pohledem na to, jak vyzdobíte svůj domov. Pokud dáváte přednost elegantnímu a čistému vzhledu, pak máte moderní styl. Pokud máte rádi volnější a ozdobnější kousky, máte romantický styl.
 • Otázka Jak získám jistotu riskovat při zkoušení různých stylů? Raji olabisi milost Sebevědomí přichází, když věříte v sebe. Zpočátku může zkoušení nových stylů a odchylování se od ostatních vypadat divně a odlišně, ale důslednost a víra vás prověří.
 • Otázka Jaké barevné doplňky odpovídají vícebarevným šatům? Záleží na barvách šatů, ale zlatá, stříbrná, bílá a černá jsou klasickou volbou. Spojte zlato s teplejšími barvami (červená, fialová, růžová) a stříbrné s chladnějšími barvami (modrá, zelená). Černá je skvělá doplňková barva s tmavšími barvami a pro večerní a/nebo zimní akce, zatímco bílá se skvěle hodí k pastelům a vytváří lehčí a letní vzhled. Pokud si stále nejste jisti, najděte položky v těchto barvách kolem svého domu a podívejte se na ně vedle šatů, abyste zjistili, co vypadá nejlépe, než si koupíte doplňky v této barvě.
 • Otázka Co když je mi 11 let? Mám si dělat starosti s tím, jak vypadám? Zdá se, že některé děti ano, ale nejsem si jistý. Máte pravdu, spoustě dětí ve vašem věku záleží na tom, jak vypadají a co si o nich ostatní myslí. Je v pořádku se trochu starat a měli byste věnovat trochu pozornosti svému vzhledu (pravidelně se sprchovat, dávat pozor, aby vaše oblečení nebylo špinavé nebo příliš pomačkané atd.), Ale nevěnujte pozornost tomu, co lidé říkají o vašem smyslu pro styl. Noste, co se vám líbí. Pokud vám to dělá radost, na tom jediném záleží.
 • Otázka Jak vnesu do oblečení svou osobnost, aby vypadala skvěle? Přemýšlejte o své osobnosti a o tom, co chcete vyjádřit. Poté si vyberte oblečení, které odpovídá vaší osobnosti. Jste svěží a zábavní? Minimalistický? Profesionální? Mnoho osobností má oblečení a doplňky, které se hodí!
 • Otázka Jak poznám, k čemu se barva hodí? Pokud půjdete na Polyvore a vytvoříte si outfit, můžete snadno spravovat, jaká barva s čím vypadá dobře. Také, když jdete nakupovat, vezměte si barevné kolečko nebo jednoduše použijte svůj telefon. Protože je léto, můžete použít bílou, růžovou, žlutou a další světlé barvy.
 • Otázka Co si mohu vzít na sebe, když jsem tlustá? Zkuste něco se svislými pruhy (na rozdíl od vodorovných). Pokud je vaše tělo křivé, zkuste džíny s vysokým pasem; zmenší váš pas a zvýrazní vaše křivky.
 • Otázka Co mohu nosit s černými vysokými botami? Úzké džíny a tričko se hodí k vysokým botám.
 • Otázka Co mohu udělat, abych dosáhl stejného stylu jako můj přítel? Zkuste jít nakupovat se svým a podívejte se pozorně, jaké kombinace barev a stylů si vyberou. Můžete také požádat svého přítele o módní radu. Jakákoli rada, kterou vám dá, bude pravděpodobně ovlivněna jejím smyslem pro módu.
 • Otázka Co si mohu vzít na sebe, když jsem příliš hubená? Noste oblečení, které proudí, aby poskytlo iluzi křivek.

Populární Problémy

Ve finále budou Bryan a Sock hrát vítěze zápasu mezi Herbertem/Mahutem a Farahem/Cabalem.Twitter reagoval na Federerovu umělou pauzu veselou formou.Jak nosit patchworkový tisk. Patchworkové potisky nejsou jen pro deky. Pokud jde o oblečení, je to jeden z nejpřitažlivějších vzorů, které si můžete vybrat. Skládá se z bloků různých barev a/nebo vzorů a má elegantní, uvolněnou ...

Udržet romantiku naživu je snadné, když jsou věci nové a vzrušující. Může to však být těžké, když jste nějakou dobu vdaní. Naštěstí existuje mnoho různých způsobů, jak můžete být s manželem romantičtí. Začlenit malé ...Jak si naplánovat výlet do Paříže. Chcete navštívit Paříž? S pečlivým plánováním a zvažováním můžete utratit co nejméně peněz, jak je to rozumně možné, vyhnout se čekání v dlouhých frontách, mít šanci vidět některé ze zásadních Paříží ...