Jak se dívat na floridské státní fotbalové hry bez kabelu

Sledujte fotbal FSU bez kabelu

Getty QB James Blackman bude kývnout na start pro Florida State Seminoles v této sezóně.

Florida State Seminoles zahájí svůj plán 11 zápasů 2020 s novým hlavním trenérem a neověřeným zadákem.

Jejich televizní program na rok 2020 není zcela dokončen, ale všechny hry státu Florida budou vysílány buď na ABC, ACC Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU nebo NBC

Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat každý fotbalový zápas státu Florida živě online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte floridský státní fotbal na FuboTV

Včetně fotbalových kanálů FSU : ABC (živé na vybraných trzích), NBC (živé na vybraných trzích), ESPN a ESPN2 ve FuboTV Family; Síť ACC a ESPNU v doplňku Sports Plus

Cena po zkušební verzi zdarma : 64,99 $ měsíčně pro rodinu FuboTV; 10,99 $ měsíčně za doplněk Sports Plus

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), NBC (živě na vybraných trzích), ACC Network, ESPN, ESPN2, ESPNU a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Přímo zde můžete do své bezplatné sedmidenní zkušební verze zahrnout balíček hlavního kanálu i doplněk Sports Plus:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, každou hru Florida State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android). Nebo můžete sledovat na počítači přes Fubo.tv .

Pro hry na kanálech ABC, ACC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření FuboTV.

Pro hry na NBC , můžete sledovat živě prostřednictvím NBCSports.com nebo aplikace NBC Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenávejte je.

Proč byste měli používat FuboTV?

Nejkompletnější balíček pro sportovní fanoušky. Nejen, že má nejvíce kanálů, ale je to jediná streamovací služba který zahrnuje každý kanál ESPN, každý místní kanál (ABC, CBS, NBC, Fox), každou síť univerzitních konferencí (síť ACC, síť Big Ten, síť Pac-12, síť SEC), síť NFL a NFL Redzone. Místní kanály jsou k dispozici na většině trhů.

Dodává se také se spoustou doplňků, jako je 500 hodin cloudového DVR, schopnost streamovat na třech různých obrazovkách najednou (což znamená, že jej můžete rozdělit s přítelem nebo dvěma) a velmi důležitá 72hodinová funkce zpětného pohledu.

Je to o něco dražší než většina ostatních streamovacích služeb, ale stojí to za to. S ohledem na všechny kanály a funkce je FuboTV v konečném důsledku stále velmi dobrou hodnotou za peníze.

Seznam sportovních kanálů FuboTV

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Rodina FuboTV : ABC (live in select markets), beIN Sports, beIn Sports alternates, Big Ten Network, BTN alternates, CBS (live in select markets), CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, Fox (live in select markets), Fox Sports 1 , Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, NFL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network

Sport Více : ACC Network, ESPN News, ESPNU, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NFL Redzone, NHL Network, Pac-12 regional networks, SEC Network, Stadium, Tennnis Channel

Celkem k dispozici sportovní kanály : 31 (počítání náhradníků beIN Sports, alternativních BTN a regionálních sítí Pac-12 jako jednoho kanálu)


Sledujte floridský státní fotbal na Hulu

Včetně fotbalových kanálů FSU : ABC (živé na vybraných trzích), NBC (živé na vybraných trzích), ACC Sports Network, ESPN, ESPN2 a ESPNU

Cena po zkušební verzi zdarma : 54,99 $ měsíčně (reklamy na televizní pořady ve streamované knihovně) nebo 60,99 $ měsíčně (žádné reklamy na televizní pořady v streamovací knihovně)

Živé přenosy ABC, ACC Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU a dalších 65+ televizních kanálů můžete sledovat na Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte každou hru Florida State živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Hulu.com .

Pro hry na kanálech ABC, ACC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pro hry na NBC , můžete sledovat živě prostřednictvím NBCSports.com nebo aplikace NBC Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového úložiště DVR s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam, navíc 9,99 $ měsíčně.

Proč byste měli používat Hulu s živou televizí?

Je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude hrát fotbalový zápas na Floridě. Je to také nejlepší kombinace sportu a zábavy. Nejenže získáte téměř každý sportovní kanál, který potřebujete (více o tom níže), ale také získáte rozsáhlou knihovnu streamování televizních pořadů, filmů a originálů Hulu na vyžádání jako Hulu na Netflix.

Pokud chcete přejít od sledování fotbalu ke sledování Brooklyn devět devět , Příběh služebnice , Rick a Morty nebo jedna z tisíců dalších show, toto je vaše jasná volba č. 1.

Hulu se seznamem sportovních kanálů živé televize

Kompletní seznam kanálů najdete přímo zde

Hulu s živou televizí : ABC (živé na vybraných trzích), ACC Network, Big Ten Network, CBS, CBS Sports Network, ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPN News, ESPN Baseed Loaded, ESPN College Extra, ESPN Goal Line, Fox (live in select markets) , Fox Sports 1, Fox Sports 2, Golf Channel, NBC (živé na vybraných trzích), NBC Sports Network, Olympic Channel, SEC Network, TNT

Celkový počet sportovních kanálů v ceně : dvacet jedna


Sledujte floridský státní fotbal na Sling TV

ABC není součástí Sling TV, ale tyto hry můžete sledovat v aplikaci ESPN

Včetně fotbalových kanálů FSU : ESPN a ESPN2 v Sling Orange; NBC (živé na vybraných trzích) v Sling Blue; Doplněk ACC Network a ESPNU ve Sports Extra

Cena po zkušební verzi zdarma : 30 $ měsíčně za Sling Orange; 30 $ měsíčně za Sling Blue; 45 $ měsíčně za Sling Orange + Blue; 10 $ měsíčně za doplněk Sports Extra

Můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích), sítě ACC, ESPN, ESPN2, ESPNU a dalších 45 televizních kanálů prostřednictvím Balíček Sling TV Sling Orange+Blue plus doplněk Sports Extra . Dodává se s 3denní zkušební verzí zdarma, ale pokud to obejdete, můžete na první měsíc slevit 10 $ a získat zdarma Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, většinu her na Floridě můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači přes Sling.com . Hry ABC nelze sledovat v aplikaci Sling.

Pro hry na kanálech ABC, ACC Network nebo ESPN , můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, abyste mohli sledovat ostatní. K tomu můžete použít své pověření Sling.

Pro hry na NBC , můžete sledovat živě prostřednictvím NBCSports.com nebo aplikace NBC Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televizního vysílání, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR nebo můžete upgradovat na 50 hodin za dalších 5 $ měsíčně.

Proč byste měli používat Sling TV?

Pokud se můžete obejít bez ABC (můžete sledovat tyto hry v aplikaci ESPN) a NBC (pouze jedna hra Florida State v této sezóně), balíček Sling Orange a Sports Extra je nejlevnějším balíčkem streamovacích kanálů s kanály ESPN a sítí ACC. I když chcete přidat NBC (součástí Sling Blue), balíček Sling Orange+Blue a Sports Extra je stále levnější než většina služeb.

Seznam sportovních kanálů Sling TV

Kompletní seznam kanálů najdete zde

Sling Orange : ESPN, ESPN2, Stadium, TNT

Sports Extra při přidání do Orange : ACC Network, beIN Sports, ESPN News, ESPNU, Longhorn Network, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NHL Network, Pac-12 Network, SEC Network, Tennis Channel

Sling Blue : Fox (žije na vybraných trzích), Fox Sports 1, NBC (žije na vybraných trzích), NBC Sports Network

Sport Extra při přidání do modré : BeIN Sports, Fox Sports 2, Golf Channel, MLB Network, MLB Strike Zone, NBA TV, NHL Network, Olympic Channel, Pac-12 Network, Tennis Channel

Celkem k dispozici sportovní kanály : 23 (16 se Sling Orange plus Sports Extra)


Rozpis fotbalového státu Florida na rok 2020

datum Oponent Čas (ET) televize
So, 12. září Georgia Tech 15:30 ABC
So, 19. září SBOHEM
So, 26. září v Miami TBA TBA
So, 3. října Stát Jacksonville TBA TBA
So, 10. října v Notre Dame 7:30 hod. NBC
So, 17. října v UNC TBA TBA
So, 24. října v Louisville TBA TBA
So, 31. října SBOHEM
So, 7. listopadu Pitt TBA TBA
So, 14. listopadu ve státě NC TBA TBA
So, 21. listopadu Clemson TBA TBA
So, 28. listopadu Virginie TBA TBA
So, Dec. 5 u vévody TBA TBA
So, 12. nebo 19. prosince Mistrovství ACC TBA TBA

Náhled Florida State Football 2020

Nový hlavní trenér Mike Norvell převezme otěže v této sezóně ve svém prvním roce s týmem. Norvell, bývalý hlavní trenér Memphisu, měl před Tigers čtyři vítězná období, než se vydal na Floridu, a přináší s sebou zcela nové schéma a systém. Počáteční slovo bylo zatím vše pozitivní.

Začínám vidět, jak to bude fungovat, utíkám zpět Řekla Deonte Sheffieldová o tom, co přináší jeho nový hlavní trenér. Na začátku to samozřejmě nebylo všechno. Ale teď začínáme vyrážet a uvidíme, co to může být za přestupek. Moc se mi to líbí, protože předvádí všechny vaše talenty v přihrávce, běhu, všem, speciálních týmech.

Sheffield je jedním z mnoha hráčů v útoku, kteří by po spěchu měli vidět zvýšenou roli 135 yardů na 27 pokusů poslední sezóna. Floridský stát bude mít také nového volajícího signálu. Quarterback James Blackman byl jmenován startérem 1. týdne proti Georgia Tech a dále. Blackman měl v minulé sezóně 2 339 yardů, 17 přistání a 11 zachycení a letos by měl pod Norvellem zvýšit čísla.

všechny červené tenisky

Podle našich společných zkušeností udělal vše, o co jsem ho požádal, Řekl Norvell když pojmenoval startéra týmu. Pracujeme na tomto pokračujícím vývoji v dobách tísně a myslím, že v tom James hodně vyrostl ... udělal všechno, co jsem doufal, že uvidím až do tohoto bodu.

Na obranné stránce věci byl Florida State 90. v národě v minulé sezóně povoleno celkem yardů, ale vrací se jeden z nejlepších obranných linií národa.

All-American defensive tackle Marvin Wilson je zpět na poslední sezónu, což je pro tuto obranu dobré. Wilson měl 8,5 pytle, dva nucené mumlány a 12,5 kladkostroje za prohru v 21 zápasech v posledních dvou sezónách a je základním kamenem této řady d.

Nový obranný koordinátor Adam Fuller přišel s Norvellem a bude zajímavé sledovat, co dělá se skupinou, která umožnila 27,8 bodu na zápas v roce 2019. Bude mít nějaký talent, se kterým bude pracovat, protože sekundár Seminoles bude ukotven dvěma slibnými mladými defenzivními zády. Roh Asante Samuel Jr. byl 14. v národě s 15 obhájenými přihrávkami v minulé sezóně, zatímco bezpečnost Hamsah Nasirildeen vedl tým v soubojích se 101.

Floridský stát loni skončil celkově 6–7 a pokud se noví trenéři týmu dobře spojí se svými hráči, nemělo by pro ně být těžké se po této známce zlepšit.


Populární Problémy

Jak předcházet běžným zraněním Krav Maga. Trénink Krav Maga zahrnuje dávání a přijímání velkého nárazu a může mít za následek zátěž související s kondicí. Zde je několik návrhů, které vám pomohou udržet bojovou připravenost, případně opravit ...

Být preppy je mnohem víc než lidé, se kterými se potloukáte. Je to oblečení, které nosíte, věci, které děláte, ale co je důležitější, jak se chováte, jak se chováte ke všem ve škole, vaše způsoby a vaše etiketa. Pokud na to máte, můžete ...

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu.

Světová šestka bude po zbytek roku profesionální tenis vynechat, ale zatím se tohoto sportu nevzdává.

Jak držet harmoniku. Harmoniky jsou základem tak rozmanitých hudebních žánrů, jako je country a western, blues, jazz, folk a dokonce i rock and roll. ...

Jak nosit Fitbit. Fitbit usnadnil více než kdy jindy zůstat na vrcholu vašich fitness cílů. Díky řadě vestavěných funkcí, jako je monitor srdečního tepu, počítadlo kroků a automatické protokoly aktivit, zařízení poskytuje přesné údaje ...