Jak sledovat film „David Blaine: The Magic Way“ online bez kabelu

David Blaine

Getty ImagesKaždý potřebuje ve svém životě trochu kouzla a možná ho teď potřebujeme víc než kdy jindy. Naštěstí je tu David Blaine, aby pomohl se zcela novým speciálem s názvem David Blaine: Kouzelná cesta , vysílání ve středu 1. dubna ve 22 hodin ET/PT na ABC.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos speciálu David Blaine na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu nových epizod, událostí a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu) na rozšířený cloudový DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychle se posunout vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:AT&T TV nyní zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos speciálu David Blaine na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

vzduchový odpalovač tenisových míčků

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích):

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete na YouTube TV, můžete poté sledovat živý přenos speciálu David Blaine na svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled „David Blaine: The Magic Way“Hrát si

David Blaine - The Magic Way 1. dubna 2020 ve 22 hodin David Blaine se vrací do ABC se zcela novým speciálním pouličním kouzelnickým speciálem ve středu 1. dubna 2020 v 10 | 9c Celebrity oznámené ve speciálu: Michael Jordan Derek Jeter Hannah Jeter John Krasinski Emily Blunt Odell Beckham Jr Tom Brady Gisele Bundchen Bryan Cranston Aaron Paul Dr. Dre James Corden David Dobrik Jamie Foxx… 2020-03-25T00: 04: 36 000Z

Nejvýraznější triky Davida Blaina mohou být bláznivé testy vytrvalosti, ale je také nadaným kouzelníkem zblízka. V novém hodinovém speciálu tzv Kouzelná cesta , vrátí se ke svým kořenům provedením pouličních kouzelnických triků a iluzí na své slavné přátele.

Mezi celebrity, které se ve speciálu objevují, patří široký přijímač NFL Odell Beckham Jr., manželé a herci John Krasinski a Emily Blunt, quarterback NFL Tom Brady a manželka Gisele Bundchen, komik Dave Chappelle, televizní moderátor James Corden, herec Bryan Cranston, osobnost YouTube David Dobrik , rapper Dr. Dre, herec Jamie Foxx, hráč MLB Derek Jeter a manželka Hannah Jeter, superstar NBA Michael Jordan a herec Aaron Paul.

Podle tiskové zprávy ABC uplynulo více než 20 let od Blaineova prvního televizního speciálu Street Magic, který debutoval na ABC. Od té doby mág provedl řadu živých televizních akcí a speciálů, od Buried Alive a Frozen in Time po Vertigo. Blain se opakovaně posouvá za hranice lidské odolnosti.

Přežil, když byl sedm dní pohřben v podzemní plastové krabici pod třítunovou vodní nádrží bez jídla a s malým množstvím vody, byl uzavřen ve velkém bloku ledu na newyorském Times Square a stál na sto stop vysoké pilíř v newyorském Bryant Parku po dobu 36 hodin bez záchranné sítě. Kdysi také předvedl trik na odstranění slizu na Kids Choice Awards. Blaineův poslední televizní speciál Beyond Magic vysílal v roce 2016 na ABC.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Naučil @obj něco šíleného s balíčkem karet. Buďte opatrní s rukama! Klíčová je technika. Vyzývám @theellenshow @tombrady @c.syresmith @daviddobrik @therock, jaký bláznivý trik můžete udělat s balíčkem #davidblainedeckchallenge

Příspěvek sdílený uživatelem David Blaine (@davidblaine) 18. března 2020 v 18:12 PDT

V zábavné ukázce na Instagramu Blaine učí Beckhama mladšího trik s kartami a poté vyzve Ellen DeGeneres, Brad, Dobrik, Dwayne The Rock Johnson a Jaden Smith, aby tento trik vyzkoušeli sami.

Vyslal také hold zdravotnickým pracovníkům, kteří jsou právě teď hrdiny po celém světě, za úžasnou péči, kterou každý den poskytují, a to i za těch nejnáročnějších okolností.

David Blaine: Kouzelná cesta vysílá ve středu 1. dubna ve 22 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Jak se zbavit tetování a jizev. Jizvy a praskliny tetování mohou být způsobeny, když tetovací umělec tlačí jehly příliš daleko nebo ve špatném úhlu. Výsledkem je, že inkoust pronikne příliš hluboko do pokožky, což způsobí její stékání ...

Divadelní byty nebo kulisové byty jsou umístěny vzadu a po stranách jeviště a malovány, aby poskytly zázemí pro představení. Byty se dodávají ve dvou stylech. Broadwayský byt je vyroben natažením plátna přes rám, aby se vytvořil ...

Jak se zbavit much v domě. Mouchy jsou ve většině domácností téměř nevyhnutelnou nepříjemností, zejména v teplejších částech roku. Existují však kroky, které můžete udělat, abyste minimalizovali přítomnost much ve vašem domě. Použijte světlo ...

Jak opravit semišové boty. Semiš je fuzzy typ kůže, který vypadá skvěle, když se nosí, zejména jako snazzy boty. Je však také choulostivý a poškození může být obtížné léčit. Pokud si všimnete problémů s obuví, vyčistěte ...