Přímý přenos Syracuse vs Clemson: Jak sledovat online zdarmaGetty Trevor Lawrence z Clemson Tigers.

Syracuse je další obětí nejlepšího Clemsona, který vstupuje do zápasu jako obrovský favorit se šancí posunout se na 6: 0.Hra začíná v poledne ET a bude vysílána v síti ACC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Syracuse vs Clemson online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a Více než 130 dalších televizních kanálů na FuboTV. Budete potřebovat balíček hlavního kanálu a doplněk Sports Plus, obojí může být součástí vaší sedmidenní bezplatné zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Syracuse vs Clemson můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .sledujte online výzvu online zdarma

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Syracuse vs Clemson můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ze sítě ACC a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Syracuse vs Clemson můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Živý přenos ze sítě ACC a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Syracuse vs Clemson můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete hru sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Syracuse vs Clemson

Clemson minulý týden připsal 52 bodů za vítězství proti Georgia Tech - v první polovině. Tygři s nejlepším umístěním vypadali nezastavitelně, když se valili na 5: 0 a smekli Yellow Jackets 73-7. Bylo to nejhlubší vítězství v historii ACC.

Dobré týmy se ukážou připravené. Skvělé týmy se zlepšují, řekl trenér Clemsona Dabo Swinney. Myslel jsem, že jsme minulý týden vyrostli a myslel jsem si, že jsme se tento týden zlepšili. To byl cíl.

Quarterback Trevor Lawrence-pravděpodobně nejlepší výběr v draftu NFL pro příští rok-byl katalyzátorem pro Clemsona, který dosáhl kariéry 404 yardů a pěti skóre. Většina z toho přišla v první polovině. Lawrence prošel v této sezóně 15 dotyky a pouze jedním odposlechem.

Je zjevně jedním z nejtalentovanějších lidí, ale je to nejtěžší pracovník, řekl Swinney o Lawrencovi. Bude posledním chlapem mimo tréninkové pole. Rád se nechává trénovat, miluje koučování. Je tak soustředěný, když není ve hře. Netrpí kolem vodního chladiče. Sleduje každého zástupce. Nejlepší způsob, jak zlepšit všechny kolem sebe, je jeho pracovní morálka, to, jak reaguje, jak mele. Protože to udává tón všem ostatním.

Syracuse je v této sezóně jen 1: 4, jejich osamělé vítězství přichází proti Georgia Tech. Orange prohrál s Liberty minulý týden 38-21, což umožnilo nezávislému týmu urazit více než 500 yardů.

Dostanete příležitost hrát tým číslo 1 v zemi, řekl Dino Babers tento týden. Ať už jste bez zranění nebo ne, ať hrajete se všemi seniory nebo se všemi prváky, máte příležitost soutěžit. Nikdo neočekává, že vyhraješ, mimo rodinu. Abychom mohli v takové situaci soutěžit, abychom se mohli měřit, abychom zjistili, kde jsme - uvidíme. Chápeme, jak vysoký je úkol, ale budeme tam.

Očekávání nebyla pro tým Babers ', který byl vybrán, aby v ACC skončil předposlední a poslední. Ale Babers si stále věří, že jeho program čeká jasnější dny - pravděpodobně tento týden nepřijdou. Clemson je favoritem 46 bodů na zápas.

Opravdu se snažím zůstat mentálně, fyzicky a duchovně bystrý, protože si myslím, že z toho nevzejde nic jiného než dobro, vysvětlil Babers. Každé rozhodnutí, které udělám, se snažím vyjasnit - emoce jsou vždy součástí - ale ve skutečnosti se snažím jít hlouběji a tlačit se tím a vidět ve věcech větší dobro.


Populární Problémy

Jak zlepšit držení těla pomocí veslování. S lehkou činkou a protahovacím cvičením nebo dvěma lze velmi snadno opravit zaoblená ramena. Vše, co potřebujete, je pár minut každé relace dvakrát měsíčně. Oprava ...

Velikost pasu vám pomůže vybrat perfektní džíny a sledovat vaši váhu a je opravdu snadné ji měřit. Váš pas začíná v horní části kyčelní kosti a postupuje až těsně pod hrudní koš, takže je snadno ...

Daniil Medvedev zamkne rohy s Diegem Schwartzmanem ve svém závěrečném zápase každý s každým finále Nitto ATP 2020. Zápas je ve skutečnosti mrtvá guma, protože Medveděv si zajistil kvalifikaci do semifinále, čímž eliminuje Argentince.

Semeno č. 1 Gonzaga zahajuje turnaj NCAA proti Fairleigh Dickinsonové. Zde je návod, jak sledovat živý přenos bez nutnosti kabelového přihlášení.

Agentura Team8 založená Rogerem Federerem byla kritizována na sociálních médiích za prospěch z „PPP“. Federerova agentura ale rychle zveřejnila prohlášení, že už peníze vrátila.

Několik špičkových hvězd mužské hry dorazilo na Floridu k zahájení sezóny na turnaji Delray Beach ATP 250 Open 2021, jehož losování proběhlo v pondělí večer.