Jak sledovat finále házené ve Francii vs Dánsko v USA

Zlaté hodinky pro házenou v Dánsku a Francii

Getty Dánsko a Francie budou bojovat o zlato v házené mužů.

Francie a Dánsko se střetnou se zlatou olympijskou medailí na čáře v házené mužů na tokijském národním stadionu Yoyogi.

V USA se zápas (začátek: sobota 20:00 ET/17:00 PT) nebude vysílat živě v televizi nikde, ale můžete sledovat přímý přenos (nebo opakování) přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream Francie vs Dánsko házená mužů online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte Francii nebo Dánsko v přímém přenosu nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s touto možností a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celou olympiádu) za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte Francii nebo Dánsko v přímém přenosu nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kterékoli z nich můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte Francii nebo Dánsko v přímém přenosu nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte Francii nebo Dánsko v přímém přenosu nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

badmintonové skóre

Ukázka mužské házené Francie vs Dánsko

Půjde o odvetu finále olympijských her 2016 v Riu. Dánsko tehdy podalo Francouzům porážku 28: 26, takže Francie mohla hledat trochu vykoupení. Kromě stříbra 2016 získali Francouzi zlato v této soutěži v letech 2008 i 2012.

Mikkel Hansen byl pro Dánsko doposud silou ve hrách, jako obvykle. Při vítězství Dánska 27: 23 nad Španělskem měl Hansen 12 gólů a od příchodu na hry má slzy na krajíčku. Je to úžasné. Možnost soutěžit na této úrovni je potěšením, řekl 33letý velký.

Nyní bude Hansen a společnost čelit náročné francouzské skupině, která bojovala zuby nehty, aby se dostala do zápasu o zlatou medaili.

Budeme hrát boj své kariéry a v bitvě využijeme všechny své síly, francouzský brankáři Řekl Vincent Gerard míří do tohoto zápasu. Je to moje druhé finále na olympiádě. První byla porážka. Doufám, že to změníme.

Výhra 27: 23 nad Egyptem přiměla Francouze k zápasu o zlatou medaili a Gerard byl velkým důvodem, proč jeho tým postoupil. Celkem provedl 17 zákroků na 39 střel, zatímco Hugo Descat a Dika Mem přidali po pěti gólech za kus. Solidní příspěvky měli také Nedim Remili a Nikola Karabatic, každý po čtyřech gólech.

Jsem tak nadšený ... budeme mít medaili bez ohledu na to. Teď máme dva dny na přípravu a vrátíme se silnější, Řekl po vítězství Karabatic. Dal jsem všechno, abych se vrátil a mohl hrát na těchto olympijských hrách, a protože jsem tady, snažím se soustředit na další zápas, nemyslet na medaile, historii a všechno, protože to přináší příliš velký tlak.

Zde je pohled na soupisky pro obě země:

Dánsko: Niklas Landin Jacobsen (GK), Kevin Møller (GK), Magnus Landin Jacobsen (LW), Lasse Svan (RW), Johan a Plogv Hansen (RW), Mads Mensah Larsen (LB), Mikkel Hansen, (LB), Lasse Bredekjaer Andersson (LB), Jacob Tandrup Holm (LB), Henrik Møllgaard (CB), Morten Olsen (CB), Mathias Gidsel (RB), Magnus Saugstrup Jensen (LP), Henrik Toft Hansen (LP)

Francie: Yanis Lenne (RW), Nedim Remili (RB), Romain Lagarde (CB), Melvyn Richardson (CB), Dika Mem (RB), Nicolas Tournat (P), Vincent Gérard, (GK), Kentin Mahé (CB), Yann Genty (GK), Timothey N'Guessan (LB), Luc Abalo (RW), Michaël Guigou (LW), Luka Karabatić (P), Ludovic Fabregas (P), Wesley Pardin (GK), Hugo Descat (LW), Nicolas Claire (CB), Adrien Dipanda (RB), Valentin Porte (RW), Jean-Jacques Acquevillo (LB), Remi Desbonnet (GK)


Populární Problémy

Sestava: (1) Novak Djokovic (Ser) vs Alejandro Davidovich Fokina (Esp)

Být populární je společným přáním mnoha dívek. Kdo by nechtěl být populární od idolizace až po zasypání láskou? Přestože se dosažení tohoto cíle může zdát nemožné, tento článek vám může pomoci splnit si sny. Podle...

Jak si vyrobit skládanou sukni. Skládaná sukně se může zdát jako zastrašující projekt, ale jsou jednodušší, než byste si mohli myslet. Můžete si vyrobit jednoduchou skládanou sukni bez vzoru as velmi malou matematikou. Zkuste si vyrobit kostkovanou sukni pro ...

Josh Berry: Tenisový impresionista

Casper Ruud ve čtvrtek ve třetím kole Madrid Open porazil Stefana Tsitsipase 7: 6 (4) a 6: 4.

Pokud jste fanouškem úžasného Spider-Mana, možná jste snili o tom, že budete mít svého vlastního webového střílečku, jaký navrhl Peter Parker, aby vám pomohl v boji proti padouchům. Dobrá zpráva - můžete! S několika základními materiály, jako je pěna, PVC trubka, ...