Australian Open 2015: Tipy odborníků na losování ženŠarapovová nebo Serena o titul? Kam jde váš hlas?Tenisoví experti Sportskeeda se dívají dopředu na Australian Open 2015 výběrem pro losování žen ve čtyřech kategoriích: tmavý kůň, předčasný odchod, nebezpečný plovák a šampion.1. Temný kůň

Adnan Akhtar: Venus Williamsová by byl můj výběr pro temného koně na Australian Open. Starší sestra Williamsová má za sebou dobrý začátek roku titulem v Aucklandu, kde ve finále porazila Caroline Wozniacki. Vzhledem k tomu, že v Melbourne Parku nikdy předtím nevyhrála, mohla by to pro ni být příležitost vrátit hodiny zpět a možná dokonce zajít o něco lépe než její výkon před 12 lety.malé tenisové míčky na židle

Mapa Aditya: Kdo by předpověděl, že vítězem turnaje ASB Classic v Aucklandu bude Venus Williamsová ? Mně určitě ne. Starší Williams v průběhu let zmizel kvůli zraněním a od té doby je to všechno o Sereně. Ale Venuše se svými čtyřmi vítězstvími na Novém Zélandu vrátila hodiny zpět a ve finále vyřadila špičkovou nasazenou Caroline Wozniacki. Její remíza je také zvládnutelná, což jí dává skvělou šanci dostat se do 4. kola a dále. A možná, pokud se tam ocitne, to přivede Venuši Williams z dávných dob, která byla oblíbená, bez ohledu na hodnost proti jejímu jménu.

Musab Abid: Pokud může hráč na Grand Slamu porazit Serenu Williamsovou 6: 2, 6: 2, musí mít něco zvláštního. Garbine Muguruzaová po loňském čtvrtfinálovém běhu na French Open přesně neprorazila remízy, ale má talent a v Melbourne možná také příležitost.Jai Prakash: V roce 2014 Flavia Pennetta v Melbourne dosáhl čtvrtfinále grandslamu teprve podruhé. Osivo č. 12 má snadnou remízu a nebyl bych překvapen, kdyby se jí podařilo zlepšit svůj výsledek z loňského roku.Duch: Venus Williamsová se ve finále v Aucklandu silně vrátil proti Caroline Wozniacki, aby získal titul. Na Australian Open musí být považována za hráčku, na kterou je třeba dávat pozor.

Abhishek Desikan: Venus Williamsová zažívá znovuoživení ve formě, když nedávno vyhrála ASB Classic a porazila Caroline Wozniacki. A není jí cizí vyhrávat grandslamy.Kapil Patwardhan: Venus Williamsová ví, že má důvod dokázat. Nikam nejde a stále může vyzvat na grandslamy. Starší sestra Williamsová může v Melbourne způsobit rozrušení nebo dvě.2. Předčasný odchod

Adnan Akhtar: Dominika Cibulková byla by moje volba pro brzký odchod. Po dobrém začátku loňského roku utrpěla finalistka Australian Open 2014 v druhé polovině roku 2014 řadu předčasných proher. S hráči, jako jsou Tsvetana Pironkova a Kirsten Flipkens v její části slosování, to vypadá na těžký požadavek pro Slovenku zopakovat svůj počin z roku 2014.

Aditya Ramani: Eugenie Bouchard zahájila svůj sen 2014 v Melbourne. Jak zápas od zápasu vyhrávala, její legie fanoušků rostla. Byla sebevědomá po celou sezónu a vystupovala konzistentně dobře téměř až do samého konce. Nyní bude výzvou zopakovat její výsledky, když je svět očekává. Její remíza není nijak zvlášť obtížná, ale je mou volbou pro brzký odchod; v této fázi její kariéry bude tlak pravděpodobně příliš velký.

Musab Abid: Caroline Wozniacki nemohl si přát horší los. Jako by umístění ve stejné čtvrti jako Serena Williamsová nebylo dost špatné, bude muset v prvním kole čelit talentované mladičce Taylor Townsendové a poté dvojnásobné šampionce Australian Open Victorii Azarenkové. Zkombinujte to se zraněním, které podle všeho získala v Sydney, a pro sluníčko to nevypadá moc jasně.

Jai Prakash: Caroline Wozniacki odstoupil ze Sydney International kvůli zranění zápěstí a mohl by čelit Sereně Williamsové ve čtvrtích na Australian Open. Pro Dánku to není jednoduchá cesta a pro ni by bylo těžké zvládnout třetí kolo v Melbourne.

Duch: 20. semeno Samantha Stosurová nezažila to nejlepší z přípravných turnajů, které vedly k Australian Open, a vzhledem k jejím minulým bojům při hraní před domácími fanoušky to vypadá, že australská naděje udělá další brzké vyloučení z Happy Slam.

Abhishek Desikan: Navzdory tomu, že je dvojnásobným šampionem, Victoria Azarenková vstupuje do turnaje nenasazený a bez formy. Zdá se, že se ze zranění konečně vzpamatovala, ale přiznala se, že byla loni v depresi z rozchodu. Pokud se duševně a fyzicky nehýbe, jeví se jako pravděpodobný kandidát na brzký odchod.

Kapil Patwardhan: Caroline Wozniacki očividně nemá nejlepší začátek roku. Zranění mířící do Melbourne zjevně není ideální. Dane by mohl jít od špatného k ještě horšímu, který si možná bude chtít vzít chvíli volna, aby se úplně zotavil.

3. Nebezpečný plovák

Adnan Akhtar: Dvojnásobný šampion Victoria Azarenková bude pro každého hráče v Melbourne těžkým soupeřem. I přes její nedostatek formy se domnívám, že Australian Open je jedním z turnajů, kde může dostat svůj rytmus zpět a v příštích dvou týdnech svrhnout některé nasazené hráče.

Mapa Aditya: Při losování padne do oka několik jmen - Daniela Hantuchová, Sloane Stephens a Victoria Azarenka. Poslední dva jsou proti sobě hned v prvním kole. Oba měli brzké ukončení v zahřívacích turnajích. Každý, kdo vyhraje tento zápas, získá sebevědomí potřebné k tomu, aby se rozčiloval. vyberu Victoria Azarenková aby našla cestu zpět do vyšší třídy.

použití na tenisové míčky

Musab Abid: Victoria Azarenka je zde jasnou volbou, ale jak je vhodné nazývat dvojnásobného bývalého šampiona „plovákem“? Místo toho půjdu pro Kristina Mladenovic . Francouzka byla během IPTL svým způsobem zjevením a postavila se tváří v tvář vzhůru nohám Sabine Lisicki, vytrvale příšerné venku. Červené vlajky všude kolem pro Němce a možná také pro Simonu Halepovou, které by Mladenovic mohl čelit ve 3. kole.

Jai Prakash: Pokud projde úvodním kolem proti loňské finalistce Dominice Cibulkové, Kirsten Flipkens má laskavou remízu až do poslední osmi etapy. Belgičanka se zde může před dvěma lety zlepšit ve svém čtvrtém kole.

Duch: Dvojnásobný šampion Victoria Azarenková bude na turnaji nenasazen. To ale nesnižuje účinnost její hry; zvláště vzhledem k tomu, že až dosud sklouzla pod radar.

Abhishek Desikan: Mladík Heather Watsonová má za sebou vynikající běh v probíhajícím turnaji Hobart International, ve kterém dosáhl finále bez ztráty setu. Byla by odhodlaná zahájit rok pozitivním představením na prvním Grand Slamu, což pro ostatní v této oblasti znamená potíže.

Kapil Patwardhan: Victoria Azarenková může být nenasazený, ale protivníci se jí budou bát čelit. Zdá se, že je odhodlaná jít alespoň do druhého týdne Australian Open, a já bych proti ní nevsadil.

Mistr

Adnan Akhtar: Vzhledem k nepředvídatelnosti ženského okruhu je výběr vítězky Slamů obtížný úkol. Serena Williamsová by byla možností, ale když se podívám na její výkon v Hopmanově poháru, nejsem si úplně jistý, jestli tentokrát může projít celou cestu. Myslím, že o šampionovi by se dalo rozhodnout v případném čtvrtfinálovém zápase mezi Maria Šarapovová a Eugenie Bouchard. Pro vítězství půjdu se zkušenějším hráčem.

Mapa Aditya: Dvě ženy, které mě na turnaji nejvíce zajímaly, jsou ty dvě, které minulý týden bojovaly ve finále v Brisbane. Ana Ivanovic a Maria Šarapovová jsou podle mého názoru favority před Serenou Williamsovou, aby získala titul. Jak se to stává, jsou ve stejné polovině. Pro mě vyhraje turnaj vítěz tohoto semifinále. Ivanovic hraje jeden ze svých nejlepších tenisů, ale Sharapova má výhodu, a tak jsem si vybral Rusa, abych zdvojnásobil její počet v Melbourne.

Musab Abid: Serena Williamsová zůstává nejbezpečnějším výběrem, ale její nedávná historie v Melbourne nebyla příliš lichotivá. To samé by se dalo říci o Petra Kvitová 'Samozřejmě, ale česká výhra v Sydney tento týden mohla být znamením věcí příštích.' Kvitová má v Melbourne nedokončenou práci (stále teskně mluví o své těsné chybě v semifinále 2012) a hráčka, která je tak dobrá, určitě jednou vyhraje Slam mimo Wimbledon.

Jai Prakash: Od roku 2008 nevyhrála majora, ale Srb je v dobré formě a míří do Melbourne. Může pomoci těsné finále proti Marii Šarapovové v Brisbane International a nepříliš tvrdá remíza Ana Ivanovic vyhrát její druhý Grand Slam.

hraji tenis

Duch: Druhé semeno Maria Šarapovová v Brisbane byla na tom nejlépe, téměř bez známek nesrovnalostí, které kazily druhou část její sezóny v roce 2014. S hodnocením č. 1 a její znovuobnovenou formou to vypadá pravděpodobné, že Rus zvedne její druhé titul druhou sobotu.

Abhishek Desikan: Je těžké dívat se za osivo číslo jedna v turnaji jako vítěz titulu. Serena Williamsová vždy ráda hrála v Melbourne a bude toužit po svém šestém titulu.

Kapil Patwardhan: kanadský Eugenie Bouchardová je určitě další velkou věcí v ženském tenise. Je načase, aby konečně naplnila svůj trofejní kabinet grandslamem.

Populární Problémy

Kozorozi, kteří se narodili od 21. prosince do 20. ledna, jsou o ambicích, vedení, osobní vůli a přímosti. Pokud jde o randění se ženou Kozoroha, věci nejsou tak jednoduché - kromě ...

Fotbal Temple a Memphis se setká v sobotu na stadionu Liberty Bowl Memorial. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.

Tenisová událost na olympijských hrách v Tokiu skončila minulý víkend a zlaté medaile ve dvouhře získali Alexander Zverev a Belinda Bencic.

Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody 12. série „Married at First Sight“ online, pokud nemáte kabel.

Zdraví je skvělý cíl a lze jej dosáhnout změnami ve stravě a cvičebním režimu. Skutečné „zdravé ořechy“ obvykle následují extrémní verzi zdravé výživy - často omezují mléčné výrobky, některé druhy masa a cokoli zpracovaného ...

Jak získat lepší biceps. Silnější bicepsy mohou kromě prostého předvádění pomoci i zdatnosti ve sportu. Zisky bicepsů jsou jedny z nejuspokojivějších pro vzpěrače, protože přinášejí jedny z nejnápadnějších změn ve fyzice ....