Australian Open 2021: Stefanos Tsitsipas vs Thanasi Kokkinakis náhled, head-to-head & prediction

Stefanos Tsitsipas je pátým týmem na Australian Open 2021

Stefanos Tsitsipas je pátým týmem na Australian Open 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (5) Stefanos Tsitsipas vs Thanasi Kokkinakis

Datum: 11. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

velikosti tenisových raket pro dospělé

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo: Melbourne, Austrálie

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

nejlepší tenisová raketa na světě

Odměna: 80 milionů AUD

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Sony Six


Náhled Stefanos Tsitsipas vs Thanasi Kokkinakis

Stefanos Tsitsipas, pátý tým na Australian Open 2021, zahájil svůj turnaj dobře. Tsitsipas porazil zkušeného Gillese Simona ve dvou setech v prvním kole se skóre 6-1, 6-2, 6-1.

Řek po celý zápas neuznal brejkbol a proti Simonovi vypadal úplně v klidu.

Tsitsipas postoupil do semifinále na Australian Open v roce 2019 a v loňském roce se také dostal do finálové čtyřky na Roland Garros. Kromě toho zahájil rok 2021 několika velmi silnými výkony v poháru ATP a přesvědčivě porazil Alexe de Minaura a Roberta Bautistu Aguta.

Tsitsipas se nyní ve druhém kole utká s australským zástupcem Thanasiem Kokkinakisem. Kokkinakis se předtím čtyřikrát kvalifikoval do hlavního losování na Australian Open, ale nedokázal se dostat přes druhé kolo. Čtyřiadvacetiletý mladík ale ve svém střetu v prvním kole proti jihokorejskému Kwon Soon-woo vypadal solidně a vyhrál 6: 4, 6: 1, 6: 1.

Přestože je Kokkinakis slibným talentem, po celou dobu své kariéry bojoval se zraněními. Zápas s Kwonem byl jen jeho druhým na turné od září 2019.

malování tenisových bot

Stefanos Tsitsipas vs Thanasi Kokkinakis hlava na hlavě

Stefanos Tsitsipas a Thanasi Kokkinakis se na turné ještě nepotkali. Do tohoto zápasu jdou s nerozhodným výsledkem 0: 0.

Predikce Stefanos Tsitsipas vs. Thanasi Kokkinakis

Thanasi Kokkinakis

Thanasi Kokkinakis

Stefanos Tsitsipas je považován za jednoho z favoritů letošního titulu na Australian Open a obecně se od něj očekává, že bude lepší než Thanasi Kokkinakis. Útočná základní hra Tsitsipase z něj dělá obzvlášť efektivního v Melbourne a na hřišti má také jistý a klidný způsob.

Ale Kokkinakis, vicemistr na Junior Australian Open a Junior US Open, měl také vždy vztah k tvrdým nohám. Stejně jako jeho současník Nick Kyrgios má Kokkinakis velké podání a velké údery; v prvním kole zabouchl až 19 es.

Vzhledem k tomu, že se duo ještě nesetkalo, mohl by být Kokkinakis pro Tsitsipase trochu ošidným soupeřem. Po zvážení všech věcí však řecký internacionál pravděpodobně zvládne výzvu bez přílišných potíží.

Předpověď : Stefanos Tsitsipas k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Roger Federer příští týden zmešká US Open, ale dvacetinásobný grandslamový šampion využije svůj čas mimo kurt k hodnocení designérské soutěže UT GRAND PRIX (UTGP).

Ron Weasley je nejlepší mužský přítel Harryho Pottera v sérii Harry Potter. Pro účely cosplay nebo oblékání a vystupování jako Ron tento článek vysvětlí, co dělat, aby vypadal jako Ron a také se choval jako on. Získejte červenou paruku nebo ...

Pokud se vám stýská po autě, s největší pravděpodobností se děsíte každého prodlouženého výletu. Může to negativně ovlivnit vaše dojíždění nebo zábavné aktivity s přáteli. Nemoc z auta je jen jeden druh pohybové nemoci (nebo kinetózy), který někteří zažívají, když ...

Když se připojil k profesionálnímu okruhu, Borna Coric, bývalý juniorský světový hráč číslo 1, velmi rychle stoupal v žebříčku.

Jak uzavřít mír s herpesem. Herpes je neuvěřitelně běžný. V USA má genitální herpes asi každý šestý člověk ve věku 14 až 49 let a v některých populacích je prevalence ještě větší. Http://www.cdc.gov/std/herpes/stdfa ...

Jak otevřít obtížnou sklenici. Není nic horšího, než mít hlad a sklenici jídla, kterou nemůžete otevřít. Ať už je víčko přilepené na kyselých okurkách, nebo se nemůžete dostat do arašídového másla, nestresujte se. Nepotřebujete fantastickou sklenici ...