Shrnutí 3. dne finále WTA: Snadné výhry pro Angelique Kerber a Madison Keys

Angelique Kerberová

Angelique Kerberová byla ve své nejlepší nadvládě

Na rozdíl od vyčerpávající aféry druhého dne byl 3. den finále WTA svědkem krátkých zápasů, ve kterých nejlepší nasazení Angelique Kerberová a šestá nasazená Madison Keys zvítězily. Zvláště výkon Kerberové byl pozoruhodný vzhledem k tomu, že čelila soupeři tak nebezpečnému jako třetí nasazená Simona Halepová, ale Němka výzvu zvládla naprosto snadno a vyhrála 6: 4, 6: 2.

Debutante Keys byla stejně působivá, protože ve druhém zápase dne propustila Dominiku Cibulkovou, 6-1, 6-4.

Pro Kerberovou, která nikdy neprošla skupinovou fází, by její vítězství na míle posílilo její sebevědomí a dalo signál ostatním, že je tentokrát velmi připravená postoupit do vyřazovacích bojů. Soutěž Kerber vs Halep byla považována za zápas, který je třeba sledovat, ale díky brilantnosti Kerberové se z ní stala docela jednostranná soutěž.

Byla to však Halepová, která měla náskok na začátku přestávky, který nedokázala udržet, jakmile si světová jednička našla drážku. Když začaly zářit předpažbí, Halepová ji shledala příliš horkou na to, aby to zvládla, a vzdala dvě přestávky na servis, aby první set připustila.

To Kerbera jen dále povzbudilo. Během druhého setu zpívala a dopustila se jen tří nevynucených chyb. Nejlepší osivo dvakrát zlomilo runner-up z roku 2014 a popřelo čtyři příležitosti k bodu zlomu, které Rumun dostal k plavbě za vítězstvím za 1 hodinu 22 minut.

Nyní Kerber potřebuje pouze sadu od své další soupeřky-Madison Keysové-aby si poprvé v kariéře dala semifinálové místo.

Flawless Keys zasáhne Cibulkovou

Madison Keys

Madison Keys to měla s Cibulkovou relativně snadné

Pro 21letou Keysovou by první výlet s těmi nejlepšími na světě znamenal pro její kariéru svět dobré. Její kampaň nezačala tak, jak by si přála, a ve svém prvním zápase padla ve dvou setech na Simonu Halepovou.

Ale způsob, jakým se z této ztráty odrazila, aby zmařila Cibulkovou za pouhou 1 hodinu 22 minut, svědčí o americké vyspělosti a její schopnosti odrazit se od neúspěchů.

S přívalem bodavých forhendů chytila ​​první přestávku v zápase o palec dopředu 3: 1 a nedalo se ohlížet. Ještě jednou udeřila, aby projela otvírákem, 6-1.

Vicemistr Australian Open 2014 si udržel konkurenceschopný druhý set do stavu 2: 2, ale jedovaté forhendy Keysových se znovu objevily. Slovenka, která prohrála všechny tři své předchozí zápasy s Keysovou, se znovu propadla pod palbou útočných střel mladíka.

Populární Problémy

Jak připoutat vykloubené rameno. Vykloubené rameno je bolestivé zranění, ke kterému dochází, když je kulovitý konec pažní kosti (pažní kost) vytlačen z dutinkového kloubu ramenního pletence. Jakmile je ramenní kloub přemístěn, ...

Jak se bavit se svým psem venku. Hraní venku se svým psem může být spousta zábavy a zároveň poskytnout vašemu psovi (a sobě) nějaké cvičení. Psi budou přirozeně běhat a hrát si, když jsou venku, ale můžete to zvládnout dokonce ...

Ukázka z semifinále US Open žen - Serena Williamsová a Victoria Azarenková jsou krůček od finále

Andy Roddick nedávno zvážil kontroverzi kolem diskvalifikace Novaka Djokoviče z US Open 2020. Roddick věří, že si Djokovič svým chováním neprospěl, a že je uprostřed debaklu PR.

Třiadvacetinásobná grandslamová vítězka dvouhry Serena Williamsová se ve střetu vysokého napětí postaví bývalé světové jedničce Karolině Plíškové.