Jak sledovat MSNBC naživo bez kabelu

Streamujte MSNBC

Getty

I když nemáte kabel, stále můžete sledovat živý přenos MSNBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z několika služeb předplatného pro živé televizní vysílání bez kabelu.

Zde je kompletní přehled o tom, jak streamovat MSNBC bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kde mohu streamovat MSNBC Live bez kabelu?

Sledujte MSNBC na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně MSNBC. Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba s MSNBC, ale jako speciální nabídku do 5. dubna můžete získat 14denní bezplatnou zkušební verzi a k ​​registraci nepotřebujete kreditní kartu (pouze e-mailovou adresu):

Sling TV na 14 dní zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete MSNBC streamovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Sling TV je také dodáván s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte MSNBC na FuboTV

MSNBC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV. Součástí je 7denní zkušební verze zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete streamovat MSNBC na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

FuboTV také přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny po odvysílání, i když jste zapomněli nahrávat jim.

sledovat tenis naživo espn

Sledujte MSNBC na Hulu pomocí živé televize

Kromě rozsáhlé knihovny televizních pořadů, filmů a exkluzivních filmů na vyžádání Hulu s živou televizí také přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně MSNBC. Pro ty, kteří chtějí kombinaci živé televize a obsahu na vyžádání, je to nejlepší možnost:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu S Live TV, můžete streamovat MSNBC na vašem počítači přes web Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Hulu s Live TV také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu nových pořadů a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin Prostor DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte nyní MSNBC na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují MSNBC. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se 7denní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

tenisová technika pro začátečníky

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete streamovat MSNBC na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - je dodáván s cloudovým DVR.


Mohu sledovat MSNBC na Roku?

Absolutně. Ať už se přihlásíte Sling TV , FuboTV , Hulu s živou televizí nebo AT&T TV nyní , můžete sledovat MSNBC na vašem zařízení Roku nebo Roku TV.

Vše, co musíte udělat, je stáhnout požadovanou aplikaci (Sling TV, FuboTV atd.) Do vašeho zařízení, přihlásit se pomocí přihlašovacích údajů, které jste použili k přihlášení k odběru streamovací služby, a poté přejít na MSNBC v průvodci kanálem a začít sledovat živě TELEVIZE.

Můžete také sledovat na počítači, telefonu, tabletu, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


5 nejlepších pořadů ke sledování na MSNBC

Zprávy Andrea Mitchell

V kolik hodin: pondělí-pátek, 12:00 ET

Mitchell je dlouholetý hlavní zpravodaj zahraničních věcí NBC News, takže i když tato show vychází z Washingtonu D.C., často se bude pohybovat na místě, kde se Mitchell hlásí pro NBC News. Mitchell přináší novinky dne, ale také informuje o mezinárodních záležitostech a poskytuje rozhovory s vysokými vládními vůdci z celého světa.

All In With Chris Hayes

V kolik hodin: pondělí-pátek, 20:00 ET

Tento zpravodajský program pořádaný novinářem Chrisem Hayesem nabízí dlouhodobé panelové diskuse o aktuálních problémech. V roce 2015 získala Cenu Emmy za vynikající diskusní zprávy a analýzy.

Show Rachel Maddow

V kolik hodin: pondělí-pátek, 21:00 ET

Tento zpravodajský a názorový program s humorem a relevantními rozhovory zdůrazňuje zprávy dne. Získala několik cen Emmy a také GLAAD Media Award.

11. hodina s Brianem Williamsem

V kolik hodin: pondělí-pátek, 23:00 ET

V roce 2016 se Williams vrátil do éteru poté, co byl přistižen při zdobení svých zkušeností z války v Iráku. Tento zpravodajský program shrnuje zprávy dne a zároveň si prohlíží to, co vypadá jako nejlepší příběhy následujícího dne.

AM Joy

V kolik hodin: soboty a neděle, 10 hodin ET

Tato víkendová talk show přináší novinářku Joy Reidovou, která spouští kritické zprávy a politické novinky z minulého týdne. Vede také rozhovory se současnými novináři.Populární Problémy

Zapomeňte na objemné, lepkavé kostýmy vyrobené z kartonu a barvy na obličej. Oblékání jako Harry Potter vám zajistí pohodlí a přitom bude okamžitě rozpoznatelné. Jen sledujte někoho oblečeného jako Lord Volde - oops, ten, kdo nesmí být ...

Francie a Dánsko se v sobotu setkají ve hře o zlatou olympijskou medaili mužů v týmové házené a tady je návod, jak můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.

Sania Mirza a Martina Hingis se tento týden profesionálně rozešly.

Bude Kyrgios moci tento týden zazářit v Cincinnati po získání titulu ve Washingtonu?

Váš průvodce sledováním Lizzie McGuire online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Dnes večer jsou Emmys 2017. Podívejte se, jak sledovat předávání cen online prostřednictvím živého přenosu.