Jak streamovat Tiger vs Phil Rematch (snadný průvodce)

Getty Peyton Manning a Tiger Woods se v neděli utkají s kolegy legendami Tomem Bradym a Philem Mickelsonem.Phil Mickelson a Tom Brady se v neděli 24. května v zápase: Champions for Charity utkají s Tigerem Woodsem a Peytonem Manningem jménem charity v Medalist Golf Club v Hobe Sound na Floridě.

wii sportovní tenisový trik

Začíná v 15 hodin. ET a budou vysílány na TNT, TBS, truTV a HLN. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos zápasu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT, TBS, truTV a HLN můžete sledovat živě online přes FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Tiger a Peyton vs Phil a Brady sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat TNT, TBS, truTV a HLN přes Hulu s živou TV , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Tiger a Peyton vs Phil a Brady sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


The Match: Champions for Charity Preview

Tyto dva páry budou hrát 18 jamek, přičemž každá jamka je individuální soutěž. Každý hráč zahraje svůj vlastní míč na každé jamce a kdo má nejlepší míč, vyhrává jamku. Manning a Brady obdrží devítku po třech handicapových úderech. V roce 2018 se Mickelson a Woods setkali v první iteraci zápasu, přičemž Mickelson zvítězil. Tentokrát budou hrát na hřišti, které Woods zná mnohem lépe než kdokoli jiný, a je nadšený z příležitosti získat přes 10 milionů dolarů na charitu.

stolní tenis pivní pong

Bude to Peyton a já proti Tomovi a Philovi a budeme si to skvěle užívat, Woods řekl Golf Digest . Veškeré peníze a výtěžek poputují na veškeré úsilí o pomoc při COVID. Nerozhodli jsme se přesně, jakým charitativním organizacím budeme peníze věnovat, ale rozdělíme je na mnoho různých příčin.

Woods je také nadšený z verbálního sparingu, jako byli bývalí rivali z roštu Manning a Brady.

Už se trochu hovořilo o odpadcích, Řekl Woods . Měli jsme škádlení tam a zpět a bylo to fantastické. Ale je to pro nás typické, to je to, co děláme. Rádi rozdáváme jehlu a k vydávání jehly musíte být schopni ji vzít. Byla to zábava, a bude to tak, když hrajeme, když soutěžíme. Bude se škádlit tam a zpět, ale nebude to tak drsné jako to, co máme při výměně textu. Woods je také nadšený, že vidí svůj sport vstříknutý dvěma dalšími mega sportovními hvězdami, což je ideální čas pro takovou událost.

To je jiné, než co jsme s Philem dělali před dvěma lety, když jsme hráli náš zápas ve Vegas. To byl on a já, kteří jsme se skvěle bavili a snažili se předvést golf jiným způsobem. Scházíme se, abychom předvedli golf jiným způsobem, ale jde o charitu. To je důvod, proč to všichni děláme.

Každý golfista bude mic’d up, vše kromě zaručení veselého komentáře a škádlení, a kvůli opatřením proti koronaviru nebudou žádní kadeti ani davy.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat nedělní hry Pacers vs Mavericks online streamování online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi NBA.

Jedna věc je vyhrát Grand Slamy a úplně nová věc je mít po vás pojmenovaný stadion.

Tito tři hráči dominovali zbytku pole více než deset let a neplánovali se vzdát.

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Rockets vs Raptors online bez kabelu, pokud jste v USA.

„Star Wars Resistance“ se dnes v noci na Disney vrací do své druhé sezóny. Zjistěte, jak jej streamovat.