Jak hrát Beer Pong

Málokterá společenská hra je tak známá a oblíbená jako beer pong. Zatímco technicky pivní hra vyžaduje pivní pong velkou dávku dovednosti a trochu štěstí, může si ho užít téměř každý, kdo má zákonný věk. Tento článek se bude zabývat základními pravidly piva a variacemi pravidel, která můžete do hry v případě potřeby zahrnout.Část 1 ze 3: Nastavení tabulek na pivo

 1. Obrázek s názvem Play Beer Pong Krok 1

  1 Hrajte jeden na jednoho nebo ve dvoučlenných týmech. Týmy po dvou se budou střídat v házení míče pokaždé, když se dostanou na řadu.
 2. Obrázek s názvem Play Beer Pong Krok 2

  2 Naplňte 20 plastových kelímků o objemu 16 oz do poloviny pivem. Pokud se chcete vyhnout přílišnému pití, zvažte zaplnění každé ¼ po cestě pivem. Množství piva na šálek můžete měnit, aby každá strana měla v každém šálku stejné množství piva.
 3. Obrázek s názvem Play Beer Pong Krok 3

  3 Před házením naplňte kbelík čistou vodou a opláchněte koule. Přestože sanitace není zrovna základním kamenem piva pong, nikdo nechce pít pošpiněný šálek piva. Mějte po ruce čistou vodu, aby si hráči mohli před házením vyčistit koule, a mějte po ruce papírové ručníky, aby se vsákly.
 4. Obrázek s názvem Play Beer Pong Krok 4

  4 Uspořádejte plastové kelímky do 10-šálkového trojúhelníku na každém konci stolu. Bod každého trojúhelníku by měl směřovat k týmu soupeře. V první řadě bude jeden šálek, dva ve druhé řadě, tři ve třetí řadě a základna trojúhelníku bude mít čtyři šálky. Šálky nenaklánějte.
  • Můžete také hrát se 6 šálky.
  • Čím více šálků, tím déle bude hra pravděpodobně trvat.
 5. Obrázek s názvem Play Beer Pong Krok 5

  5 Určete, kdo půjde jako první. Mnoho her začíná tím, že člen každého týmu hraje kámen, papír, nůžky. Vítězové jdou jako první. Další variací, jak si vybrat, kdo půjde jako první, je hraní „z očí do očí“. Za tímto účelem se týmy snaží vytvořit pohár a přitom udržovat oční kontakt se soupeřem, přičemž první postupuje jako první. Můžete také hodit mincí. reklama

Část 2 ze 3: Hraje Pivní pong

 1. Obrázek s názvem Play Beer Pong Step 6

  1 Střídavě házejte míčky do šálků. Každý tým dostane za každou hod jednu kouli. Cílem je hodit míč do šálku soupeřova týmu. Míč můžete házet přímo do šálku nebo jej odrazit od stolu do šálku.
  • Zkuste házet míčem při vhazování. Je pravděpodobnější, že přistane v šálku.
  • Zaměřte se na shluk šálků na rozdíl od okrajů trojúhelníku.
  • Vyzkoušejte házení z ruky nebo zezadu a uvidíte, co vám nejlépe vyhovuje.
 2. Obrázek s názvem Play Beer Pong Krok 7

  2 Pijte podle toho, kde koule dopadne. Když míč dopadne do šálku, střídavě pijte pivo mezi vámi a partnerem - pokud vypijete první šálek, nechte partnera vypít druhý. Po vypití šálek odložte.
 3. Obrázek s názvem Play Beer Pong Step 8

  3 Když zbývají 4 šálky, uložte šálky do diamantu. Jakmile vypijete 6 šálků piva, zbývající 4 vložte do diamantu. To každému usnadní fotografování.
 4. Obrázek s názvem Play Beer Pong Step 9

  4 Uspořádejte poslední 2 šálky do jednoho řádku souboru. Jakmile vypijete 8 šálků, uspořádejte poslední 2 do řady.
 5. Obrázek s názvem Play Beer Pong Step 10

  5 Hrajte dál, dokud jednomu týmu nezbývají žádné poháry. Tým, který nemá žádné poháry, prohrává a jiný tým vyhrál . reklama

Část 3 ze 3: Hraní podle různých pravidel

 1. Obrázek s názvem Play Beer Pong Step 11

  1 Hoďte dvě koule za kolo. Existuje mnoho variací na pravidla piva pong. V této variantě stejný tým pokračuje v házení 2 míčků za kolo, dokud nedojde k chybě. Poté, co je tah dokončen, hodí tým opačného týmu poháry prvního týmu a postup se opakuje.
 2. Obrázek s názvem Play Beer Pong Step 12

  2 Než hodíte, zavolejte, který pohár trefíte. Toto je jedna z nejběžnějších variací na pivo pong. Pokud trefíte pohár, který jste zavolali, váš protivník ten pohár vypije. Pokud minete svůj cíl a jde do špatného poháru, počítá se to jako chyba a tento pohár zůstane na stole.
 3. Obrázek s názvem Play Beer Pong Step 13

  3 Poté, co tým vyhrál, dejte týmu, který prohrál, poslední zatáčku. Soupeřící tým dostane poslední tah; tomu se říká „vyvrácení“. Pokračují ve střelbě, dokud nezmeškají, a poté hra skončí. Pokud v posledním kole dostanou míč do všech pohárů soupeřících týmů, hraje se prodloužení o 3 poháry. Nyní týmy soutěží v náhlé smrti, aby zjistily konečného vítěze.
 4. Obrázek s názvem Play Beer Pong Step 14

  4 Vypočítejte počet odpalů za 2 šálky. V této variantě se odrazná rána počítá jako 2 šálky a hráč, který provedl střelu, si může vybrat druhý pohár, který chce být odstraněn. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Pijí oba týmy bez ohledu na to, kdo potopí? Jediný, kdo pije, je osoba, do které šálku vstřelil soupeř.
 • Otázka Jaká je vzdálenost mezi 2 sadami šálků? Tom de backer Top Answerer Záleží na tabulce. Nebojte se však experimentovat. Každý trojúhelník můžete nastavit na jiný stůl v místnosti nebo každý trojúhelník přesunout tak blízko sebe, jak chcete. Tím se zvýší a sníží úroveň obtížnosti.
 • Otázka Musím použít pivo nebo mohu použít cider nebo jiný nápoj? Můžete použít jakýkoli nápoj, který chcete, jen si změňte název podle nápoje, například „milk pong“.
 • Otázka Mohu já a můj partner střílet současně? Ano, ale nic se neděje. Pokud se obě koule dostanou do pohárů, tým soupeřů tyto poháry vypije.
 • Otázka Dokážete zakrýt šálek, než budou střílet v pivním pongu? Ano. Často se používá k rozptýlení, ale jakmile míč opustí ruku ostatních hráčů, musíte pohnout čímkoli, co blokuje pohár.
 • Otázka Pokud míč odskočíte, může jej druhý hráč zasáhnout? Ano, to je běžná variace pongu. Odrazové rány se stále počítají, pokud váš soupeř vynechá swat nebo nevěnuje pozornost.
 • Otázka Co se stane, když se váš míč dvakrát odrazí a potom dopadne do šálku? Existují různé variace na tento výskyt: 1) Za každý odraz odrazíte další pohár (alias 2 odrazy = 3 šálky); 2) Jakýkoli odraz je vždy 2 šálky. Měli byste se rozhodnout, podle jakých pravidel budete hrát, a dodržovat je nebo se řídit 'domácími pravidly'.
 • Otázka Jak daleko od sebe mám umístit každou sadu šálků? Všichni by se měli dotýkat ráfku od okraje k pyramidě. Pokud se soupeřovy poháry rozdělí, můžete je posunout zpět k sobě.
 • Otázka Kolik šálků vytáhnu za oba hráče, kteří tvoří stejný ostrov ve stejném kole? Pokud oba v jednom tahu vyrobí stejný pohár, hra končí.
 • Otázka Co se stane, když se můj míč odrazí od jednoho šálku a dopadne do jiného? Poté se vyndá šálek, ze kterého se odráží, a šálek, do kterého se dostane.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pro zábavu všech věkových kategorií nebo pro zamezení nadměrného pití alkoholu nahraďte pivo nealkoholickým nápojem. Jablečný mošt je dobrou alternativou, protože jeho chuť je poněkud podobná vínu.
 • Vaše ruka by neměla jen vypouštět míč do vzduchu, ale sledovat jej celou cestou do šálku, na který míříte.
 • Vždy mířte na konkrétní pohár.
 • Mnoho lidí má různé varianty hry, kterou hrají. Zeptejte se svého týmu, jaká pravidla platí

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud plánujete řídit, nepijte.
 • Abyste snížili riziko zárodků a „pongové chřipky“ z kontaminovaného piva, použijte v herních kelímcích místo piva vodu a pijte čisté pivo uložené samostatně, když ztratíte body.
 • Vždy pijte zodpovědně .
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • 16 uncí plastové kelímky
 • Pivo (alespoň jedno balení 12)
 • Standardní pingpongové míčky
 • Dlouhý stůl

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat premiéru 2. série seriálu TLC „SMothered“ online bez kabelu. Premiéra 2. série je v neděli 24. května ve 22 hodin. ET.Marshall č. 21 staví v sobotu proti Riceovi svůj neporažený rekord. Tato hra není v televizi, takže se na ni můžete podívat.Heather Watson Canberra, 17. ledna (IANS) Angličanka Heather Watsonová získala svůj druhý titul Dámské tenisové asociace (WTA), když porazila Madison B.

Jak se starat o diamantové šperky. I když je diamant velmi tvrdý, stále jej mohou poškrábat jiné předměty nebo poškodit chemikálie. Pečujte o své diamanty ve svém každodenním životě a poté podnikněte kroky k ochraně svých šperků pro ...Poté, co jeho naděje na olympijské medaile rozbil Ugo Humbert v Tokiu, měl Stefanos Tsitsipas v úterý těžkou výzvu postavit se proti stejnému soupeři v jeho otvíráku v Torontu.