Jak vyhrát na Beer Pong

Beer pong je populární společenská hra. Často se hraje na vysokoškolských večírcích, ale dá se hrát na jakékoli párty mezi dospělými. Tato hra zahrnuje házení pingpongových míčků do šálků opačného týmu, které jsou částečně naplněny pivem. Odstraňte šálek pokaždé, když do něj dopadne pingpongový míč. Prohrávající tým je první, komu byly odebrány všechny poháry. Chcete -li si zahrát pivo, naučte se základy, pravidla a několik bonusových tipů, které vašemu týmu pomohou dosáhnout vítězství.

Část 1 ze 3: Hraní hry

 1. Obrázek s názvem Win at Beer Pong Krok 1

  1 Uspořádejte deset šálků na dlouhý stůl. Celkem budete potřebovat dvacet plastových párty kalíšků. Nejčastěji se používají klasické červené párty poháry. Na každý konec stolu rozmístěte deset šálků v pyramidové formě. Řádek, který je vám nejblíže, má čtyři šálky a poslední řada, která je nejblíže středu stolu, má pouze jeden šálek. Regulační pivní pongový stůl je sedm až osm stop dlouhý a dvě stopy široký, i když můžete použít jakýkoli typ stolu, který je poměrně dlouhý.
  • Šálky jsou obvykle 16 nebo 18 uncí. Červené párty poháry lze zakoupit ve většině supermarketů a obchodů s obaly.


 2. Obrázek s názvem Win at Beer Pong Krok 2

  2 Naplňte šálky pivem. Šálky budete muset částečně naplnit pivem nebo jinou tekutinou, kterou chcete použít. Vodu lze použít na nealkoholickou hru. Obvykle by měla stačit dvě 12oz piva na naplnění deseti šálků. Lze použít více či méně podle toho, kolik chcete vypít. Poháry je třeba naplnit pivem, protože každý šálek, na kterém je rýha, má být spotřebován a poté odložen.
  • Naplňte šálky asi z full cesty.
  • Postavte šálek naplněný pouze vodou na straně stolu, abyste vyčistili koule, které spadnou na podlahu nebo se zašpiní.
 3. Obrázek s názvem Win at Beer Pong Krok 3

  3 Vyberte si týmy. Hru lze hrát s jedním hráčem nebo dvěma hráči v každém týmu. V každém týmu nemáte více než dva hráče. Pokud hrajete se dvěma hráči v každém týmu, každý tým hraje se dvěma míči místo jednoho.
 4. Obrázek s názvem Win at Beer Pong Krok 4

  4 Rozhodněte, kdo půjde jako první. Pomocí výzvy z očí do očí určete, kdo dostane první výstřel. Jeden soupeř z každého týmu se dívá druhému hráči do očí a hází míčky k sobě navzájem. Míče se střílí, dokud jeden hráč nepotopí míč v soupeřově poháru a druhý hráč netrefí. Pokud hrajete v týmech, střídejte partnery, dokud jeden partner neuspěje ve výrobě poháru. Tým, který vyhraje výzvu z očí do očí, dostane první hod ve hře.
  • Neodstraňujte pohár, pokud je na něm rýha. Stačí odstranit míč, umýt ho a začít hrát hru.
 5. Obrázek s názvem Win at Beer Pong Krok 5

  5 Střídavě házejte míčky na ping pong. Střídavě si házejte pingpongový míč do pohárů. Vypijte obsah šálku a vyjměte jej pokaždé, když se míček dostane do šálku. Pokračujte v tom, dokud všechny šálky nezmizí. Vítěz je první, kdo vyřadil všechny poháry ostatních týmů.
  • Hra je automaticky vyhrána, pokud členové stejného týmu ponoří míč do stejného poháru soupeřova týmu.
  • Vítězný tým obvykle zůstane na stole a přijme nový tým pro další hru.
  reklama

Část 2 ze 3: Naučit se pravidla

 1. Obrázek s názvem Win at Beer Pong Krok 6

  1 Lokty držte za hrany stolu. Běžným pravidlem je, že lokty musí při výstřelu zůstat za hranou stolu. V některých hrách je do tohoto pravidla zahrnuto zápěstí. Výstřel se nepočítá, pokud byl proveden lokty za vnější hranu stolu. Pokud je výstřel proveden lokty nad stolem, pak musí být míč vrácen a musí být proveden výstřel znovu.
  • Toto pravidlo může být porušeno pro kratší hráče nebo hráče se špatnými schopnostmi házení, pokud je odsouhlaseno všemi hrajícími.
 2. Obrázek s názvem Win at Beer Pong Krok 7

  2 Re-rack dvakrát za hru. Re-rack nebo reformace pohárů je povoleno dvakrát za hru. K opětovnému stohování může dojít, když zbude 6,4,3 nebo 2 šálky. Můžete požádat o formace jako čtverec nebo trojúhelník. Poslední pohár, který zbývá ve hře, je vždy k dispozici k přesunu a vycentrování, i když již byly použity dva re-regály.
  • Pokud se vám opravdu daří, zkuste si své re-racky uložit na později ve hře. Například: Než je použít na šest a čtyři šálky a nechat je rozházet, zkuste si uložit své re-racky na čtyři a tři (nebo dokonce dva) šálky, takže na konci hry jsou poháry blíže k sobě.
  • Můžete také požádat o opravu šálků kdykoli během hry. To není totéž jako opětovné sestavení. Požádat o opravu kelímků umožňuje pouze utažení šálků nebo vrácení do polohy, pokud byly přesunuty.
 3. Obrázek s názvem Win at Beer Pong, krok 8

  3 Odrazit míč. Pokud odrazíte míč na stůl a dopadne do šálku, můžete požádat o vyjmutí dalšího šálku společně s pohárem, do kterého byl míč zapuštěn. Je na vás, který další pohár odstraníte. Všimněte si, že pokud se rozhodnete odrazit míč, druhý tým má právo jej smést z cesty a naopak. Hráči nemohou protestovat proti míči, který byl smeten z cesty při pokusu o odrazený výstřel.
  • Nejlepší je počkat na pokus o odraženou střelu, když je váš soupeř až do posledních pohárů.
  • Pokuste se odrazit, když se druhý tým zdá být rozrušený.
 4. Obrázek s názvem Win at Beer Pong, krok 9

  4 Zavolejte „zahřívání. 'Hráč, který udělá dvě rány za sebou, volá' zahřát '. Jakmile zazní tři výstřely za sebou, zavolejte „v plamenech“. „Hoří“ nelze vyvolat, pokud nebylo nejprve vyvoláno „zahřátí“. Jakmile je vyvoláno „hoří“, může hráč pokračovat ve střelbě, dokud nezmešká.
  • Zajistěte, aby si druhý tým uvědomoval, že voláte „zahřát“ a „hořet“.
 5. Obrázek s názvem Win at Beer Pong, krok 10

  5 Střílejte na osamělý pohár. Jednou za hru máte povoleno vyvolat pohár, který se nedotýká žádného jiného poháru. Tento pohár můžete vyvolat vyslovením slova „ostrov“ nebo „sólo“. Pokud je míč zapuštěn do vytočeného hrnečku, pak může hráč požádat o vytažení dalšího šálku spolu s druhým šálkem. Pokud hráč vyvolá konkrétní izolovaný pohár a zasáhne jiný, pak pohár, který byl omylem zasažen, musí zůstat na stole.
  • Osamělý pohár není ten, který by kvůli mokru lehce sklouzl z ostatních šálků. Je izolován, protože byly odstraněny další šálky kolem něj.
 6. Obrázek s názvem Win at Beer Pong, krok 11

  6 Střelba na pohár smrti. Pohár smrti je pohár, který byl odstraněn ze stojanu nebo formace a je aktuálně v ruce hráče. Na tento pohár může střílet soupeřův tým. Pokud je míč vyroben do poháru smrti, hra automaticky skončí. Tři šálky lze odebrat za pohár smrti, který je stále na stole a není v ruce hráče.
  • Vypijte šálek co nejrychleji, abyste se vyhnuli výstřelům.
  • Při pokusu o pohár smrti počkejte, až bude druhý tým vyrušen.
 7. Obrázek s názvem Win at Beer Pong, krok 12

  7 Žádost o vyvrácení. Jakmile tým vyhraje, poražený tým má šanci na vyvrácení. Za tímto účelem každý hráč poraženého týmu střílí na zbývající poháry soupeřova týmu, dokud někdo nezmešká. Pokud poháry stále zůstávají, hra končí. Pokud byly zasaženy všechny poháry, hra přejde do prodloužení. Přesčasy se skládají z toho, že každý tým vytvoří pyramidu ze tří pohárů a střílí, dokud na straně poraženého týmu nezůstanou žádné poháry.
  • Přesčasy nejsou povoleny, ale šálky lze opravit.
  reklama

Část 3 ze 3: Naučit se vyhrávat tahy

 1. Obrázek s názvem Win at Beer Pong, krok 13

  1 Připravte míč. Před střelbou míč vždy navlhčete. To zvýší jeho přesnost a pomůže mu to klouzat vzduchem plynuleji. Suchý míč projde kratší vzdálenost a může být těžší mířit.
  • Před každým výstřelem jej očistěte ve sklenici vody.
 2. Obrázek s názvem Win at Beer Pong Step 14

  2 Zaujměte správný postoj. Při přípravě na střelbu je forma klíčová. Ať už střílíte jakoukoli rukou, ta noha je vpředu. Protější noha je nastavena více vzadu pro podporu. Lokty nepřekročí hranu stolu a před střelbou si procvičte cíl.
 3. Obrázek s názvem Win at Beer Pong, krok 15

  3 Procvičte si své střely. Když vypustíte míč, existují tři hlavní typy střel. Dochází k obloukovému výstřelu, kdy je míč uvolněn výše a spadne do šálku. Rychlá střela je, když je rychlá, přímá střela provedena na pohár. A tam je odrazná rána, která se odrazí na stůl, než spadne do poháru.
  • Střely Fastballs někdy nejsou povoleny, protože se mohou vymknout z rukou.
 4. Obrázek s názvem Win at Beer Pong, krok 16

  4 Buďte vždy ve střehu. Vždy sledujte stůl, aby na vás mířil záludný výstřel. Okamžik rozptýlení ostatních týmů můžete využít ve svůj prospěch. Jednou z technik je předstírat, že nevěnujete pozornost. Zatímco druhý tým střílí, můžete se podívat jinam nebo si s někým začít povídat na vedlejší kolej.
 5. Obrázek s názvem Win at Beer Pong Step 175 Míč odpalte nebo roztočte. Pokud se míč otáčí na okraji šálku a ještě nezapadl, můžete míč odpálit nebo vyndat prstem. Pravidlo obvykle požaduje, aby dívky foukaly na míč a aby ho kluci vytáhli prstem. Dokud míč nezasáhne pivo, nebude se počítat jako výstřel, pokud vyjde.
  • U dívek, když se míč točí kolem, můžete foukat do šálku a vytlačit míč ven. Přiložte obličej k šálku a foukejte na míč tak silně, jak můžete.
  • Chlapi, když se točí, sáhněte prstem a zkuste se dostat pod míč. Musíte být rychlý. Vložte prst pod míč a rychle jej vytáhněte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Střílejte třemi prsty na míč místo dvou. Zlepší to vaši přesnost
 • Zaměřte se na jeden šálek, ne na celý stojan. Zvýší to vaše šance na výrobu tohoto poháru.
 • Buďte připraveni získat míč po střele, takže váš soupeř po něm nesáhne, aby udělal další ránu.
 • Nepokládejte svůj večírek/šálek piva na stůl, protože pokud do něj někdo z druhého týmu vystřelí, automaticky vyhrává a vy musíte nápoj vypít.
 • Dávejte pozor, abyste pohár nepřevrhli, protože to povede k jeho vyjmutí.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy nepijte a neřiďte.
 • Nepijte, pokud jste ve své zemi plnoletí.
reklama

Populární Problémy

Jak sledovat hry NFL online. Pokud váš oblíbený tým hraje tento týden a vy nemáte přístup ke hře v televizi, můžete mít pocit, že máte smůlu. Naštěstí vám internet stojí za zády. Podle této příručky můžete streamovat jakoukoli hru NFL ...

Vše, co potřebujete vědět o zápase třetího kola Sereny Williamsové.

Cestování je vzrušující příležitost navštívit nová místa, studovat různé kultury a zkoušet nová jídla. Bohužel stres z létání je často odstrašující, který lidem brání v cestování. I když je mnohem pravděpodobnější, že budete v ...Mantel hodiny byly populární v 18., 19. a počátku 20. století a mnoho lidí zdědilo tyto staré chiméry nebo je koupilo od obchodníků se starožitnostmi. Pokud jste jedním z těchto lidí, musíte vědět, jak jim nastavit čas nebo jak ...Americký hokejový tým USA se v sobotu utká s Kanadou v prvním zápase Rivalry Series 2019-20. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.