Palermo Ladies Open 2021: Analýza, náhled a předpověď dvouhry žen

Danielle Collins je nejlepším semenem v PalermuPalermo Ladies Open je jedním z posledních několika antukových turnajů WTA Tour, než se rozběhne hardcourtová houpačka. 32. ročník akce WTA 250, která se bude konat od 19. do 25. července, představí několik zavedených jmen.

Světová jednička 49 Danielle Collinsová vede pole 32 hráčů a na druhém místě je vítězka Berlin Open Liudmila Samsonova. Bývalý vítěz Jil Teichmann a čínský Shuai Zhang zaokrouhlují první čtyři semena.Hlavní losovací akce začíná 19. července, finále je naplánováno na 25. července. Pokud jde o tuto poznámku, zde je podrobný pohled na to, jak by se losování mohlo rozvinout:


Horní polovina: Astra Sharma, Shuai Zhang, Kamilla Rakhimova vypadají jako výzva pro Danielle Collins

Astra Sharma

Naočkovaní hráči: [1] Danielle Collins, [4] Shuai Zhang, [7] Astra Sharma, [8] Kamilla Rakhimovatenisové dělo

Očekávané semifinále : Danielle Collins vs Shuai Zhang

Tmavý kůň: Astra Sharma

Analýza: Vzhledem k jejímu hodnocení a nedávné formě je Danielle Collinsová favoritem projít touto částí losování. Od přestávky na turné podstoupit operaci endometriózy je Američanka ve špičkové formě.Sedmadvacetiletý Post-Wimbledon má za sebou čtvrtfinále v Hamburku a semifinále v Budapešti. V sobotu musela odstoupit ze svého posledního čtyřkolového střetu s Anhelinou Kalininou na maďarském Open a bude dychtivě odskočit v Palermu.

Collins, která hledá svůj první titul v sezóně, začíná svou kampaň proti kvalifikaci. Pro Američanku by to mohlo být složité od čtvrtfinále, kde by mohla čelit sedmé nasazené Astře Sharmě.

Australanka minulý týden vyhrála pár zápasů v Lausanne a také sváděla odvážný boj proti páté nasazené Caroline Garcii, než se uklonila ve třech setech. Je to hráč, kterého si Collins nemůže dovolit brát na lehkou váhu.

miluji celý tenis

Čtvrtý nasazený Shuai Zhang kormidelníkem druhé čtvrtiny losování. Číňané se na začátku sezóny trápili, než našli nějakou formu během houpačky na trávě.

Světová jednička 60, která se v Lausanne probojovala do semifinále čtyřhry, bude doufat, že tuto formu přinese na kurt pro dvouhru v Palermu, kde bude startovat proti světové jedničce Cristině Bucsa.

Kamilla Rakhimova

nejlepší tenisové rakety pro 4.0 hráče

Zhang by se měl ve čtvrtfinále setkat s osmou nasazenou Kamillou Rakhimovou. Devatenáctiletý mladík má slušnou formu. Poslala šesté semeno Arantxa Rus v Lausanne, než ve třech setech sestoupila k případné finalistce Claře Burel. Rakhimova se bude snažit vytvořit podobnou úroveň v Palermu a rozhýbat remízu.

Semifinální predikce: Danielle Collins vs Kamilla Rakhimova

Dolní polovina: Jil Teichmann, Lara Arruabarrena, Viktoriya Tomova mají za cíl svrhnout Liudmilu Samsonovou

Liudmila Samsonova s ​​trofejí Berlin Open

Naočkovaní hráči: [2] Liudmila Samsonova, [3] Jil Teichmann, [5] Viktoriya Tomova, [6] Oceane Dodin

Předpokládané semifinále: Liudmila Samsonova vs Jil Teichmann

Tmavý kůň: Viktoriya Tomova

Analýza: Druhá nasazená Liudmila Samsonova vstupuje do tohoto turnaje díky fantastickému představení na trávě. Světová jednička 32 získala titul v Berlíně a probojovala se do čtvrtého kola ve Wimbledonu, což znamenalo její vůbec nejlepší vystoupení na Major.

Ruska začíná svou kvalifikační výzvu proti kvalifikaci a ve čtvrtfinále by se mohla setkat se šestým nasazeným Oceanem Dodinem. Dodin absolvoval tento měsíc čtvrtfinále zády k sobě na několika antukových turnajích na okruhu ITF a z těchto výkonů si odnesl spoustu sebevědomí.

Druhá čtvrtina má několik úspěšných antukových kurtů, kteří by mohli překvapit dva. Třetí semeno Jil Teichmann, páté semeno Viktoriya Tomova a Lara Arruabarrena patří mezi ty, kteří chtějí vyrazit do hloubky.

profesionální tenisové rakety

Jako bývalý šampion v Palermu bude tento týden světová jednička 56 Teichmann hledat prohlášení. Švýcarka má za sezónu neuspokojivou bilanci 12-12 vítězství a ztrát a návrat na místo, kde si užila spoustu úspěchů, může být přesně to, co lékař nařídil.

Viktoriya Tomova

Teichmann má přímou cestu do čtvrtfinále, kde by mohla čelit buď Tomově, nebo Arruabarreně. Tomova v této sezóně postoupil do semifinále Bělehradu i Copa Colsanitas na antuce a bude to tvrdý oříšek.

Světová jednička 178 Lara Arruabarrena, která se dostala do čtvrtfinále na Copa Colsanitas, je solidní antukový kurt. Tváří v tvář otvíráku Grace Min před potenciálním střetem s Tomovou.

Semifinální predikce: Liudmila Samsonova vs Viktoriya Tomova

Předpověď na finále

Danielle Collins vs Viktoriya Tomova

Předpokládaný šampion

Viktoriya Tomova

Populární Problémy

Jak si proti sobě stojí Serena Williamsová a Anastasija Sevastová a které z nich drží náskok před ostatními?

Zde je návod, jak streamovat novoroční oslavu Rose Parade 2021 online bez kabelu, vysílat v pátek 1. ledna v 11:00 ET/8:00 PT na NBC.

Novinky Netflix: Co je nového v měsíci červnu! Netflix vám přináší řadu filmů, dokumentů, komedií a spoustu dalších.

Po týdnech nejistoty je tu konečně Australian Open. První ročník Grand Slamu, který se velmi podobá hollywoodskému thrilleru, má začít v pondělí.