Prezident Ruské tenisové federace dostal pokutu za to, že Venuši a Serenu nazval „bratry Williamsovými“Serena a Venus Williamsová

Prezident Ruské tenisové federace Shamil Tarpischev dostal pokutu 25 000 USD (15 500 GBP) za to, že Serenu a Venus Williamsovou označuje za „bratry Williamsové“.

Jak uvádí BBC “Tarpischev to komentoval v televizní chatové show. Kromě toho dostal od WTA okamžitou pokutu, navíc dostal roční zákaz všech akcí WTA.

Podle generální ředitelky WTA Stacy Allaster byly tyto komentáře ponižující a urážlivé. Tato poznámka byla urážlivá, ponižující a v našem sportu nemá absolutně žádné místo, “řekl Allaster.

Tarpischev si to ještě zhoršil tvrzením, že jeho prohlášení je vtip. Nechtěl jsem svými slovy urazit žádného sportovce. Lituji, že si tento vtip získal tolik pozornosti. Nemyslím si, že by si tento incident zasloužil tolik povyku, “uvedl Tarpischev v prohlášení.

Populární Problémy

Na rozdíl od mnoha jiných syntetických vláken se nylon ve skutečnosti velmi snadno barví. Můžete použít buď kyselé barvivo, nebo víceúčelové barvivo a nylon také velmi dobře reaguje na jednoduchá barviva, která už možná máte doma, jako je potravinářské barvivo a dokonce ...

Šarapovová je ve čtvrtfinále Grand Prix Porsche Tennis ve Stuttgartu v Německu Jaký je příběh? Bývalá světová jednička Maria Sharapov.

Casper Ruud se utká s bývalým čtvrtfinalistou Jo-Wilfriedem Tsongou ve vzrušujícím zápase prvního kola na US Open 2021. Toto bude první setkání kariéry mezi Ruudem a Tsongou.

Jak hrát městský golf. Příliš se zlomilo platit za zelené poplatky? Příliš daleko od zeleně? Už vás nebaví vidět golfová hřiště vytesaná z nedotčené země a zalévaná vzácnými, rychle se vyčerpávajícími zdroji? Nebo si jen chcete užít zábavu v ...

Tenis - French Open - Roland Garros - Richard Gasquet z Francie proti Andy Murray z Británie - Paříž, Francie - 1.6.2016. Ri.

Fotbal Temple a Memphis se setká v sobotu na stadionu Liberty Bowl Memorial. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.