Ohlédnutí za nejinspirativnějšími tenisovými vítězstvími za poslední dobu na WTA Tour

NEW YORK, NY - 12. ZÁŘÍ: Flavia Pennetta (R) z Itálie a Roberta Vinci (L) z Itálie pózují se svými trofejemi po svých ženách

Flavia Pennetta (R) a Roberta Vinci (L) pózují se svými trofejemi na US Open 2015

WTA Tour je celosvětový profesionální tenisový okruh pro ženy, který řídí Women’s Tennis Association, hlavní organizační orgán ženského profesionálního tenisu. Organizace byla založena v roce 1973 a do roku 1980 hrálo profesionálně více než 250 žen. Ve stejném roce nabídlo turné nebývalou celkovou výhru 7,2 milionu dolarů. V roce 2013 samotná Serena Williamsová překročila hranici 12 milionů dolarů s celkovým ziskem 12 385 572 dolarů za jediný rok.

Nejpopulárnější výhry na turné často pocházejí od známých jmen z tenisového sportu, například titulky sbírali Williams, Maria Sharapova, Steffi Graf, Martina Navratilova.

Nejlákavějších výher však občas dosáhnou nejvíce podceňovaní hráči na turné. Zde je rekapitulace některých nejemotivnějších a nejinspirativnějších vítězství v poslední době na turné WTA.


# 7 Flavia Pennetta a Roberta Vinci: Finalisté US Open 2015

Ve finále US Open 2015 se střetli italští průkopníci Roberta Vinci a Flavia Pennetta. Ten se ukázal jako jeden z nejpřekvapivějších - a populární - mistryně v historii US Open, jen aby oznámila svůj odchod do důchodu po turnaji.

Příběh šampionátu však byl cestou dua do nejnepravděpodobnějšího finále; Pennetta vytáhl několik těžkých soupeřů ve formě čtvrté a druhé semeno Petra Kvitová a Simona Halepová. Vinci pokračoval v získávání absolutního omráčení proti nejlepšímu semenu a 21násobné grandslamové šampionce Sereně Williamsové.

Veteráni sdíleli některé potěšující okamžiky na pozápasovém prezentačním ceremoniálu. Ke konci svého projevu Pennetta oznámila svůj odchod do důchodu po emocionálním vítězství. Je tu ještě jedna věc, kterou bych chtěl říci - je to způsob, jakým bych se chtěl rozloučit s tenisem. Zápas se stal historickým dnem nejen v historii italského tenisu, ale i v ženském tenisu.

Populární Problémy

Dirigent je vůdce skupiny, sboru nebo orchestru a pomáhá udržet zpěváky nebo hudebníky v tempu. Abyste se stali dirigentem, musíte mít rytmus a existující porozumění hudbě. Poté se můžete naučit základní vodivé tvary a ...

Jak vyhrát v arm wrestlingu. Většina lidí vidí zápas v pažích jako bitvu o sílu, ale šampioni v zápasnících vědí, že technika je zásadní. Vyhrát zápas v páce má ve skutečnosti méně společného s hrubou silou než s cestou v ...

Roger Federer a Kei Nishikori se ve středu setkávají ve wimbledonské čtvrti. Zde je návod, jak sledovat přímý přenos ze zápasu v USA.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, kde můžete ve čtvrtek sledovat 1. kolo mistrovství PGA mistrovství Tigera Woodse.

Jak uspořádat závod na vejce. Vajíčkový závod je, když kráčíte z jednoho bodu do druhého a balancujete vajíčko na lžičce, aniž byste ho shodili - kdo se dostane do cíle jako první, vyhrává! Zatímco klasický vaječný závod je zábavný a náročný, existují ...