Jak se dívat na Oklahoma vs Kansas Basketball online zdarma

Hodinky Kansas vs Oklahoma

Getty Vpřed Jalen Wilson z Kansas Jayhawks

Kansas Jayhawks (9-2), který se umístil na 6. místě, bude v sobotu hostit Oklahoma Sooners v obrovské show Big 12 (6-3).

Hra začíná v 16:30. ET a budou vysílány celonárodně na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Oklahoma vs Kansas online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, Oklahoma vs Kansas můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

jak uzdravíš tenisový loket?

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Oklahoma vs Kansas můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

jsou converse tenisky

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Oklahoma vs Kansas můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

jak sledovat mulana na disney plus

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Oklahoma vs Kansas můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Oklahoma vs Kansas Preview

Jayhawks přicházejí z vítězství 93-64 nad TCU. David McCormack vedl Kansas v bodování s 20 body a strážný Ochai Agbaji k vítězství přidal 19. Vítězství přišlo krátce po prohře 84-59 s Texas Longhorns č. 4 Shaka Smart, což byla druhá porážka týmu v sezóně. Kansas odskočil proti Texasu Christianovi, zasáhl 56,5 procenta svých branek a odrazil rohaté žáby o 21 desek.

Náš přestupek proti soudu byl tak dobrý, jak jsme vypadali po celý rok, řekl trenér Kansasu Bill Self po vítězství: podle CBS Sports . Myslel jsem, že jsme ze svých akcí dali gól. Chlapi se uráželi, aby dali gól, na rozdíl od právě běžícího přestupku. Jalen Wilson v této sezóně vedl Jayhawks s průměrem 15,2 bodu a 7,8 doskoku na zápas. Agbaji je také průměrem ve dvouciferných číslech, přičemž za soutěž získal 14,8 bodu.

Pokud jde o Sooners, jsou čerstvě po prohře 76-61 v rukou Baylora z 6. ledna číslo 2. Austin Reaves vedl Oklahomu s 19 body a sedmi doskoky, útočník Brady Manek přidal 10 bodů a Alondes Williamsová prohrála 11 a ztratila úsilí.

Reaves vydláždil cestu pro letošní ofenzivní útok Sooners, který zaznamenal 15,9 bodů na zápas a zároveň se dostal na 5,2 desky a rozdal 5,3 asistencí. Manek má také v průměru 13,2 bodu a druhý strážce De’Vion Harmon získává 10,8 bodu na soutěž, čímž zaokrouhluje trojici hráčů z Oklahomy v průměru na 10 a více bodů.

Musíme tam vstoupit, víš, jít do Allen Fieldhouse a podívat se na to, jako by tam bylo všech 17 až 18, možná 19 000 lidí, řekl Harmon o tom, jak čelit Jayhawkům, podle Sports Illustrated . Musíme být připraveni na boj. Musíme jít se starým sloganem, že máme krev v ústech, a musíme s tím přijít. A vím, že budeme.

Jedním z hlavních faktorů této hry může být tříbodová střelba. Sooners umožňují Big 12 soupeřům střílet 42,2 procenta zpoza oblouku, což je na konferenci nejhorší. Kansas dosahuje 37,5 procent svých střel na dlouhou vzdálenost, takže pokud mohou být Jayhawks konzistentní z centra, mohli by velmi rychle přemoci Soonery.


Populární Problémy

Průvodce všemi různými způsoby, jak můžete sledovat živý přenos dnešní preseasonové hry Jets vs Packers online, pokud nemáte kabel.

„Young Rock“, nová série o životě Dwayna Johnsona, má premiéru v úterý. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Šampión těžké váhy Anthony Joshua se v sobotu večer v New Yorku utká s Andy Ruizem ml. Zde je návod, jak sledovat boj online ve Spojených státech.

Toto je náhled na Queens Club Champions 2018. Článek analyzuje šance jednotlivých hráčů na Queen's a Wimbledon.

Drezurní sport existuje tak dlouho, jak lidé jezdí na koních. Velmi jednoduše jde o umění vycvičit svého koně na plný potenciál. Dnes se vyvinul do jedné z nejvíce regimentovaných disciplín na koni ...

Kerber se dostává do amerických otevřených čtvrtí a uzavírá číslo jedna