Snadné a stylové způsoby, jak nosit boty nevázané

Vaše tkaničky pomáhají udržet boty na svém místě, ale mohou při tom opravdu zredukovat váš styl. Nebojte se - existuje spousta snadných a uvolněných způsobů, jak si vklouznout do bot, aniž by se vaše tkaničky dostaly do centra pozornosti. Některé z položek v tomto seznamu mohou zahrnovat jednoduchou mašli nebo uzel, ale všechny udrží konce vašich tkaniček bezpečně zasunuté mimo dohled při příštím výletu.

Metoda 1 ze 7: Šlápněte na tkaničky.

 1. Obrázek s názvem Nosit rozvázanou obuv Krok 1

  13 8 1 Strčte tkaničky pod jazyk a šlápněte na ně. Nejprve si šněrujte boty ve výchozím vzoru šněrování, přičemž konce tkaniček budou viset a rozvazovat. Neutahujte tkaničky - místo toho je vsuňte pod jazyk boty, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí, když jste venku. Poté si můžete nazout boty a nohama držet tkaničky na místě.
  • To pomůže udržet vaši obuv v bezpečí a ušetří vás před nepříjemným únikem!


  reklama

Metoda 2 ze 7: Uvolněte tkaničky.

 1. 27 2 1 Uchopte části krajky podél široké části jazyka boty. Dejte těmto tkaničkám pár dobrých tahů, aby se oba konce vašich tkaniček zkracovaly a zkracovaly. Pokračujte v tahání za tuto přední část, dokud nebudou konce vašich tkaniček jen asi 2,5 až 5,1 cm dlouhé. Poté vsuňte nohu do boty, aby se snadno přizpůsobila.
  • Nemusíte si strkat konce tkaniček - budou dostatečně krátké samy o sobě.
  reklama

Metoda 3 ze 7: Uřízněte další tkaničky.

 1. Obrázek s názvem Nosit rozvázanou obuv Krok 3

  35 6 1 Volně šněrujte boty a odstřihněte konce. Ponechte alespoň 1 až 2 palce (2,5 až 5,1 cm) krajky a vyhoďte další kousky, které jste právě odřízli. Stiskněte roztřepené konce šněrování tečku super lepidla a dodržujte doporučenou dobu schnutí na lahvi. Jakmile jsou vaše tkaničky zapečetěné a připravené vyrazit, klidně je noste venku!
  • Také si můžete objednat smršťovací bužírky pro své tkaničky online a utěsnit je.
  reklama

Metoda 4 ze 7: Na bocích zauzlete tkaničky.

 1. 32 4 1 Pokud jsou vaše boty příliš velké, zauzlujte tkaničky samostatně. Popadněte svou pravou tkaničku, která trčí z pravého bočního očka. Tuto krajku zavažte do jednoduchého uzlu na vnější straně očka tak, aby ze strany vyčnívala krajka 1 až 2 palce (2,5 až 5,1 cm). Opakujte to s levou tkaničkou spolu s oběma tkaničkami vaší druhé boty.
  • To technicky vyžaduje, abyste „zavázali“ tkaničky, ale nebudete je svazovat.
  reklama

Metoda 5 ze 7: Vsuňte tkaničky pod jazyk.

 1. 36 3 1 Svažte tkaničky dohromady do mašle. Vysuňte příď a pod jazyk, aby byla zcela skryta před zraky. Zatímco technicky vázáte boty pro tuto, bude to vypadat, že vaše boty jsou rozvázané! reklama

Metoda 6 ze 7: Překřižte tkaničky a zastrčte je do konců.

 1. 17 1 1 Šněrujte si boty křížem krážem a přitom vynechejte očko. Protáhněte tkaničky 2 spodními očky. Poté provlékněte pravou krajku třetím očkem na levé straně boty. Totéž proveďte s levou krajkou a provlékněte ji třetím očkem podél pravé strany. Opakujte tento křížový vzor do jazyka boty a při jízdě přeskočte očko na každé straně. Jakmile skončíte, zauzlete tkaničky pod jazykem boty, aby je nikdo neviděl. reklama

Metoda 7 ze 7: Šněrujte si boty rovně přes .

 1. 36 3 1 Namiřte botu dopředu a provlékněte oba konce tkaniček nejnižší řadou oček. Poté vezměte pravou krajku a přeskočte první očko a vytáhněte jej skrz druhý otvor nahoru. Vytáhněte levou krajku nahoru skrz první očko a poté ji přetáhněte rovně po botě a vytvořte vodorovnou čáru. Opakujte stejný pohyb s pravou krajkou a tažením přes botu vytvořte druhou vodorovnou lištu. Postupujte podle tohoto vzoru nahoru jazykem boty a vytvořte „žebřík“ vodorovných pruhů po botě. Spojte tkaničky podél vnitřku boty pod jazykem, aby nebyly viditelné pouhým okem.
  • Vaše boty budou technicky svázané, ale nebudou tak vypadat!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud jsou vaše tkaničky opravdu dlouhé, šněrujte boty dvakrát, abyste se zbavili přebytečného objemu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

US Open: Rozhodčí neměl ženu varovat před výměnou trička.

Osaka čeká přísný test v horní polovině US Open 2020 před potenciálním semifinále proti nejlepší nasazené Pliskové. Serena Williamsová začíná další pátrání po čísle 24 ze spodní poloviny, přičemž Azarenková se vrací.

Zjistěte, kde jsou nejlepší indičtí vodáci umístěni v nejnovějších světových žebříčcích zveřejněných ITTF.

Neměkčený polyvinylchlorid, často označovaný jako uPVC nebo UPVC, je lehký, ale pevný a tuhý materiál, který je vynikající pro použití ve dveřích. Další výhodou dveří uPVC je, že se obvykle velmi snadno nastavují. Pokud potřebuješ...

Tchajwanská hvězda navázala na výhru nad Naomi Osaka rozčilením nad Caroline Wozniacki.

Byla doba, kdy byl stereofonní styl jen pro dívky, ale vyvinul se a nyní se na scénu objevilo několik stereo chlapců. Stereo Kid je rocker, jehož styl se mísí se styly punk, gangster, emo, goth, nerd, gamer, ...