Roland Garros: Sloane Stephens vs Vitalia Diatchenko Náhled, souboj a předpověď | French Open 2020

Sloane Stephensová

Sloane StephensováPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (29) Sloane Stephens vs Vitalia DiatchenkoDatum: 29. září 2020Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)Místo: Paříž, FrancieKategorie: Grand Slam

Povrch: červený jílFinanční odměna: Cca. 38 000 000 €Načasování zápasu: Cca. 16:00 SELČ, 19:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - NBC / tenisový kanál | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: Kompletní Rozpis French Open 2020

Náhled Sloane Stephens vs Vitalia Diatchenko

29. nasazený Sloane Stephens se v úterý setkal se světovou jedničkou 116 Vitalia Diatchenko v prvním kole French Open 2020.

Roland Garros je shodou okolností jediným Slamem kromě US Open, kde Sloane Stephens dosáhla finále. V roce 2018 Američan vstoupil do slosování jako jeden ze uchazečů o titul, když v předchozích měsících okusil úspěch ve Flushing Meadows a Miami. Stephens splnila tato velká očekávání ve velkém stylu tím, že se dostala do finále, než prohrála ve třech setech se Simonou Halepovou.

Rychle vpřed do roku 2020 a Stephens přijíždí do Paříže zoufale hledat oživení. V 13 zápasech letos sedmadvacetiletá žena zvítězila pouze třikrát, což je pro někoho z jejího talentu velkým zklamáním.

Vyhrát pár zápasů na US Open a natáhnout Serenu Williamsovou na tři sety vypadalo pro Stephensovou jako začátek oživení. Světová č. 34 se ale poté vrátila na začátek, když prohrála na svých dalších dvou turnajích v úvodním kole.

Remíza French Open byla na Stephensovou laskavá, protože se chystá otevřít proti hráči, který se celý rok potýká s problémy. Vitalia Diatchenko vstupuje do hliněného hřiště Major na sérii tří zápasů porážek a nehrála žádnou přípravnou akci na antuce.

Ruska na WTA Tour letos nevyhrála ani jeden hlavní tah. V této souvislosti má Stephens skvělou příležitost získat v úterý výhru a s ní i tolik potřebnou důvěru.

Sloane Stephens vs. Vitalia Diatchenko zoči-voči

Půjde o první setkání Sloane Stephensové a Vitalie Diatchenko, takže vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

Diatchenkova kariéra na nejvyšší pozici byla jen č. 71, zatímco Stephensová byla až na č. 3 - což ukazuje obrovský rozdíl ve způsobu, jakým se jejich kariéry vyvíjely.

Predikce Sloane Stephens vs Vitalia Diatchenko

Bude to bitva mezi dvěma hráči, z nichž oba nevytvořili nic, o čem by si mohli v této sezóně napsat domů. Jediným rozdílem jsou minulé úspěchy Sloane Stephensové a její zkušenosti s velkými zápasy, které by se v tomto zápase měly hodit.

Když zpíváte, Stephens je jedním z nejrychlejších hráčů na hřišti s neuvěřitelnou prací nohou a fantastickými obrannými schopnostmi. Pokud dokáže udržet své nevynucené chyby na uzdě, může to být pro sedmadvacetiletého Američana svižná záležitost.

Předpověď: Sloane Stephensová vyhraje ve dvou setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte nejnovější informace Výsledky French Open 2020 a Plán

Populární Problémy

Hledáte živý přenos ze hry Seahawks vs. Eagles? Zde je kompletní přehled vašich možností.

Jak se zbavit francouzské klávesnice. Tento wikiHow vás naučí, jak přepnout z francouzského rozložení klávesnice na preferovaný jazyk na vašem PC nebo Mac. Ať už používáte Windows nebo macOS, můžete si nechat francouzskou klávesnici pro ...

Nová japonská anime série „Fena: Pirate Princess“ má premiéru v sobotu večer na Adult Swim. Takto můžete sledovat online streamování nových epizod.