Jak upravit guvernér golfového vozíku E Z Go

Seřízení regulátoru může váš golfový vozík zrychlit o 5–10 mph (8,0–16,1 km/h) rychleji. Pokud to uděláte na golfovém vozíku E-Z-GO, můžete jet z 24 km/h na 35 km/h. Bude to trvat jen asi 5 minut.

Metoda 1 ze 2: Úprava společného 4taktního motoru

 1. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 1

  1 Utáhněte pružinu regulátoru umístěnou v motoru většiny golfových vozíků, abyste nastavili nejvyšší rychlost svého vozíku. 90% EZ Go Carts má jednoduché pružiny, které omezují otáčky motoru. Chcete -li zvýšit maximální rychlost svého golfového vozíku, stačí jen lokalizovat tuto pružinu a mírně ji utáhnout. Pokud toto jaro nemůžete najít, pravděpodobně máte novější model, který se obtížněji upravuje, i když je to vzácné.
 2. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 2

  2 Zvedněte sedadlo. Odstraňte bratrance sedadel, kteří ukrývají motor. U novějších modelů budete možná muset odšroubovat sedadlo.
 3. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 3

  3 Odšroubujte šrouby z černého plastového krytu na zadní straně sedadla. Ve většině modelů by mělo být pět šroubů. Motor je v přední části golfových vozíků, pod tímto panelem. Sundejte plastový kryt a odložte jej stranou se sedadly.
 4. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 4

  4 Sledujte nejsilnější kabel vycházející z plynového pedálu, dokud nenajdete malou pružinu omotanou kolem kovové tyče. Toto je guvernér. Pružinové zařízení bude mít dvě matice, jednu malou matici a jednu větší matici, které ji budou držet na tyči.
  • Pokud jste zvědaví, toto je karburátor vašeho vozíku.


 5. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 5

  5 Uvolněte malou matici a utáhněte větší matici. Čím více utáhnete větší matici, tím rychleji váš vozík pojede. Začněte pomalu, matici utáhněte pouze o čtvrt otáčky. Pokud se motor pokusíte spustit příliš rychle, můžete jej nadměrně namáhat, a pokud jste příliš nedočkaví, přeskočí a případně shoří.
 6. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 6

  6 Utáhněte malou matici na regulátoru, aby pružina zůstala na svém místě. Otestujte rychlost vozíku. Poté, co jste spokojeni s tím, jak rychle váš vozík jede, utáhněte malou matici zpět. Při testování poslouchejte kňučivé zvuky, přeskakování nebo podivné choulostivé pohyby ve vozíku- to znamená, že jste příliš utáhli guvernéra a musíte jej vytočit zpět.
 7. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 7

  7 Vyměňte černý kryt, abyste mohli začít řídit. Dejte vozík dohromady, jak jste ho našli, a užijte si jízdu.
 8. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 8

  8 Vězte, že zvýšení maximální rychlosti vozíku způsobí rychlejší opotřebení motoru. Pravděpodobně budete muset rychleji získat opravy a náhradní díly na vozíku s upraveným regulátorem. Navíc jakýkoli vozík, který může jet nad 19 mil za hodinu, je oficiálně motorové vozidlo a ze zákona potřebujete bezpečnostní pásy a kontroly. To by neměl být velký problém, ale stojí za to vědět. reklama

Metoda 2 ze 2: Nastavení ostatních motorů

 1. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 9

  1 Demontujte sedadlo a plastový kryt motoru. Někdy budete muset odstranit šrouby, zatímco některé modely mají sedadla, která vyskočí hned. Vystavte motor tak, abyste se mohli pustit do úpravy motoru. Pokud nemáte pružinu centrálního regulátoru, můžete se s vozíkem pohybovat o něco rychleji.
 2. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 10

  2 Najděte spojkový pedál a vedení. Spojka je pedál (někdy rukojeť poblíž kolena), který používáte k zařazení zpátečky nebo změně rychlosti. Spojku můžete nastavit tak, aby do motoru posílala více plynu, čímž se budete pohybovat rychleji.
 3. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 11

  3 Najděte malou kovovou tyč hned vedle spojky a připojeného kabelu. Délka tohoto kabelu určuje, kolik plynu proudí do vašeho motoru. Opět byste si měli pamatovat, že motor vozíku bude bojovat, čím rychleji se budete pohybovat. Vyzkoušejte tedy každou změnu a poslouchejte, zda na něm nejsou kleště nebo stánky, abyste si zajistili ochranu motoru.
 4. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 12

  4 Uvolněním matice připevňující tento kabel ke kovovému výčnělku zvýšíte rychlost. Měli byste mírně prodloužit kabel. Díky tomu bude váš košík rychlejší. Utáhněte matici, aby se vozík pohyboval pomaleji.
 5. Obrázek s názvem Upravte guvernér golfového vozíku E Z Go Krok 13

  5 Vězte, že regulátor nelze nastavit, pokud tento kabel nebo pružina regulátoru nejsou vidět. To je nejběžnější u moderních, plně elektrických motorů. Mnoho výrobců, včetně EZ Go, nechce, aby spotřebitelé manipulovali s jejich motory, a proto skryli regulátory v zapalování zapalovací svíčky. To je velmi obtížné upravit, aniž byste zničili motor, a mělo by být ponecháno na vyškolených profesionálech. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu zabránit zahřátí kabelu sytiče na mém golfovém vozíku EZ-GO? Zjistěte, zda máte prostor přesměrovat co největší část kabelu tak, aby byl dále od motoru.
 • Otázka Jak odstraním vypnutí nožního pedálu? Stačí nastavit šroub volnoběhu plynu, dokud motor neběží, ale vozík se nepohybuje. Zapněte, abyste zvýšili volnoběžné otáčky, a vypněte motor, aby se zpomalil a případně zastavil.
 • Otázka Jak nainstaluji škrticí stupnici na svůj golfový vozík 2002 E Z Go? V závislosti na tom, zda má zdroj energie sám o sobě, pokud má osobní zdroj energie, stačí přidat lepicí pásku nebo cokoli, díky čemuž zůstane na golfovém vozíku EZ Go 2002. A pokud stupnice škrticí klapky ne, jednoduše ji vyhledejte.
 • Otázka Motor běží, ale můj vozík se nepohybuje. Co můžu dělat? Jsou proslulé odstraněním zadního náboje, protože je navržen tak, aby selhal místo vašeho přenosu. Zvedněte zadní část vozíku. Uprostřed kola bude velká matice s závlačkou - vyjměte matici a čep a zkontrolujte drážky na náboji.
 • Otázka Co mám dělat, když motor poběží pouze při vytažené sytičce? Je to tvůj karburátor. Cokoli poháněné plynem, které poběží se sytičem, znamená, že nedostává dostatek plynu, což by naznačovalo, že máte něco zastaveno v tryskách vašeho sacharidu.
 • Otázka Proč mi nesvítí zapalovací svíčky? Může to být vybitá baterie, špatná cívka, špatné zapalovací svíčky nebo dráty zapalovací svíčky, špatný solenoid nebo špatná pojistka.
 • Otázka Jak získám více energie ve svém golfovém vozíku, pokud má potíže s jízdou do kopce? Kabely baterie jsou pravděpodobně zkorodované. Vyčistěte je nebo vyměňte. Pokud to nefunguje, může to být vážnější problém, jako je baterie.
 • Otázka Jak deaktivuji omezovač otáček? Odstraňte hnědý zemnící vodič a pamatujte, že váš motor není chráněn. Příliš vysoké nastavení regulátoru může způsobit poškození zadní části. Mějte tedy na paměti důsledky.
 • Otázka Co mám dělat, když se můj golfový vozík náhle zastaví a poté začne zrychlovat? Otočte regulátor, bude nastaven na vysokou hodnotu a vypne omezovač otáček.
 • Otázka Mají elektrické vozíky uvolnění hnacího ústrojí? Kde by to bylo umístěno? Ne, nemají, ale ve většině novějších modelů mají spínač vlečení. Najděte rok a model vyhledáním na internetu.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Můj 2003 EZ Go s robiny 2 válec 4 cykly surger při nižších rychlostech. Funguje dobře na plný plyn. Co mohu udělat, abych zastavil nárůst?
 • Ahoj, hodil jsem telefon štěrbinou poblíž startéru a vpředu na zlatý vozík. Může mi někdo říct, jak otevřít přední část zlatého vozíku?
 • Start mého golfového vozíku stále trvá 15–20 sekund. Nainstaloval jsem novou nainstalovanou baterii a palivový filtr. Může to být tím relé?
 • Jak nastavím řemen, aby motor nastartoval?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Otáčejte maticemi a šrouby pomalu a pokaždé vyzkoušejte. Nemůžeš o ně přijít!

reklama

Varování

 • Seřízení regulátoru vlastními silami může vést ke ztrátě záruky.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Půlměsícový klíč
 • Dvojice kanálových zámků
 • Sada bitů šroubováků torx
 • Šroubovák s vyměnitelnými bity


Populární Problémy

Svatí a Berani se v neděli setkají v odvetě mistrovství NFC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Šarapovová ukazuje své fotbalové schopnosti.

Obři a Bengálci se sejdou ve čtvrtek v předsezónním zápase 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Pohled na pět nenasazených hráčů, kteří by mohli na letošním US Open způsobit nějaké škody. Dav oblíbeného Nicka Kyrgiose je v tomto seznamu, přestože má v New Yorku špatný rekord.

Naomi Osaka byla nedávno oceněna vlastní řadou panenek Barbie, kterou v pondělí dala k dispozici společnost Mattel Inc. Cena panenek byla 29 $.

Chcete streamovat Disney Plus na PS5? Zde je podrobný návod, jak stáhnout, nainstalovat a sledovat Disney+ na vašem PS5.