Přímý přenos Eagles vs Browns: Jak se dívat online zdarmaGetty Nick Chubb z Cleveland Browns.

Cleveland Browns mají šanci postoupit na 7-3, protože v neděli na stadionu FirstEnergy pořádají zápasící Philadelphia Eagles (3-5-1).

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na Foxu na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Eagles vs Browns online zde:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Philadelphie, Clevelandu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Eagles vs Browns můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

kde mohu koupit tenisové rakety

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: Fox žije na většině trhů, včetně Philadelphie, Clevelandu a všech ostatních měst NFL

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

nejlepší značka raket na stolní tenis

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Eagles vs Browns můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Philadelphie. V Clevelandu NENÍ k dispozici

Živý přenos Fox a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Eagles vs Browns můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Pokud je hra na vašem trhu: Vidgo

Poznámka: Fox žije na vybraných trzích, včetně Philadelphie. V Clevelandu NENÍ k dispozici

aplikace fubotv na chytré televizi samsung

Můžete sledovat živý přenos Fox a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Eagles vs Browns můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Eagles vs Browns naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Eagles vs Browns naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Eagles vs Browns

Cleveland Browns se válí a mají oči prolomení téměř dvou dekádového období sucha v play-off, když vyhráli dva z posledních tří. Posledním vítězstvím bylo vítězství 10-7 proti Texanům v méně než hvězdných podmínkách Clevelandu. Ale přesto Brownovi odvedli práci za svou hvězdnou běžeckou hrou, kterou podpořil Browns běží zpět Nick Chubb, který se vrátil po zranění po týdnu.

Brownovi minulý týden nasbírali 231 yardů na zemi za Chubbem a Kareem Huntem. Nejpozoruhodnější hrou však bylo, že Chub v posledních chvílích běžel 59 yardů a vykročil za hranice 1 yardové čáry-devastující sázkaři a majitelé fantasy.

Zavolal jsem od trenéra a od Bakera, abych nedával góly a dostal první dolů, abych hru ukončil, takže jsem to udělal, řekl Chubb novinářům. Naštěstí byl běh trochu delší, protože jsem na to nemyslel až do posledních 10 yardů. Myslím, že mi to připomnělo, že jsem běžel až dolů.

Zatímco Chubb je zpět, Browns bude chybět hlavní kus v obranném konci Myles Garrett, který měl tento týden pozitivní test na COVID-19. Garrett, který vede NFL s 9,5 pytli, nebude tento týden aktivní a další by mohl vynechat.

tenisová raketa na prodej

Myslím, že to je naše práce trenérů, abychom postavili naše kluky tak, aby hráli a byli úspěšní, řekl hlavní trenér Browns Kevin Stefanski. Kdykoli jste bez jakéhokoli hráče Mylesova kalibru - byli jsme tam bez Nicka spoustu týdnů - je naší úlohou trenérů zajistit, abychom postavili kluky do pozice, aby uspěli. To je rozhovor, který vedeme, když je někdo dole kvůli zranění nebo jinak.

Eagles svádějí vášnivý závod o korunu NFC East, ale minulý týden prohráli s Giants zklamáním 27-17.

Víte, že je to dynamická výbušná hra, kterou mají, a je to jakési dvouhlavé monstrum s těmito dvěma běžícími zády. Je to něco, co naše obrana bude mít v neděli plné ruce práce, řekl hlavní trenér Eagles Doug Peterson. Z každého držení, každé jízdy, kterou znáte, musíte co nejvíce využít, a pokud chtějí zkrátit hru, pak musíme, musíme toho ofenzivně využít a víme to. Prostě nemůžeme dělat chyby a střílet se do nohy nebo otáčet míč nebo věci, které nás celou sezónu nějak trápily. Jsme si toho tedy vědomi a musíme to také uvědomit.

Browns jsou 2,5bodovými favority zápasu.


Populární Problémy

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda s názvem „Semena nespokojenosti“ se vysílá ve 20 hodin. ET.

Co by mohlo být nejlepší hrou 11. týdne, Packers se v neděli odpoledne vydají na hříbata. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry bez kabelu.

Mississippi State a Auburn se v neděli setkají v College World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Je to první dítě pro světovou dvojku a jeho manželku.

Zde je návod, jak sledovat speciální stream „Nahý a bojí se žraloků“ 2020 online, pokud nemáte kabel.