Přímý přenos radnice Fox News Bernieho Sanderse: Jak se dívat online

Bernie Sanders

Getty

Bernie Sanders dnes na radnici na Fox News odpovídá na otázky a oslovuje voliče, začátek v 18:30 Východní . Zde jsou uvedeny všechny podrobnosti o tom, jak sledovat živý přenos radnice online.

POZNÁMKA: Bernie Sanders zveřejnil všech 10 let svých daňových přiznání. Všechny si můžete přečíst v Heavyho příběhu zde.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos Fox News na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání:

FuboTV

Fox News je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

wii tenis ne u

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox News. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž všechny obsahují Fox News. Můžeš přihlaste se k bezplatné 5denní zkušební verzi přímo zde (k registraci nemusíte mít PlayStation) a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

tenis kolik her v sadě

Pokud se nemůžete dívat naživo, PlayStation Vue přichází s cloudovým DVR, ale existují určitá omezení .

Pokud máte předplatné kabelu

Pokud máte kabelové předplatné, můžete je sledovat ve vlastním živém přenosu Fox News tady . Chcete -li však takto sledovat celou radnici, budete se muset přihlásit pomocí kabelového nebo satelitního předplatného.

Další možnosti

Příznivce Bernieho Sanderse má také živý přenos na Twitchi s živým komentářem, který radnici ukáže během vysílání. Na ten stream se můžete dívat na tomto odkazu .

Níže je také živý přenos nízké kvality. Pokud chcete, aby se vaše hodnocení započítávala do hodnocení, použijte jednu z níže uvedených metod ke sledování vysoce kvalitního živého přenosu na samotném serveru Fox News. Hodnocení může být důležitým ukazatelem zájmu o kandidáta.

jak přidat Disney Plus do chytré televize Samsung


Hrát si

LIVE Fox News Bernie Sanders Radnice Podpořte stream: streamlabs.com/thedavidpakmanshow Kód kuponu thisis2020 ušetří 40% na jakémkoli členství, kupón save35 na slevu na 25 $ z 60 $ členství Pošlete super chat! Staňte se patronem: patreon.com/davidpakmanshow 2019-04-16T00: 42: 41 000Z

Náhled

Tato radnice přichází hned poté, co byl Bernie Sanders v anketě Emersona Pollinga ukázán jako hlavní. Na vrcholu byl Sanders s 29 procenty. Na druhém místě byl Joe Biden s 24 procenty a Pete Buttigieg vyletěl na třetí s devíti procenty.

nejlepší dámská tenisová raketa pro začátečníky

Mnozí také očekávají, že Sanders zveřejní jeho daňová přiznání buď během radnice, nebo možná krátce poté. Uvedl, že by mohl své daňové přiznání zveřejnit do 15. dubna. Sanders během své kampaně za rok 2016 (své přiznání z roku 2014.) uvolnil jeden rok daňových přiznání. Jak v té době řekl, byli docela obyčejní.

Daňové přiznání za rok 2014 ukázalo jeho plat a podrobný seznam srážek a příjmů. Bylo to relativně jednoduché, protože Sanders má nižší příjem ve srovnání s jinými tehdejšími kandidáty. Jeho příjem tehdy například činil 156 441 USD na mzdách, plus 39 281 USD na dávkách sociálního zabezpečení a 4 982 USD na důchodech. On a jeho manželka Jane měli také obchodní příjem 4 900 dolarů.

Mezi odpočty při jeho návratu za rok 2014 byly:

  • 22 946 $ na úrok z hypotéky na bydlení
  • 14 843 dolarů na daních z nemovitostí
  • 9 666 $ na státní a místní daně z příjmu
  • 8 000 $ na dary na charitu
  • 350 $ na dárky na charitu jinak než v hotovosti nebo šekem
  • 4 473 $ v neuhrazených pracovních výdajích, které podle daňových zákonů mohou zahrnovat poplatky, jako jsou odbory a poplatky za cestování


Letos říká, že ve svých daňových přiznáních bude milionářem, většinou kvůli prodeji knih.

Když čekáte, až začne Sandersova radnice, proč se znovu nepodívat na tu, kterou udělal s Foxem v roce 2016?Hrát si

Část 1 prezidentské radnice Fox News Democratic Bernie Sanders o chudobě, předcházení dluhové krizi, zdravotní plán, krize ISIS, vzdělávání, spolupráce s Kongresem, zlepšování infrastruktury v Divadle Gem v Detroitu, Michigan #DemTownHall 2016-03-08T01: 00: 27.000Z

Ačkoli někteří kritizovali Sanderse, že šel do Fox News, většina věří, že je to chytrá strategie, jak se dostat před voliče, kteří by jinak jeho názory neslyšeli.

Připojením se k seznamu e -mailů můžete zůstat informováni o novinkách Bernieho Sanderse napsaných autorem tohoto článku tady a výběr kategorie Bernie Sanders a Tulsi.


Populární Problémy

Kei Nishikori - Samuraj ze Země vycházejícího slunce.

Jeho tajná zbraň, kterou vymysleli Federer a trenér Severin Luthi, bamboozovala většinu švýcarských protivníků a hodlá ji znovu použít.

Jak socializovat plachá koťata. Kočky jsou přirozeně opatrná zvířata. Navíc kotě, které není během prvních 2 až 7 týdnů života řádně socializované, může být velmi bázlivé. Http://www.nycferalcat.org/newsletter/2009-02/shycat.htmhtt ...

Jak udělat svůj šatník nový, aniž byste cokoli koupili. Všichni chceme nové oblečení. Všichni chceme být „smetánkou“, pokud jde o módu. Ale většina z nás nemá peníze, které by investovala do pořízení těchto šatů. Pokud váš šatník ...

Stereotypní brácho dostane špatnou pověst z domu bratrů do posilovny, ale být bráchou nemusí být špatná věc. Bratrství a bratrství jsou kořeny kultury bratrů a mohou být zdravým způsobem budování důvěry ...