Rublev se opět dostává do finále Monte Carla; Sinner čelí Rune

Pátý nasazený Andrey Rublev se podruhé dostal do finále Monte Carlo Masters poté, co v soutěži porazil osmého Američana Taylora Fritze 5-7, 6-1, 6-3 v soutěži přerušené deštěm. Monako Monte Carlo Tennis Masters


MONACO (AP) – Pátý nasazený Andrey Rublev se podruhé dostal do finále Monte Carlo Masters poté, co v sobotu porazil osmého Američana Taylora Fritze 5-7, 6-1, 6-3 v sobotní soutěži přerušené deštěm.Ruský hráč, který před dvěma lety prohrál ve finále, si jde pro svůj 13. titul v kariéře a první na úrovni Masters proti šestému nasazenému Dánovi.

Holger Rune nebo č. 7 Jannik Sinner z Itálie.Hráli později v sobotu, přičemž 21letý Sinner soutěžil ve svém třetím semifinále Masters za sebou v této sezóně.Pod zataženou oblohou Rublev vyrovnal zápas na svůj čtvrtý setbol, ​​když Fritz, juniorský vicemistr French Open z roku 2015, popáté dvakrát chyboval.

Zlomil Rubleva, aby vedl 2-1 v rozhodující sadě, ale v dalším zápase prohrával 15-40.Rublev se opět dostává do finále Monte Carla; Sinner čelí Rune
 Monako Monte Carlo Tennis Masters
 Monako Monte Carlo Tennis Masters
 Monako Monte Carlo Tennis Masters
 Monako Monte Carlo Tennis Masters
 Monako Monte Carlo Tennis Masters
/

Fritz vyhrál rallye na 40 úderů, aby si ušetřil jeden bod brejku, ale Rublev zařval poté, co bodavý bekhend po lajně získal další bod, když se dostal přímo zpět. Poté se držel na 3-2, protože déšť začal silněji padat.Předseda rozhodčího chtěl nejprve pokračovat, ale oba hráči se zdráhali a hra byla kolem 16:00 přerušena, než se v 17:40 obnovila pod vyjasněnou oblohou.

Rublev okamžitě přerušil podání ve větrných podmínkách, vyhrál rozehrávku na 34 úderů, když jeho bekhend z Fritzova drop shotu dopadl těsně dovnitř, a pak snadno držel na 5-2.

kde si mohu zahrát raketbal v mém okolí

Fritz, který se udržel v zápase, zachránil tři mečboly. Ale Rublev vyhrál s láskou přidržením na podání a zajistil si vítězství s ostrým forhendovým vítězem, kterým byl Fritz s chybnou nohou.

Pětadvacetiletí, kteří jsou kamarádi, se vřele objali u sítě.

___

AP tenis: https://apnews.com/hub/tennis a https://twitter.com/AP_Sports

Populární Problémy

Podíváme se na některé lehčí okamžiky celé bohaté historie Wimbledonu.

Pepe Imaz nedávno prohlásil, že světová jednička Novak Djokovic udělal za posledních několik let hodně práce na svém nitru, což mu ohromně pomohlo i na profesionální úrovni.

V sobotu se v Nashvillu setkávají dva solidní střední obory v Belmontu a Lipscombu. Zde je návod, jak hru sledovat.

Jak prodat tenisovou raketu. Tenis je široce uznáván jako jeden z nejpopulárnějších sportů na světě. Https://www.pledgesports.org/2017/06/top-10-most-popular-sports-in-the-world-by-participation/ With tolik lidí se věnuje tenisu ...

Astros a Twins se setkají v kole AL Wild Card. Zde je návod, jak sledovat sérii tří her online bez kabelu.