Chiefs vs 49ers Preseason Live Stream: Jak se dívat online

Getty Quarterback Trey Lance ze San Francisco 49ers bude debutovat v NFL proti Chiefs.San Francisco 49ers bude hostit Kansas City Chiefs na Levi’s Stadium v ​​sobotu 14. srpna, což bude první přípravná hra pro oba týmy.

Hra (20:30 ET začátek času) bude vysílána na místních trzích na ABC, CBS, Fox, NBC, CW nebo MyTV, podle toho, kde žijete. Můžeš zkontrolujte zde abyste zjistili, na jakém kanálu se hra ve vaší oblasti nachází.Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Chiefs vs 49ers, přičemž možnosti závisí na tom, kde žijete:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím FuboTV Kansas City, MO (NBC KSHB-41), San Francisco, Kalifornie (CBS KPIX-5), St. Louis, MO (CBS KMOV-4), Sacramento, Kalifornie (CBS KOVR-13), Topeka, KS (CBS WIBW-13), Monterey, Kalifornie (CBS KION-46), Wichita, KS (CBS KWCH-12), San Luis Obispo, Kalifornie (NBC KSBY-6), Fresno, Kalifornie (Fox KMPH-26), Bakersfield, Kalifornie (Fox KBFX-58) nebo v jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který FuboTV nese na vašem trhu

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:který muž jako první vyhrál 100 turnajů atp (asociace tenisových profesionálů)?

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Chiefs vs 49ers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.
Amazon Prime

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat přes Amazon San Francisco, Kalifornie (CBS KPIX-5), St. Louis, MO (CBS KMOV-4), Sacramento, Kalifornie (CBS KOVR-13), Topeka, KS (CBS WIBW-13), Monterey, Kalifornie (CBS KION-46), Wichita, KS (CBS KWCH-12), Las Vegas, NV (CBS KLAS-8) nebo jakékoli jiné oblasti, kde je hra na CBS

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) mohou sledovat živý přenos své místní stanice CBS prostřednictvím kanálu Prime Paramount+ (Prémiový plán). Amazon Prime i Paramount+ Channel můžete bezplatně vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Prime Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime Paramount+, Chiefs vs 49ers můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecastu, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5 , různé chytré televize, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .


AT&T TV

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím televize AT&T Kansas City, MO (NBC KSHB-41), San Francisco, Kalifornie (CBS KPIX-5), St. Louis, MO (CBS KMOV-4), Sacramento, Kalifornie (CBS KOVR-13), Topeka, KS (CBS WIBW-13), Monterey, Kalifornie (CBS KION-46), Wichita, KS (CBS KWCH-12), San Luis Obispo, Kalifornie (NBC KSBY-6), Fresno, Kalifornie (Fox KMPH-26), Bakersfield, Kalifornie (Fox KBFX-58) nebo v jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který AT&T TV je na vašem trhu

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. ABC, CBS, Fox, NBC a CW (všechny žijí na většině trhů) jsou součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Chiefs vs 49ers můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).

Film wendy williams online zdarma

Hulu s živou televizí

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat prostřednictvím Hulu Kansas City, MO (NBC KSHB-41), San Francisco, Kalifornie (CBS KPIX-5), St. Louis, MO (CBS KMOV-4), Sacramento, Kalifornie (CBS KOVR-13), Topeka, KS (CBS WIBW-13), Monterey, Kalifornie (CBS KION-46), Wichita, KS (CBS KWCH-12), San Luis Obispo, Kalifornie (NBC KSBY-6), Fresno, Kalifornie (Fox KMPH-26), Bakersfield, Kalifornie (Fox KBFX-58) nebo v jakékoli jiné oblasti, kde je hra na kanálu, který Hulu se objevuje na vašem trhu

Můžete sledovat živý přenos ABC, CBS, Fox, NBC, CW (všechny žijí na většině trhů) a více než 60 dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Chiefs vs 49ers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Paramount+

Poznámka : Pokud žijete, můžete hru sledovat přes Paramount+ San Francisco, Kalifornie (CBS KPIX-5), St. Louis, MO (CBS KMOV-4), Sacramento, Kalifornie (CBS KOVR-13), Topeka, KS (CBS WIBW-13), Monterey, Kalifornie (CBS KION-46), Wichita, KS (CBS KWCH-12), Las Vegas, NV (CBS KLAS-8) nebo jakékoli jiné oblasti, kde je hra na CBS

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo Amazon budete sledovat digitální platformy Paramountu. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím plánu Paramount+ Premium, který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

Paramount+ zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Paramount+, můžete sledovat Chiefs vs 49ers naživo v aplikaci Paramount+ , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Paramount+ .


NFL Game Pass

Poznámka : Hru můžete sledovat prostřednictvím NFL Game Pass, pokud žijete mimo trhy Chiefs a 49ers (v USA)

Živě můžete sledovat každou předsezónní hru NFL mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím NFL Game Pass , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze Game Pass zdarma

Jakmile se zaregistrujete do NFL Game Pass, diváci mimo trh můžete sledovat Chiefs vs 49ers naživo v aplikaci NFL , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone , Telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete sledovat také na počítači prostřednictvím webových stránek NFL .


DAZN

Poznámka : Pokud žijete v Kanadě, můžete hru sledovat prostřednictvím DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé předsezónní, pravidelné a postseonové hry NFL přes DAZN , který je dodáván s bezplatnou zkušební verzí:

vše o badmintonu

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat náčelníky vs 49ers naživo v aplikaci DAZN , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, Samsung Smart TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Hru můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN .


Náhled na náčelníky vs 49ers

Půjde o odvetu Super Bowl LIV, kde se představili Patrick Mahomes a Kansas City s poražením Jimmyho Garoppola a Niners, 31. – 20.

Náčelníci budou mít v této sezóně zcela přepracovanou ofenzivní linii poté, co přidají bývalého strážce Patriots Joea Thuneyho a v offseason opustí Orlando Brown Jr. Lucas Niang bude letos na trati debutovat i poté, co se v roce 2020 odhlásil ze své nováčkovské sezóny.

Hlavní trenér Kansas City Andy Reid ve čtvrtek prozradil, že jeho předkrmy se dočkají akce v první čtvrtině, zatímco druhá řada bude hrát po dobu druhé čtvrtiny a třetí řada vstoupí do hry v určitém okamžiku poté.

Jo, v zásadě to dělám stejným způsobem, jako jsme dělali naše první tři předtím, řekl Reid o svých předsezónních plánech, přes Chiefs Wire. Mají dva týdny, kdy cvičíme, takže jim musím dát ještě práci.

Reid také poznamenal, že každá přípravná hra má velký význam, protože každá z nich je pro něj a jeho zaměstnance příležitostí posoudit jejich soupisku.

Tato hra bude pro ně důležitá, bude mít nějakou práci, Řekl Reid . Další hra se bude postupně snižovat, ale je důležité, aby se dostali dovnitř a ukázali se. Pak bude důležitá praxe. Pamatujte, že děláme škrty po každém zápase, v úterý po každém zápase.

Na druhé straně je většina vzrušení kolem týmu Kyle Shanahana soustředěna kolem nováčka quarterbacka Trey Lance, který uvidí svou první akci NFL v první čtvrtině.

Jimmy začne, řekl Shanahan, od Oscara Aparicia. Doufejme, že jedna série. Pak tam dostaneme Treyho po zbytek prvního poločasu.

Snažíme se spustit naše předkrmy asi pro jednu sérii, dodal Shanahan prostřednictvím Erica Branche z San Francisco Chronicle . Doufáte, že to není trojka a venku, kromě obrany, přidal. U ofenzívy doufáte, že můžete sestoupit a dát gól v šesti hrách nebo něčem takovém a dostat ty lidi ven. Nehraji každý předkrm, ale je tu několik předkrmů, které bych chtěl vynechat ze zdravotních důvodů a podobných věcí. Ale většina našich kluků má v plánu hrát a rychle je dostaneme ven. Jakmile budou venku, doufám, že Trey dokončí první polovinu. Uvidíme, kolik her odehraje a jaké jsou situace.

Předsezóna bude také příležitostí k posouzení osobností Dee Forda, který minulý rok vynechal čas se zraněním zad, a Raheema Mosterta, který bude klíčovým hráčem, kterého je třeba sledovat poté, co významně vynechal vyvrtnutí kolen a kotníků. Nick Bosa, který přichází z rozervaného ACL, nebude hrát v předsezóně, ale je na cestě k návratu na úvod sezóny.


Populární Problémy

Andy Murray zvažuje jmenování Johna McEnroea novým trenérem.

Jak zabalit Achillovu šlachu. Vaše Achillova šlacha, která probíhá od lýtkového svalu k patě, vám umožňuje chodit, běhat, skákat a ohýbat nohu. Pokud je vaše Achillova šlacha bolestivá nebo zraněná, můžete ji zabalit, dokud se hojí. Obal...

Jak rozštěpit zlomeninu ruky. Zlomená kost v ruce může být extrémně bolestivá a sebemenší pohyb může bolest zhoršit a případně způsobit další zranění. Dlaha slouží k podpoře vašeho zranění, včetně ...

Roger Federer tento týden ve svém rodném městě honí rekordní 10. titul !.