Přímý přenos Lions vs Eagles: Jak se dívat online bez kabelu

Sázení na Carson Wentz NFL 9. týden

Getty Philadelphia Eagles QB Carson Wentz.

Carson Wentz a Philadelphia Eagles zamíří domů a hledají odražené vítězství, když v neděli hostí Matthew Stafforda a neporaženého Detroita Lions.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Lions vs Eagles na počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:

přilnavost tenisové rakety

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žije na vybraných trzích, včetně San Franciska a Tampy) je jedním z nich Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Eagles na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (vybrané živé trhy, včetně San Franciska a Tampy). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Lions and Eagles.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Eagles na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích, včetně San Franciska a Tampy). Pokud jde o další kanály NFL, v balíčku Sling Blue je zahrnuta pouze síť NFL, zatímco ESPN je v Sling Orange a CBS není k dispozici na Sling.

součást tenisové rakety

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Eagles na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Lions vs Eagles a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .

plány míče na tenisový míček

Náhled Lions vs Eagles

Eagles klesli na 1: 1 poté, co koncem minulého týdne nedokázali zadržet Julia Jonese, a sledovali, jak široký přijímač Falcons skáče 54 yardů pro konečné skóre vítězné hry pozdě ve čtvrtém čtvrtletí.

Quarterback Carson Wentz a Eagles prostě neměli v nádrži dost na návrat, s přijímači DeSean Jackson (třísla) a Alshon Jeffery (tele) mimo provoz.

Bylo to těžké, řekl Wentz v postgame. Některé věci dnes večer nemůžete vymyslet. Nikdy jsem neviděl takového kluka za chlapem na začátku míčové hry, ale kluci se zvedli. Chlapi byli odolní. Dnes jsme přišli trochu krátce, ale jsem hrdý na způsob, jakým kluci bojovali.

Wentz viděl, jak jeho poslední dvě sezony skončily předčasně se zraněním, a vedla se debata o tom, zda by měl změnit svůj herní styl, který představuje velkou porci bezohledného opuštění. Znovu vzal výprask proti Sokolům, ale jeho hlavní trenér řekl, že Wentz je v pořádku.

Dostanou další šanci proti Lions, kterým je v této sezóně 1: 0-1. Detroit vyrazil do vedení a poté se spokojil s remízou proti Cardinals, aby zahájil sezónu, ale minulý týden dokázal pěkné vítězství proti Chargers.

Hlavní trenér Lions Matt Patricia má s Eagles nějaké povědomí, protože byl obranným koordinátorem Patriots, když Philadelphia vyhrála Super Bowl XXVI. Není si však jistý, jak moc to pomůže.

Tento tým [Orli byli] ten rok jiný. Jiný typ rozehrávače, jiný druh, jen tam byly určité rozdíly od toho roku k tomu, jak všechno vypadá teď. A jsme na stejné lodi, vysvětlila Patricia, když se jí tento týden na konferenčním hovoru zeptali na Super Bowl. Vypadáme úplně jinak. Očividně jsem [s] zcela novým týmem.

Existuje další trenérské spojení s obranným koordinátorem Eagles Jimem Schwartzem, který byl v letech 2009–2013 hlavním trenérem Lvů. Quarterback Matthew Stafford, dlouhý kanic Don Muhlbach, sázkař Sam Martin a cornerback Darius Slay jsou jediní hráči, kteří z té doby zůstali.

Je to legrační, v tomto týmu nikoho neznám, řekl Schwartz tento týden novinářům. To ukazuje, jak velký je v této lize obrat, protože se to opravdu nezdá tak dávno. Možná to bylo.

Eagles jsou uvedeni jako 5bodové oblíbené pro hru s celkovým počtem 45,5.Populární Problémy

Ačkoli všichni kouzelníci vytvářejí iluze, ti, kdo vytvářejí iluze ve velkém měřítku, aby ohromili a zmátli diváky, jsou často označováni jako iluzionisté. Existuje mnoho různých stupňů iluze. Někteří spoléhají na chytrou manipulaci ...

Analýza zápasu 4. kola mezi Coricem a Kyrgiosem na Miami Open, který Chorvat vyhrál ve třech setech.

Zdá se, že Dominic Thiem, který minulý měsíc utrpěl zranění pravého zápěstí, je na dobré cestě k uzdravení.

Bývalý grandslamový šampión ve čtyřhře Bob Hewitt se dívá před soudní řízení na High Gauteng High Court v Johannesburgu 10. února 2015.

Díky pevným kloubům jsou údery silnější a zabráníte tomu, aby se vaše klouby během tréninku zranily. Tlak na klouby jim umožní přizpůsobit se a časem zesílit. Dokončete tyto klouby ...