Jak vypadat sexy, když jsem nahý

Vypadat sexy nahá může vypadat jako výzva, ale rozhodně je na dosah bez ohledu na to, jaký máte typ postavy. Je velmi běžné cítit se sebevědomí a nejste v tom pocitu sami. Možná už máte krásné tělo, ale necítíte se tak sebejistě, jak byste si přáli, kdybyste se oblékli. Existuje spousta způsobů, jak se začít cítit sexy. Některé způsoby jsou jednoduché a některé vyžadují více času a úsilí. Chcete -li se cítit nahá, můžete sexy ukázat své tělo sexy způsobem, zapracovat na své důvěře nebo můžete pracovat na zlepšení svého celkového zdraví.Metoda 1 ze 3: Předvádění vašeho těla

 1. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 1

  1 Vyberte si lichotivé osvětlení. Správné osvětlení může zlepšit náladu a zlepšit vaše sebevědomí. Zaměřte se na měkké, tlumené osvětlení. Tento druh osvětlení zjemňuje vaše funkce a mnoho fotografů jej doporučuje, aby vypadal co nejlépe. Tento typ osvětlení lze dosáhnout nízkým stropním osvětlením nebo rozsvícením pouze jedné lampy v místnosti. Můžete také vytvořit lichotivé světlo zapálením svíček.
  • Něco jiného můžete udělat, je vyměnit běžné žárovky za žárovky s červenými nebo růžovými odstíny.
 2. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 2

  2 Ve stoje pózujte v lichotivém úhlu. Místo přímého pózování zkuste pózovat pod ¾ úhlem. Tento úhel zahraje křivky a úhly vašeho těla. Spolu se šikmým postavením byste měli pózovat asymetricky. Například ohněte koleno nebo položte ruku na bok.
  • Vyberte si pózu, která je vám příjemná a přirozená, protože se často promění v sexy vzhled. Pokud se budete pokoušet příliš pózovat, budete vypadat zpoceně nebo trapně.
 3. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 3

  3 Při položení si najděte sexy pózu. Pokud chcete zvýraznit své křivky, lehněte si na bok. Tato poloha ukáže váš pas a boky. Abyste ukázali své svaly, opřete se o lokty. Když se opřete, napnete svaly více než prostá vůle.
 4. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 4

  4 Zkuste konturovat. Nejprve se musíte osprchovat ve sprše. Můžete použít lufu nebo exfoliační přípravek. Poté použijte samoopalovací přípravek a naneste jej na oblasti těla, které byste chtěli zdůraznit nebo vypadat štíhleji. Pokud se chcete pochlubit svaly, naneste si například břicho na břicho. Nebo naneste opalovací krém po stranách pasu a vnitřních stehen a vytvořte stín. Na konturování můžete také použít bronzer nebo tmavší podklad, ale snadno se setře a může obarvit listy.
 5. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 5

  5 Nasaďte si pleťovou vodu, která lichotí vaší pokožce. Správné mléko může spojit nedokonalosti a rozzářit vaši pokožku. Třpytivé mléko je dobré k tomu, aby vaše pokožka zářila. Tónované mléko je nejlepší pro smíchání slunečních skvrn a vyrážek. Pokud vás trápí kazy, můžete použít podkladovou bázi, aby se nedokonalosti spojily s vaším přirozeným tónem pleti.
  • Určitě produkt vyzkoušejte nebo se ho zeptejte, pokud máte citlivou pokožku.
 6. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 6

  6 Mějte na sobě několik doplňků. Ponechat pár doplňků je sexy a může vám pomoci cítit se sebevědoměji i nahá. Nechte si pár šperků, pokud nějaké nosíte - například náušnice nebo náhrdelník. Můžete také odejít na kravatě nebo motýlku. Pokud nosíte vysoké podpatky, mějte je na sobě, protože díky nim budou vaše nohy vypadat delší a zapojíte svaly.

Metoda 2 ze 3: Pocit jistoty ohledně svého těla

 1. 1 Udělejte si pohodlí tím, že jste nahý. Abyste se cítili sexy, je důležité, abyste se cítili pohodlně nahí. Zkuste se procházet po svém domě nahí s nakreslenými odstíny, abyste se cítili uvolněněji bez oblečení. Spěte nazí, abyste se mohli v posteli cítit pohodlně i bez oblečení. Nebojte se, pokud se zpočátku budete cítit nepříjemně. Uvolněte své starosti, abyste si mohli začít užívat být nahí.
  • Pokud jste ve známém prostředí, pomůže vám to pohodlí. Pokud jste doma sami, zkuste být nazí na svém oblíbeném místě vašeho domova.
 2. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 8

  2 Nesrovnávejte se s ostatními. Je snadné se srovnávat s ostatními, když vidíte reklamy plné lidí, kteří mají skvělá těla - mnozí z nich jsou photoshopovaní. Nenechte se chytit v této síti srovnání. Ideální tělo neexistuje. Tento typ myšlení je škodlivý pro váš duševní stav. Místo toho oslavte skutečnost, že existuje tolik druhů těl, a užívejte si těla, které máte.
 3. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 9

  3 Vžijte se do sexy myšlení. Dobrým způsobem, jak začít být sexy, je udržet si sebevědomí. Stát zpříma. Pohybujte se sebevědomě a chovejte se koketně. Pak si vzpomeňte na okamžik, kdy jste se cítili sexy a/nebo sebevědomí. Může to být, když partner pochválil váš vzhled, nebo když jste v práci odvedli skvělou práci. Mějte ten okamžik na paměti a nechte jej ovlivnit vaši energii.
 4. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 10

  4 Myslete na části svého těla, které milujete. Tělo každého člověka je jedinečné. Zvažte části svého těla, které milujete nebo vám připadají sexy. Možná se vám bude líbit, jak vypadají svaly na vašich ramenou, nebo jste si vždy mohli být jisti svými nohami. Zkuste se na tyto části těla zaměřit, když jste nazí.
  • Může se vám zdát spodní část zad sexy. Pak byste se mohli umístit tak, aby byla vidět vaše spodní část zad, a můžete se pochlubit touto částí zad.
 5. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 11

  5 Přijměte své nedostatky. Vaše vnímané nedostatky vám mohou bránit v tom, abyste se cítily sexy bez oblečení. Místo toho, abyste se cítili špatně z toho, co vidíte jako nedostatky, přemýšlejte o tom, jak by mohli být vnímáni jako sexy. Můžete se cítit nejistí ohledně jizev, strií nebo celulitidy, ale existuje spousta lidí, kteří by je považovali za sexy. Kdykoli se začnete cítit špatně ze svých nedostatků, změňte své myšlení a přijměte je jako sexy.
 6. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 12

  6 Nechte svého partnera, aby se vás dotýkal. Zní to jako jednoduchá věc, ale někdy vám může být nepříjemné dotknout se částí vašeho těla, ve kterých se cítíte nejistě. Pokud máte partnera, nevyhýbejte se tomu, aby se vás dotýkali. Nechte je pohladit a masírovat vaše tělo.
  • Je v pořádku, pokud nechcete, aby se vás v určitých oblastech dotýkaly. Pokud to zkusíte a budete se cítit příliš nepříjemně, nebojte se je požádat, aby přestali.
 7. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 13

  7 Zapracujte na svém celkovém sebevědomí. Dalším způsobem, jak můžete vypadat sexy, je zachovat si sebevědomý přístup. Vysoká sebeúcta a sebevědomí bude pro ostatní atraktivní a sexy. Zaměřte se na udržení dobrého sebevědomí a zdravého sebevědomí. Přijměte a oslavte, kdo jste, abyste mohli být sexy zevnitř.
  • Soustřeďte se na dosažení svých cílů a dělejte věci, které máte rádi nebo které vás baví.
  • Buďte s partnerem, který oslavuje, kdo jste a pomáhá vám cítit se dobře.

Metoda 3 ze 3: Zlepšení celkového zdraví

 1. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 14

  1 Zkontrolujte svůj jídelníček. Pokud máte pocit, že byste se provedením změn na svém těle cítili více sexy, začněte kontrolou svého jídelníčku. Špatná strava může nejen přispět k nežádoucí hmotnosti, ale může také ovlivnit vaši energii a náladu. Pokud zjistíte, že se vaše strava skládá z jídla, které vašemu tělu neprospívá, začněte provádět změny. Snižte příjem cukru a snažte se vyloučit zpracované potraviny. Ujistěte se, že máte doporučený denní příjem ovoce, zeleniny, obilovin atd.
  • Změna jídelníčku nemusí znamenat vyloučení všeho jídla, které milujete. Místo toho, abyste si každý den dali čokoládovou tyčinku, rezervujte si jeden nebo dva speciální dny.
 2. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 15

  2 Najděte si příjemnou fyzickou aktivitu. Cvičení je skvělé pro vaši náladu i pro vaše tělo. Cvičení je důležité, i když nechcete dramatické hubnutí. Hledejte pohybovou aktivitu, která by vás bavila. Zkuste běh, tanec, tenis nebo plavání. Pokud je to možné, provádějte tuto aktivitu alespoň dvakrát týdně.
  • Aktivitu můžete udělat zábavnou tím, že ji budete dělat s partnerem.
 3. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 16

  3 Před svlékáním si rychle zacvičte. Udělejte si rychlé cvičení ráno nebo hodinu předtím, než budete nahí. To dočasně zpevní vaše tělo. Rychle běžte, proveďte sadu závaží nebo sérii výpadů a kliků.
 4. Obrázek s názvem Vypadej sexy, když jsi nahý, krok 17

  4 Udělejte si ze svého dne čas na péči o sebe. Šťastné a zdravé myšlení vám pomůže cítit se sexy a sebevědomě. Pokud je to možné, věnujte si každý den pár minut na péči o sebe. Pokud to není možné, vyhraďte si hodinu týdně. Můžete si dát teplou koupel s vonnými oleji, vyzkoušet pleťovou masku nebo pracovat na meditaci. Dělejte cokoli, abyste se cítili klidní a šťastní.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když mám široké boky? Lidem to připadá atraktivní, takže pokud se s tím cítíte dobře, pochlubte se tím!
 • Otázka Vypadám hrozně bez make -upu na tváři. Bojím se, co si bude můj přítel myslet, až se vyspím a uvidí mě. Co mám dělat? Všechno je to ve vaší hlavě, nedělejte si s tím starosti. Nevypadáš hrozně bez make -upu, jsi jen nejistá. Váš přítel bude šťastný, že jste spali, a bude rád, že vás ráno uvidí. Pokud není, vyhoďte ho.
 • Otázka Mohu stále vypadat sexy, pokud mám sebepoškozující jizvy? Ano absolutně. Tyto jizvy jsou svědectvím bojů, kterým jste v minulosti čelili a které jste překonali, takže byste je měli nechat připomínat, jak jste silní. Přijměte je jako součást svého úsilí stát se odolnějším, sebevědomějším a sexy člověkem.
 • Otázka Co když mám na celém těle náhodné pihy? To je v pořádku! Každý má jiné tělo a mnoho lidí považuje pihy za velmi sexy!
 • Otázka Jak získám bublinový zadek? Its.kyline Dělejte dřepy. Zhubnout. Dohoda s tvým zadkem je, že se skládá z tvých hýžďových svalů - gluteus medius, gluteus minimus a gluteus maximus - které jsou poté pokryty vrstvou tuku. Vaše hýždě vám pomohou vstát ze sedu nebo z podřepu, vylézt po schodech, zůstat vzpřímeně a stabilizovat pánev.
 • Otázka Mohu vypadat sexy, pokud mám velká prsa? Ano můžeš. Na mnoha místech jsou větší prsa považována za velmi atraktivní, takže pravděpodobně máte výhodu.
 • Otázka Co když moje kůže není dokonalá? Kůže nikoho není dokonalá. Pokud máte suché skvrny, může vám předem pomoci trocha zvlhčovače, která je vyčistí, a má tu výhodu, že vám dodá trochu záře.
 • Otázka Existuje způsob, jak zvětšit můj zadek? Dělejte dřepy. Váš zadek bude vypadat větší a bude také pevnější.
 • Otázka Co když mám strie? Spousta lidí má strie a obecně nemůžete pomoci, pokud tam jsou. Moc si s tím nedělejte starosti. Ostatní lidé obvykle nebudou.
 • Otázka Co když řeknou, že jste tlustí? Pokud osoba, pro kterou se snažíte vypadat sexy, říká, že jste tlustá, měli byste znovu zvážit, zda jsou skutečným přítelem nebo osobou, se kterou byste měli chodit. Dobrý přítel nebo přítel by tě nikdy takhle neurazil a chtěli by tě mít takového, jaký jsi. Neberte to příliš vážně. Každý má nedokonalosti a mnoho lidí ve skutečnosti dává přednost lidem s křivými těly!
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Pokud máte partnera, svěřte se mu s jakýmikoli problémy se sebeúctou, které můžete mít. Je pravděpodobné, že milují části vašeho těla, které se vám nelíbí.
 • Můžeš mít problém cítit se sexy, když jsi nahá, kvůli standardům krásy, se kterými jsi vyrůstala. Mějte na paměti, že standardy krásy se často mění, což znamená, že existuje mnoho vlastností, které mohou člověka udělat krásným.
 • Požádejte svého partnera, aby vám poradil, co si obléknout nebo obléknout. To mu/jí může pomoci dostat se do nálady.

Varování

 • Neměli byste praktikovat nezdravé návyky, abyste si byli jistější svým tělem. Pokud máte pocit, že jdete nezdravým směrem, vyhledejte pomoc lékaře.

Populární Problémy

Oficiálně se tomu už neříká občanská válka, ale Oregon vs Oregon State je stále jednou z nejlepších rivalit v okolí. Zde je návod, jak sledovat hru 2020 online.Alex Corretja ve svém nejnovějším sloupku zaslal bohatou chválu na Rafaela Nadala. Corretja také nazvala Nadala největším španělským sportovcem všech dob.Jak nosit černou sukni. Černá sukně může být jedním z nejvšestrannějších kousků ve vašem šatníku. Ať už jde o tužkovou sukni, áčkovou, midi, mini nebo maxi sukni, můžete ji nosit s řadou svršků a doplňků a vytvářet různé ...

Jak psát o svých koníčcích a zájmech. Sekce Zájmy a koníčky životopisu nebo vysokoškolské aplikace poskytuje dobrou příležitost předvést vaši osobnost. Dobře provedený může dokonce kompenzovat nedostatek zkušeností ...Kontroverzní rapper Tekashi 69 je uveden v nejnovějším dokumentu Showtime 'Supervillain'. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.Seznam začíná od 6 stop 6 palců! Kde to končí? Isner, Marin, Del Potro, Sam Querrey jsou v seznamu!