Jak si natáhnout boty ledem

„Koupili jste si někdy boty, které byly příliš malé, ale na jejich vrácení bylo příliš pozdě? Než si vezmete těsné boty a uděláte si bolestivé puchýře, zkuste si doma natáhnout boty ledem. Tato rychlá a snadná technika protahování obuvi vám umožní nosit boty - s trochou dýchací místnosti - během okamžiku!

Kroky

 1. Obrázek s názvem Protáhněte si boty ledem Krok 1

  1 Naplňte mrazicí sáčky vodou. Naplňte dvě igelitové taštičky vodou: jeden sáček na každou vaši obuv. Používejte silné plastové tašky vyrobené speciálně pro mrazák, aby se nerozbily, když voda zmrzne na led. V závislosti na tom, v jaké oblasti boty se snažíte natáhnout, se bude množství použité vody pro naplnění pytlů lišit:
  • prosím : 1/4 cesty s vodou
  • Špička a nárt : 1/2 cesty s vodou
  • Oblast prstů, nártu a kotníku : 1/2 - 1/3 cesty s vodou


 2. Obrázek s názvem Protáhněte si boty ledem Krok 2

  2 Zkontrolujte tašky. Ujistěte se, že jsou sáčky uzavřeny, a odstraňte z vaku veškerý další vzduch. Pomůže to tomu, aby taška nevyskakovala v mrazáku, umožní veškeré vodě vyplnit tvar boty bez bublinkových kapes a usnadní vložení sáčků do bot.
 3. Obrázek s názvem Protáhněte si boty ledem Krok 3

  3 Umístěte tašku do boty. Dávejte pozor, aby se taška při obouvání neotevřela nebo neroztrhla.
  • Snažte se tašku dostat co nejblíže ke špičce boty (pokud je to oblast, kterou se snažíte natáhnout).
 4. Obrázek s názvem Protáhněte si boty ledem Krok 4

  4 Umístěte boty do mrazáku. Nechte boty s pytli vody v mrazničce alespoň 4-8 hodin. To zajišťuje, že voda má dostatek času na to, aby zmrzla na led.
 5. Obrázek s názvem Protáhněte si boty ledem Krok 5

  5 Odstraňte pytle s ledem. Nechte boty 20 minut sedět při pokojové teplotě, než se pokusíte vytáhnout pytle s ledem. Nechání ledu rozmrazit usnadní vyjmutí pytlů.
  • Poté, co necháte sáčky rozmrazit, pokud vám sáčky s ledem stále nevyjdou z bot, můžete zkusit počkat déle, než se většina ledu rozpustí, nebo zkusit led prolomit a pak sáčky odstranit.
  • Tyto dvě alternativy jsou lepší než natahovat pytle, trhat je a pak mít v botách otevřené pytle s vodou a ledem. Voda by mohla potenciálně poškodit vaše boty.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Opravdu to funguje? Ano, měli byste být schopni je natáhnout zhruba na poloviční velikost.
 • Otázka Jak dlouho potřebuji roztáhnout boty ledem a musím to opakovat pokaždé, když je nosím? Nechte boty v mrazáku po dobu 6-8 hodin nebo přes noc. Opakujte podle potřeby, abyste perfektně seděli.
 • Otázka Pokud z bot vyboulí voda, natáhne je příliš? Pokud máte na mysli například pár podpatků, mohlo by je to roztáhnout více, než byste chtěli. Vždy můžete provést druhé nebo třetí kolo, abyste dosáhli požadovaného uchycení, takže pro první případ nepřeplňte tašku!
 • Otázka Bude tato metoda fungovat pro patentované boty? Osobně bych tomu nevěřil. Kvůli hladkému povrchu podobnému plastu můžete riskovat zničení celkového vzhledu exteriéru. S největší pravděpodobností způsobí otupělost v oblastech, kde se táhne, a může dokonce způsobit mikro slzy, pokud se příliš natáhne. Pokud jsou ale levné a děláte to pro koncert/akci, měli byste do toho prostě jít!
Nezodpovězené otázky
 • Mohou být dámské sandály vyrobené na zakázku s kamínky vloženy do mrazáku, aby se natáhly?
 • Jak mohu natáhnout huarachy, když se tašky nevejdou?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ujistěte se, že se postupně protahujete, zejména u kožených bot. Pokud je nadměrně natáhnete, nemůžete je zmenšit zpět na původní velikost.
 • Než si je vložíte do obuvi, zkontrolujte, zda v nich nejsou netěsnosti.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Plastové sáčky
 • Obuv
 • Voda
 • Mrazák

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.nejlepší pánská tenisová raketa

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online přenos z prvního a čtvrtfinálového turnaje NCAA Men's Hockey online bez kabelu.Jak změřit délku kroku. Měření vašeho kroku je jednoduché a přímé. Vše, co potřebujete, je krokoměr nebo svinovací metr! Svůj krok můžete změřit chůzí na určitou vzdálenost a vydělením vzdálenosti počtem kroků, ...

Teen prodigy Jannik Sinner se ve čtvrtek utká s Francouzem Pierrem-Huguesem Herbertem v 16. kole v Kolíně nad Rýnem. Sinner je v současné době jedním z nejzajímavějších mladíků na turné, zatímco Herbert je vynikajícím hráčem ve čtyřhře.Indická esa hrála na domácí půdě jednostrannou remízu, aby porazila filipínské Mavericks.Jak vlnit vlasy žehličkou. Rovná žehlička neslouží jen k narovnávání vlasů. Pomocí žehličky můžete svému účesu dodat vlny a kudrlinky. Pokud hledáte nový styl, může to být zábavný projekt. Ujistěte se však, že ...

„Killjoys“ se v pátek vrací do své páté a poslední sezóny. Zde je návod, jak sledovat streamování online bez kabelu.