Cincinnati 2019: Daniil Medvedev dělá průlom Masters 1000 tím, že porazil Davida Goffina

Medvedev získává svůj první titul Masters 1000 v Cincinnati 2019

Medvedev získává svůj první titul Masters 1000 v Cincinnati 2019

Ve svém třetím turnajovém finále za několik týdnů porazil Daniil Medvedev Belgičana Davida Goffina ve finále Cincinnati Masters 2019, aby se stal třetím prvním vítězem titulu Masters 1000 v této sezóně po Dominicu Thiemovi (Indian Wells) a Fabio Fogninim (Monte Carlo).Poté, co byl minulý týden zmařen Rafaelem Nadalem ve finále Coupe Rogers, Medveděv se ve svém druhém finále Masters stal dobrým, aby se stal 69. odlišným hráčem, který triumfoval na turnaji Masters, protože série byla koncipována v roce 1990, a 18. aktivní hráč, který tak učinil .Jedná se o třetí sezónu v řadě, kdy jsme byli svědky tří nových vítězů Masters 1000.

části tenisové obuvi

Ve třetím setkání kariéry mezi těmito čtyřmi čtyřnásobnými seznamy titulů to byl mladší ze dvou mužů, kteří začali rychleji mimo bloky. Medveděv jel o přestávce Goffinova podání ve čtvrté hře zápasu, aby se ujal vedení 4: 1, jen Belgičan odpověděl tak, že vzal tři hry v klusu.V následném tiebreaku, kdy první čtyři body šly proti podavači, Medveděv proměnil svůj druhý setbol, ​​aby se ujal vedení o jednom setu.Rachotící Goffin upustil podání v úvodní hře druhého setu a už se nevzpamatoval. Ve výjimečných případech, kdy Medveděvovo první podání pokulhávalo, Rusovi zachránilo monstrózní druhé podání a odmítlo jeho belgickému soupeři se podívat.

Goffin zaostává ve svém prvním finále Masters 1000

Goffin zaostává ve svém prvním finále Masters 1000nejlepší podpora loktů pro tenisový loket

Medveděv při podání na zápas přitvrdil a zaostal o 15–40 za sebou. Ale oba zlomové body pro Goffina bleskově zmizely, když Medveděv seslal čtyři po sobě jdoucí esa a zpečetil vítězství 7: 6 (3), 6: 4 o největší titul své mladé kariéryruka držící tenisový míček

Goffin neuspěl ve své nabídce stát se prvním belgickým vítězem na turnaji Masters 1000, přičemž světová jednička 19 klesla na 4-9 v zápasech o titul. Na druhé straně Medveděv vykazoval jen malé známky vyčerpání, když zaregistroval své 14. vítězství za 20 dní ve třech turnajích, aby získal svůj druhý titul v sezóně a celkově pátý.

Medveděvova výhra nad Goffinem je prvním případem ruského vítěze v Cincinnati a pátého jiného hráče, který v posledních pěti sezónách zvedl titul Cincinnati (Roger Federer - 2015, Marin Cilic - 2016, Grigor Dimitrov - 2017 a Novak Djokovic - 2018) .

Třiadvacetiletý Rus je nejmladším prvním vítězem na turnaji Masters 1000 od doby, kdy jeho dvaadvacetiletý dobrý přítel a krajan Karen Chačanov triumfoval na Paris-Bercy 2018.

Medvedev zajistil svůj první titul Masters 1000 ve svém 20. vystoupení na turnaji Masters.

jak hrát tenis pro začátečníky

Pouze šest z 18 aktivních hráčů, kteří získali titul Masters (Khachanov, Alexander Zverev, Jo -Wilfried Tsonga, Djokovic, Tomas Berdych a Nadal), udělali rychlejší průlom Masters než Rus, přičemž Tsonga to udělal nejrychleji - jen osmé vystoupení Masters na Paris-Bercy 2008.

Jo-Wilfried Tsonga

Jo-Wilfried Tsonga

Triumf Cincinnati znamená 44. vítězný zápas v sezóně pro Medveděva a 31. na hardcourt. Rus je v pondělí připraven dosáhnout v kariérním maximu č. 5 světového žebříčku.

Již podruhé za sebou přineslo prvních sedm turnajů Masters v sezóně šest různých vítězů.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat online hru Blazers vs Lakers Game 2 online, pokud nemáte kabel.

2019 Copa America začíná v pátek. Zde je návod, jak sledovat každý zápas v angličtině nebo španělštině ve Spojených státech.

Nicolas Mahut věří, že Novak Djokovic je z hlediska počtu největším hráčem všech dob. Počítá ale s tím, že Srbovi se Roger Federer vlivu na sport nikdy nevyrovná.

Stát UNC a NC se setkávají na nejnovější kapitole své rivality v sobotu v Raleighu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.