Jak hrát monopol s elektronickým bankovnictvím

Každý zná původní verzi Monopol. Vzhledem k dnešním moderním penězům a životnímu stylu však hra potřebovala změnu. Monopoly: Electronic Banking Edition je rychlá a zábavná variace na klasickou deskovou hru, která využívá jednotku elektronického bankéře a karty hráčů fungující podobně jako bankomat.

Část 1 z 5: Být bankéřem

 1. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 1

  1 Spusťte bankéřskou jednotku. Ujistěte se, že jsou vloženy baterie. Stisknutím libovolného tlačítka spustíte jednotku. Zadejte kartu každého hráče do jednotky. Jejich počáteční zůstatek by měl být 15 milionů dolarů.
 2. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 2

  2 Seznamte se s bankéřskou jednotkou. Jednotka je velmi podobná kalkulačce, ale má některá tlačítka a symboly, které možná neznáte. Na levé a pravé straně jednotky jsou také sloty označené „+“ a „-.“ Zde vložíte kartu hráče a přidáte a odečtete prostředky na jeho účtu. Než začnete hrát, ujistěte se, že rozumíte tomu, co jednotlivé symboly představují.
  • Protože na obrazovce můžete zobrazit pouze 5 čísel, budete muset použít tlačítka označení „M“ a „K“, což znamená miliony (M) a tisíce (K).
  • „C“ je tlačítko pro vymazání nebo zrušení. Chcete -li restartovat hru, budete chtít použít k úpravě zůstatků na kartách hráče zpět na počáteční částku 15 milionů $. To lze provést podržením tlačítka „C“, dokud neuslyšíte pípnutí.
  • Tlačítko se šipkou se používá, když hráč projde „GO“. Vložte jejich kartu na levou stranu jednotky a stisknutím tohoto tlačítka zvýšíte jejich zůstatek o 2 miliony $.
  • Čísla jsou docela zřejmá a „.“ je desetinná čárka, ale „.“ Tlačítko lze také použít k nastavení hlasitosti na bankéřské jednotce.


 3. Obrázek s názvem Play Monopoly with Electronic Banking Krok 3

  3 Přidejte a odečtěte peníze z hráčských účtů. Jak hra pokračuje, bankéř je zodpovědný za přidávání a odčítání zůstatku každého hráče pomocí jeho karty a bankovní jednotky.
  • Přidejte peníze vložením karty hráče do slotu na levé straně jednotky bankéře. Toto je označeno symbolem „+“. Zadejte částku, kterou chcete vložit na hráčský účet. Jakmile uvidíte nárůst hráčova zůstatku, kartu vyjměte.
  • Odečtěte prostředky z účtu hráče vložením jeho karty do slotu na pravé straně bankéřské jednotky, která je označena symbolem „-“. Zadejte částku, kterou hráč dluží bance. Poté, co uvidíte částku odečtenou z jejich zůstatku, kartu vyjměte.
 4. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 4

  4 Převádějte peníze z účtu jednoho hráče na jiný. Když jeden hráč něco kupuje nebo dluží peníze jinému hráči, bankéř odečte z účtu jednoho hráče a vloží tuto částku na účet druhého hráče.
  • Vložte kartu platícího hráče do slotu na pravé straně jednotky bankéře. Karta hráče přijímajícího platbu by měla být umístěna ve slotu na levé straně jednotky.
  • Ponechejte obě karty na místě a zadejte částku nákupu. Zůstatek, který byl zobrazen, patří plátci. Jakmile je tento zůstatek snížen o nákupní cenu, lze obě karty vyjmout ze zařízení a vrátit je hráčům.
 5. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 5

  5 Pořádejte aukce. Dražby se konají na nemovitosti, které si nekoupil hráč, který na ně přistane, nebo které byly vráceny do banky po bankrotu. Pokud se hráč rozhodne nekupovat nemovitost, na které přistane, za kupní cenu a nemovitost v současné době nevlastní, uspořádejte aukci a prodejte ji za cenu, kterou jsou hráči ochotni zaplatit.
  • Počáteční cena je stanovena prvním hráčem, který učiní nabídku.
  • Vydejte list vlastnictví hráči, který vyhraje aukci.
 6. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 6

  6 Zaplaťte hráčům za předání „GO. “Pokaždé, když hráč projde„ GO “, vložte jeho kartu do levého slotu jednotky. Stisknutím symbolu šipky vložíte na svůj účet 2 miliony dolarů. reklama

Část 2 z 5: Pohyb po desce

 1. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 7

  1 Přiřaďte tokeny. Tokeny byly aktualizovány z původní monopolní deskové hry, aby odrážely novou éru elektronického bankovnictví. Možnosti zahrnují raketoplán, Segway a TV s plochou obrazovkou. Každý hráč si může vybrat, který token ho osloví.
 2. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 8

  2 Hoďte kostkami. Hodem určíte, kdo půjde jako první. Každý hráč by měl hodit oběma kostkami a přidat částku uvedenou na každé kostce, aby sehrál jejich hod. Hráč s nejvyšším součtem začíná hru.
  • Znovu házením určíte počet políček, kam přesunete svůj žeton na hrací desce.
  • Pokud hodíte dvojkou (stejné číslo na obou kostkách), dokončete tah a hodte znovu na druhé kolo. Pokud hodíte další double, získáte další tah. Pokud hodíte tři čtyřhry za sebou, půjdete do vězení.
 3. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 9

  3 Pohybujte tokeny po desce. Přesuňte počet políček, které hodíte po kostkách. proveďte požadovanou funkci podle místa, kde přistanete.
  • Platit nájem.
  • Platit daně.
  • Vytáhněte kartu z truhly komunity.
  • Jít do vězení.
  • Kupte nemovitost.
 4. Obrázek s názvem Play Monopoly with Electronic Banking Krok 10

  4 Sbírejte 2 miliony dolarů. Pokaždé, když dokončíte průchod deskou a přejdete za „Go“, dostanete od banky 2 miliony dolarů.
 5. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 11

  5 Vytáhněte kartu z truhly komunity. Když přistanete na komunitní truhle, musíte vytáhnout první kartu z balíčku a řídit se pokyny uvedenými na kartě, poté ji položit lícem dolů, zpět na spodní část balíčku.
  • Přesuňte se do prostoru podle pokynů na kartě ve směru označeném šipkou.
  • Sbírejte 2 miliony dolarů, pokud se pohybujete vpřed za „Go“, ale ne, pokud se pohybujete dozadu.
  • Pokud si vytáhnete kartu „Dostaňte se z vězení zdarma“, můžete ji prodat jinému hráči za cenu, na které se oba dohodnete, nebo si ji uložit na později.
 6. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 12

  6 Odpočiňte si na bezplatném parkovišti. Tento prostor vám umožňuje dokončit jakékoli transakce ve vašem tahu, aniž byste dlužili něco jinému hráči nebo táhli kartu.
 7. Obrázek s názvem Play Monopoly with Electronic Banking Krok 13

  7 Vypadni z vězení. Můžete být posláni do vězení několika způsoby. Dostaňte se z vězení zaplacením vazby, převrácením čtyřhry nebo pomocí karty „Dostaňte se z vězení zdarma“.
  • Můžete být posláni do vězení přistáním v prostoru „Přejít do vězení“, vytáhnutím karty „Přejít do vězení“ z truhly komunity nebo hodem tří sad čtyřhry za sebou.
  • Vaše řada skončí, jakmile půjdete do vězení.
  • Při dalším tahu se můžete pokusit třikrát hodit čtyřhru. Pokud neuspějete, dlužíte bance 500 tisíc dolarů, abyste se dostali z vězení. Jakmile zaplatíte, přesuňte svůj žeton podle součtu svého konečného hodu.
  • Pokud máte kartu „Get out of jail free“, použijte ji nebo nabídněte její koupi od jiného hráče.
  • Stále můžete vybírat nájemné ve vězení.
  • Pokud jednoduše přistanete ve vězení, jste na návštěvě a není tam žádný trest.
  reklama

Část 3 z 5: Nákup a prodej nemovitosti

 1. Obrázek s názvem Play Monopoly with Electronic Banking Krok 14

  1 Kupte si nemovitost. Když přistanete na vesmíru, můžete se rozhodnout koupit nemovitost za cenu uvedenou na kartě. Zaplaťte tyto náklady bankéři nebo majiteli nemovitosti.
  • Pokud nemovitost nezakoupíte a v současné době ji nevlastní jiný hráč, uspořádá bankéř aukci. Aukce se můžete zúčastnit, i když jste se rozhodli nekoupit ji za kupní cenu.
  • Jakmile vlastníte všechny vlastnosti webu jedné barvy, máte monopol a můžete na nich stavět.
  • Můžete si účtovat nájem od ostatních hráčů, kteří přistanou na vašem pozemku.
 2. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 15

  2 Vlastní inženýrské sítě. Pokud vlastníte nástroje, můžete si účtovat poplatky za používání. Hráči, kteří přistanou na vašem nástroji, vám dluží nájemné na základě hodu kostkou. Vlastnictví telefonních a internetových nástrojů výrazně zvýší váš příjem od ostatních hráčů.
  • Hráč, který přistane na vašem nástroji, bude dlužit nájemné určené částkou, kterou hází na kostky, vynásobenou 4, poté opět vynásobenou 10 000.
  • Pokud vlastníte oba nástroje, dlužný nájem je hrací kostka hráče vynásobená 10, poté 10 000.
 3. Obrázek s názvem Play Monopoly with Electronic Banking Krok 16

  3 Kupte si letiště. Letiště vám umožňují vybírat poplatky od ostatních hráčů. Pokaždé, když hráč přistane na jednom z vašich letišť, bude vám dlužit částku uvedenou na kartě listu vlastnictví.
 4. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 17

  4 Prodejte majetek ostatním hráčům za dohodnutou cenu. Může to být libovolné číslo, které společně vyjednáváte.
  • Pokud máte budovy s nemovitostmi stejné barvy, nemůžete nemovitost prodat, dokud neprodáte všechny budovy ve stejné barvě.
 5. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 18

  5 Prodejte domy do banky. Polovinu kupní ceny uvedené na listině dostanete při prodeji domu zpět bance.
  • Můžete prodávat ve svém tahu nebo mezi tahy ostatních hráčů.
  • Domy musíte prodávat v sudých číslech stejným způsobem, jakým byly zakoupeny.
 6. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 19

  6 Prodejte hotely bance. Za hotel můžete získat poloviční cenu listiny nebo ji vyměnit za domy stejné hodnoty.
  • Například hotel lze prodat bance a od banky můžete obdržet 4 domy, které na něj dáte.
 7. Obrázek s názvem Play Monopoly with Electronic Banking Krok 20

  7 Prodejte majetek jiným hráčům. Můžete prodávat weby, letiště a nástroje jiným hráčům, abyste získali peníze. Cena, kterou vám zaplatí, je jakákoli částka dohodnutá oběma stranami.
  • Weby nelze prodávat, pokud jsou na některém z webů v této barevné skupině budovy. Tyto nemovitosti musíte nejprve prodat bance.
  • Nemůžete prodat domy nebo hotely jiným hráčům, pouze bance.
  reklama

Část 4 z 5: Stavte na svém majetku

 1. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 21

  1 Kupte si první dům. Svůj první dům můžete postavit na nemovitosti, jakmile vlastníte všechny vlastnosti jedné barvy. Kupte dům podle ceny na listině.
  • Domy si můžete koupit na tahu nebo mezi tahy ostatních hráčů.
  • Musíte stavět rovnoměrně a nemůžete přidávat domy na jeden web, dokud nevybudujete na každé stránce vlastnost této barvy.
 2. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 22

  2 Přidejte domy ke svému majetku. Jakmile postavíte domy na všech webech jedné barvy, můžete k těmto vlastnostem webu přidat domy.
  • Musíte i nadále rovnoměrně vytvářet weby v této barvě.
  • Žádné domy nelze postavit na místech barvy, kde je jiný dům zastaven na jakémkoli jiném místě stejné barvy.
 3. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 23

  3 Výměna domů za hotely. Jakmile budete mít 4 domy na každém webu jedné barevné skupiny, můžete tyto domy vyměnit za hotel. Vraťte domy bankéři a zaplaťte cenu za list vlastnictví za hotel, který byste chtěli postavit.
  • Na každém místě nemovitosti je povolen pouze jeden hotel.
  reklama

Část 5 z 5: Prohra a vítězství ve hře

 1. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 24

  1 Hypotéka na nemovitost. Jakmile prodáte všechny budovy na barevné skupině, můžete se rozhodnout zastavit nemovitost za peníze od banky.
  • Otočte kartu majetku vzhůru nohama. To symbolizuje, že byla zastavena. Výše hypotéky je na zadní straně karty.
  • Nemůžete vybírat nájem na nemovitosti, která je zastavena.
 2. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 25

  2 Splatit hypotéku. Chcete -li obnovit svoji nemovitost a začít znovu vybírat nájemné, musíte splatit hypotéku bance plus úroky.
  • Po zaplacení hypotéky otočte kartu zpět, aby byla nemovitost znovu aktivní.
  • Hypotéka musí být zaplacena plus úrok 10% zaokrouhlený nahoru na nejbližší 10 000 $.
 3. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 26

  3 Prodejte zastavenou nemovitost. Dohodněte se na prodejní ceně s jiným hráčem a prodejte mu svůj zastavený majetek, abyste získali peníze a dostali se z placení úroků. Za zájem nyní odpovídá hráč, který nemovitost koupil.
  • Nový vlastník může převzít 10% úrok, nebo jej zaplatit hned, aby se nemovitost dostala ze stavu hypotéky.
 4. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 27

  4 Zbankrotovat. Když peníze, které dlužíte bance nebo jinému hráči, dosáhnou vyšší částky, než máte ve vlastních úsporách a majetku, oficiálně jste zkrachovali a jste mimo hru.
  • Pokud dlužíte bance, bankéř převezme vaše listiny a aukce veškeré nemovitosti, které vám možná zbyly. Vraťte všechny karty „Dostaňte se z vězení zdarma“ v ruce do spodní části balíčku hrudníku komunity.
  • Pokud ukončíte dluh jinému hráči, obdrží vaše skutky, všechny karty „Vypadni z vězení zdarma“, které máš, a peníze, které zůstaly na tvé kartě.
 5. Obrázek s názvem Play Monopoly With Electronic Banking Krok 28

  5 Přežijte až do konce. Převezměte vlastnosti a nabíjejte ostatní hráče, dokud nezkrachují. Poslední hráč, který ve hře zbývá, je vítěz. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co se stane, když přistanete na bezplatném parkovišti? Bezplatné parkování je obecně jen bezpečná dlaždice, pokud si nehrajete s domácími pravidly.
 • Otázka Mohu si koupit dům, když na mě není řada? Ne, musíte počkat, až na vás přijde řada.
 • Otázka Kolik Peace může hrát současně s elektronickým bankovnictvím? Anshika Prasad Záleží na tom, kolik kreditních karet máte.
 • Otázka Co znamená „pronajmout s barevnou sadou“? Když se podíváte na tabuli, všimnete si, že vlastnosti jsou v odpovídajících „barevných sadách“ dvou nebo tří (například Boardwalk a Park Place). Pokud máte všechny vlastnosti v jedné z barevných sad, znamená to, že hráč musí místo běžného nájemného zaplatit „nájem s barevnou sadou“.
 • Otázka Dostanete peníze, když přistanete na bezplatném parkovišti? Noraa Nosbaj Pokud budete hrát podle oficiálních pravidel, odpověď zní ne. Bezplatné parkování je jen místo k bezplatnému odpočinku. Nezískáváte žádnou odměnu ani neplatíte nic bance.
 • Otázka Co se stane, když někdo přistane na mém prostoru, ale nemá dost peněz na zaplacení? Tento hráč zbankrotuje a zastaví své nemovitosti a zaplatí hráči prostřednictvím těchto peněz. Pokud to nestačí, hráč prodá své vlastnosti jinému hráči.
 • Otázka Jak resetuji kartu na 15 m? Podržte tlačítko C.
 • Otázka Chcete -li koupit dům, musíte přistát na místě? Ne, dům si můžete koupit kdykoli během svého tahu.
 • Otázka Když potřebuji peníze z banky a poté umístím svou kartu na pozitivní stranu, ale žádnou kartu na negativní stranu, jak budou peníze převedeny? Stephz16 Pokud dostáváte peníze z banky, automat je banka, takže nemusíte nic převádět.
 • Otázka Kolik peněz začínáte? Vaše kreditní karta (která má všechny peníze, které kdy ve hře použijete) začíná na 15 milionech.
Zobrazit více odpovědí Nezodpovězené otázky
 • Jak resetuji svoji hru světového obchodu?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Dnes večer jsou ceny Billboard Music Awards 2019. Získejte přehled o možnostech živého streamování BBMA na červeném koberci a sledujte příjezdy online.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas zápasů Minnesota vs Iowa online bez kabelu. Hawkeyes, sedící 11: 0, jsou jedničkou v zemi.

Jak cestovat ze San Franciska do údolí Napa. Napa Valley je krásná oblast v severní Kalifornii, známá svými svěžími vinicemi a gurmánskými restauracemi. Je také snadno dostupný: Napa leží kousek od města San ...

Jak vyrobit vodní kolo. Vodní kola využívají k pohybu rotující vodu a lidé je po staletí používají k výrobě energie, jako je pila dřeva a mletí zrna na mouku. Můžete předvést sílu a mechaniku ...

Když Brazílie v Tokiu nastoupí proti Španělsku, je na řadě olympijské zlato v mužském fotbale. Pokud žijete v USA, můžete zápas sledovat živě.

Jak zvýšit dlouhý skok. Skok do dálky je klamně složitý sport. Existují desítky malých nuancí, které ovlivňují vzdálenost, které dosáhnete při každém skoku, a nic nepřekoná pocit dobře provedeného skoku, kde to všechno ...