Roland Garros: Alexander Zverev vs Pierre-Hugues Herbert náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Alexander Zverev na French Open 2020.

Alexander Zverev na French Open 2020.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Alexander Zverev vs Pierre- Hugues Herbert

datum : 30. září 2020

Turnaj : Roland Garros 2020

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Paříž, Francie

gripy na stolní tenis

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu: Cca. 17:00 SELČ, 20:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / NBC Sport | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: Kompletní Výsledky French Open 2020


Alexander Zverev vs Pierre-Hugues Herbert náhled

Dvojka US Open a světová jednička 7 Alexander Zverev se ve středu ve druhém kole French Open utká s Francouzem Pierrem-Huguesem Herbertem.

Po dosažení semifinále na Australian Open na začátku letošního roku utrpěl Zverev porážku druhého kola rukou Andyho Murraye na Cincinnati Masters, což vyvolalo pochybnosti o jeho šancích na US Open. Ale o měsíc později se Němec ocitl ve finále ve dvou sestavách poté, co dříve porazil takové hráče jako Borna Coric a Pablo Carreno Busta.

Zverev z této velitelské pozice zápas prohrál, což opět vedlo k obavám, zda bude schopen za dva týdny sehnat mentální odvahu vzít si další Grand Slam. Němec ale tyto pochybnosti rychle odhodil, když v prvním kole relativně snadno porazil Dennise Novaka 7-5 6-2 6-4.

Jeho další soupeř, domácí favorit Pierre-Hugues Herbert, foukal horko a zima celou sezónu.

Pierre- Hugues Herbert na French Open 2020

Pierre- Hugues Herbert na French Open 2020

Francouz se rozhodl vynechat americkou sezónu hardcourtů a všechna jeho vystoupení od uzavření byla na červené špíně. To zahrnuje semifinálové umístění na pražském Challengeru minulý měsíc a prohru v prvním kole v Kitzbuhelu.

Herbert však vstupuje do zápasu proti Zverevovi v důsledku dominantní výhry ve dvou setech nad Michaelem Mmohem, což naznačuje, že možná znovu objeví svůj dotek.

Alexander Zverev vs Pierre-Hugues Herbert proti sobě

Setkání v Paříži je druhým mezi oběma hráči a Alexander Zverev vede hlavou 1: 0 nad Pierrem-Huguesem Herbertem. Němec zaznamenal v prvním kole na Roland Garros v roce 2016 tříhodinové a čtyřsetové vítězství proti Francouzi.

Herbert vyhrál všechna tři setkání na úrovni Challengeru mezi touto dvojicí, ačkoli žádný z nich nebyl na antuce.

Predikce Alexander Zverev vs Pierre-Hugues Herbert

Alexander Zverev na French Open 2020.

Alexander Zverev na French Open 2020.

Svou výhrou proti Novakovi Alexander Zverev ukázal, že překonal svůj žal na US Open před dvěma týdny. A na základě formy a pořadí přichází Zverev ve středu jako drtivý favorit do zápasu.

Mnoho hráčů se letos musí přizpůsobit své hře novým podmínkám na Roland Garros, ale zdá se, že Zverev, který je zkušeným antukovým kurtem, vzkvétá. Po prvním kole tvrdil, že je s novými míči velmi spokojený, protože napomáhal jeho schopnosti zatloukat silné zemní tahy.

Aby způsobil rozrušení, bude se muset Herbert podívat, aby vrátil míč hluboko a využil zdrcujícího druhého podání Zvereva. Francouz bude také muset najít své nejlepší první podání, které jsou pravděpodobně jeho nejsilnější zbraní.

Pokud ale Zverev dobře slouží, trefuje se svým forhendem a udržuje si stabilní úroveň, jeho palebná síla by pro domácího favorita měla být příliš velká.

Předpověď : Alexander Zverev vyhrát ve dvou setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte Seznam francouzských otevřených vítězů a výsledky

Populární Problémy

Sluneční hodiny jsou zařízení, které pomocí polohy slunce odráží čas. Vzpřímená hůl, nazývaná gnomon, je umístěna tak, aby vrhala stín na předem označenou tvář slunečních hodin. Jak se slunce pohybuje po obloze, pohybuje se i stín. ...

Jak se zbavit vosy na zemní bagr (zabijáky cikády) ze svého trávníku. Tento článek obsahuje pokyny k vymýcení vosy zemního bagrování (známé také jako zabiják cikád), pokud máte na trávníku napadení hnízdem nebo ...

Druhá nasazená Aryna Sabalenka zahájí svou nabídku o prvenství v Slamu, když se v úterý postaví na světovou jedničku Ninu Stojanovicovou v prvním kole US Open 2021.

Jak vycvičit psa, aby zůstal. Naučit se zůstat je jedním z nejzákladnějších povelů, které by měli všichni psi znát. Je to užitečné v mnoha situacích, například pokud máte společnost a nechcete, aby váš pes skákal po vašich hosty, nebo nosí ...

Pravidelné cvičení může být trochu obtížné, zvláště pokud máte doma děti. Batolata a malé děti do 5 let musí být celý den zaneprázdněné, zatímco děti ve věku od 6 do 17 let potřebují zhruba hodinu cvičení ...

Dominic Thiem a jeho trenér Nicolas Massu nedávno hovořili o jeho záludném otvíráku ve Vídni proti Kei Nishikori. Japonci porazili Thiema naposledy, když hráli na Vienna Open.