Jak na skateboard

Skateboarding je jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších pouličních sportů. Ať už se chcete naučit základy plavby kolem, nebo se chcete naučit kickflip jako profesionál, můžete se naučit, co potřebujete, abyste mohli začít. Z nákup první desky k přibití Ollieho se můžete naučit, co je potřeba k procházení chodníku.

Část 1 ze 4: Začínáme

 1. Obrázek s názvem Skateboard Krok 2

  1 Pořiďte si vhodnou obuv. Skate boty obvykle prodávají značky jako Vans, Airwalk, Converse nebo Etnies. Mají robustní boky a plochá dna, ideální pro uchopení desky. I když můžete vždy bruslit s běžnými teniskami, je mnohem snazší manévrovat po desce se skate botami.
  • Nikdy se nepokoušejte bruslit v sandálech nebo žabkách. Musíte být schopni snadno pohybovat nohama a cítit se pohodlně. Bez nich si můžete snadno poranit kotník a je mnohem pravděpodobnější, že spadnete.


 2. Obrázek s názvem Skateboard Krok 1

  2 Najděte desku vhodnou pro vaše zájmy. Skateboardy mohou být levné nebo drahé a mohou mít různé velikosti a styly. Dva nejzákladnější jsou běžné klasické skateboardy a longboardy. Navštivte místní obchod s bruslemi nebo web pro bruslení a podívejte se na cenově dostupné možnosti.
  • Klasické skateboardy mají zakřivené nosy a ocasy a jsou konkávní, aby pomohly s triky. Přicházejí v různých velikostech a většina z nich je asi 31 'nebo 30 na délku dlouhý a 8 'široký. Jedná se o desky, které si můžete koupit, pokud si chcete zabruslit ve skateparku nebo na ulici a případně dělat triky.
  • Longboardy nebo cruisery mají delší a plošší tělo. Délka desky se liší, ale mohou být až dvakrát delší než klasický skateboard, díky čemuž jsou mnohem stabilnější a jezditelnější pro začátečníky. Triky opravdu neumíte, ale pokud vás zajímá bruslení jako způsob objíždění nebo bombardování kopců, je to skvělá volba.
  • Penny boardy jsou dobré pro někoho, kdo chce klidně jezdit na skateboardu po chodníku, ale jsou špatné pro někoho, kdo je vyšší než průměrný pětiletý a/nebo chce dělat triky. Jsou malé, takže je těžké je snadno vyvážit.
  • Začátečník skateboard by měl stát mezi $ 50-$ 150. Zkuste si ve skate-shopu nastavit prkno se správnými druhy nákladních vozidel a kol pro to, co budete dělat. Nezapomeňte, NIKDY nekupujte desku Walmart. Rychle se přichytí a těžko se na nich učí. Jděte do skutečného obchodu s bruslemi.
 3. Obrázek s názvem Skateboard Krok 3

  3 Pořiďte si vhodné bezpečnostní vybavení. Když se poprvé začínáte učit bruslit, spadnete. Asi hodně. Zvažte investice do bezpečnostního vybavení, jako je helma, chrániče kolen a loktů, které vás ochrání před pády a nehodami. To je zvláště důležité pro začátečníky. Některé státy, jako Kalifornie, vyžadují, aby všichni bruslaři nosili na ulici helmy.
  • Ujistěte se, že máte helmu, která správně sedí na vaší hlavě. Než půjdete do obchodu, změřte pomocí metru obvod hlavy, těsně nad obočím, v přímé linii kolem lebky. Kupte si přilbu, která dobře sedí.
  • Na podložkách není nic chromého/dětinského. Je důležité chránit se před vážnými poraněními hlavy.
 4. Obrázek s názvem Skateboard Krok 4

  4 Najděte si dobré místo pro bruslení. Úroveň, betonová příjezdová cesta nebo parkoviště je dobrým místem, kde se můžete začít na palubě cítit pohodlně. Ujistěte se, že vám nic nestojí v cestě, a dávejte si pozor na praskliny, uvolněné kameny a výmoly. Přejetí přes malý oblázek může mít za následek spoustu nehod, zejména u tvrdých kol.
  • Když právě začínáte, můžete si nejprve procvičit balancování na trávě nebo koberci, aby se vaše prkno nekutálelo všude.
  • Skateparky jsou skvělá místa pro bruslení, jakmile máte nějaké zkušenosti. Pokud se jen snažíte, aby deska zůstala pod vámi, aniž byste spadli, parky mohou být trochu intenzivní. Pokud je někdo ve vaší oblasti, podívejte se na tipy pro bruslaře, ale zůstaňte stranou.
 5. Obrázek s názvem Skateboard Krok 5

  5 Zvažte získání někoho, koho znáte, že je dobrý ve skateboardingu, aby vás to naučil. Tvůj otec to pravděpodobně nemůže strčit nebo cokoli, zeptej se někoho z místního obchodu nebo parku, jestli ho můžeš sledovat. Vezměte si nějaké začátečníky a zeptejte se, zda to, co dělá, je středně pokročilé až pokročilé bruslení, pokud ano, perfektní. Máte učitele.
  • Bruslení s přáteli je velkou součástí toho, o čem bruslení je. Pokud máte nějaké bruslařské přátele, pomozte se s nimi učit. Učení od přátel je nekonečně lepší než učení na vlastní pěst nebo na internetu.
  reklama

Část 2 ze 4: Zvládnutí základů

 1. 1 Postavte se správně na desku. Položte desku naplocho na zem a postavte se na ni, abyste se naučili správně položit nohy a získali rovnováhu, aniž byste spadli. Postavte se s nohama šikmo bokem na desku, nohy zarovnejte zhruba se šrouby nákladního vozu, které připevňují kola k desce.
  • Pravidelná noha znamená, že máte levou nohu dopředu a pravou nohu vzadu. To obvykle znamená, že budete tlačit pravou nohou.
  • Goofy Foot znamená, že máš pravou nohu dopředu a vlevo vzadu. Obvykle to znamená, že budete tlačit levou nohou.
  • Trochu se houpejte tam a zpět, abyste viděli, jak se kola pohybují a jak moc se na kamionech houpete. Jen se pohodlně.
 2. 2 Pokuste se velmi jemně odtlačit a položit nohy na prkno. Mírně otočte přední nohu, aby byla s deskou rovnější, místo aby byla na desce bokem. Druhou nohou jemně odstrčte, nejprve velmi pomalu. Nechcete mít nehodu jen proto, že jste jeli příliš rychle, než jste byli připraveni.
  • Poté, co naberete nějakou dynamiku, si procvičte uvedení zadní nohy na místo na zadní straně prkna, těsně před ocasem, kolem nákladních vozidel. Získejte rovnováhu a jezděte, pokrčte kolena, abyste udrželi rovnováhu.
  • Mongo noha znamená, že se budete cítit pohodlněji, když budete tlačit přední nohou a budete jezdit zadní nohou. Někteří lidé to považují za přijatelné, ale později vám to bude překážet a je to nepříjemný pohyb kývání přední nohou. Pokud zjistíte, že tlačíte mongo, zkuste přejít z normálního na praštěný nebo naopak.
 3. 3 Udělejte si další tlak, když zpomalíte. Cvičte, dělejte malé tlaky a otáčejte nohama, abyste mohli jezdit na desce, dokud nezpomalíte. Poté otočte svou jezdeckou nohu rovně, druhou nohou odstrčte a otočte zpět. Čím více to budete dělat, tím pohodlnější budete při jízdě na prkně.
  • Zkuste zrychlit, ale jen trochu. Stejně jako na kole je pro některé jezdce mnohem snazší udržet rovnováhu, když se pohybujete trochu rychleji.
  • Pokud začnete kolísat v rychlosti, můžete své kamiony utáhnout. Díky tomu bude zatáčení těžší, ale můžete cvičit s těsnými kamiony, dokud nebudete mít rychlostní viklání pod kontrolou. Posun váhy dopředu obvykle pomůže.
 4. 4 Ohněte kotníky a přesuňte váhu, abyste se otočili. Až budete mít chuť odstrkovat a odjet, zkuste prkno jemně otočit posunutím váhy. Jezděte s pokrčenými koleny a držte těžiště nízko nad zemí. Poté přesuňte váhu dopředu, abyste zahnuli doprava (pokud jezdíte na běžné noze) a otočte kotníky dozadu, abyste otočili desku doleva.
  • V závislosti na tom, jak jsou vaše kamiony volné, možná budete muset váhu přesouvat jen velmi jemně, nebo se do ní opravdu ohnout. Své kamiony můžete uvolnit otáčením velkého šroubu uprostřed každého nákladního vozidla (levý volný, pravý těžký). Tím je na pouzdra vyvíjen větší (těsný) nebo menší (volný) tlak a otáčení je snazší (volné) nebo tvrdší (těsné).
  • Pokud máte při otáčení problémy s rovnováhou nebo pádem, přesuňte váhu horní části těla opačným směrem. Opravdu záleží na tom, aby vaše nohy otočily palubu, aby kamiony zatáčely.
 5. 5 Položte nohu a zastavte se. Chcete -li přestat, můžete jednoduše dát tlačnou nohu dolů, když jste některé zpomalili, a zastavit svou hybnost. Nesnažte se ale jen prudce zaseknout nohu ve vysoké rychlosti. Začněte lehkým tažením a táhněte silněji, když jedete pomalu. Udržujte svou jezdeckou nohu na prkně, nebo bude pokračovat.
  • Pokud chcete zastavit, můžete také přesunout váhu zpět a seškrábnout ocas k zemi. Některé longboardy mají zabudované plastové 'brzdové' podložky podél zadního okraje desky, zatímco jiné ne. To je obvykle trochu obtížnější a bude seškrábat na zadní straně desky. Alternativou, která nepoškodí vaši desku, je, když to uděláte, dát patu dozadu s prsty stále na ocase. Vaše pata se bude táhnout po zemi místo ocasu.
  • Měli byste si nacvičit nastupování a vystupování, než začnete bruslit ve vysokých rychlostech. Jedna strategie výstupu, pokud jedete na rovině bez podložek, je sundat zadní nohu před sebe a jít nebo utéct z prkna.
 6. 6 Zkuste spínač jízdy. Až vám bude jízda na prkně velmi pohodlná, zkuste se přepnout a jet zadní nohou vpředu a přední nohou dozadu. Pokud chcete být opravdu dobrým bruslařem, naučíte se bruslit stejně pohodlně z obou směrů, pokud vás přepne trik. To se hodí, když vyzkoušíte polovinu dýmky nebo libovolný počet různých typů triků na skateboardu.
 7. 7 Naučte se správně padat. Všichni bruslaři padají brzy a často. Je to součást skateboardingu. Je důležité vždy nosit správné bezpečnostní vybavení a naučit se správně padat. Abyste se nezranili vážněji než běžné škrábance a pohmožděniny, které jsou vizitkou bruslařů, můžete se naučit pár malých triků, jak se udržet v bezpečí.
  • Natáhněte ruce, ale nechte je volné. Pokud jste velmi rigidní, riskujete, že si zlomíte zápěstí a kotníky vážněji, než když je použijete k tlumení pádu.
  • Rozbalte se, kdykoli spadnete. Možná se oškrábete, ale bude to bolet mnohem méně, než kdybyste přistáli s výpraskem.
  • Záchranu, pokud uvidíte, že se něco pokazí. Pokud jedete příliš rychle a nemůžete ovládat své prkno, jednoduše vyskočte a přistaňte na nohou nebo se vraťte do trávy. Nelepte na desku, nad kterou jste ztratili kontrolu.
 8. 8 Sledujte zkušenější bruslaře, abyste se dozvěděli tipy a triky. Najděte si další bruslaře, se kterými budete bruslit. Pomůže vám to naučit se z jejich stylů nebo různých úrovní dovedností. Pokud nikoho neznáte, promluvte si s dalšími bruslaři v místním skate parku. Obvykle jsou přátelští a pomohou vám. Experimentujte, vytvořte vyšší ollie, přečtěte si o tom, jak udělat další trik, ať už vaše srdce touží po čemkoli. Váš učitel je nyní více přítelem než instruktorem, sdílejte s ním dovednosti a s kýmkoli dalším, s kým se chcete pochlubit.
  • Tipy, jak provádět tahy, můžete vždy sledovat ve videu ve zpomaleném pohybu a věnovat pozornost pohybu nohou. Sekvenční fotografie jsou dalším skvělým způsobem, jak se učit.
  • Čím více budete cvičit, tím budete lepší. Nenechte se odradit, protože na první ani druhý pokus nemůžete přijít. Jen cvičte a bavte se a nakonec získáte trik.
  reklama

Část 3 ze 4: Učení se Ollie

 1. 1 Začněte vysunutím přední části se zadní nohou na ocase. Ollie zahrnuje vyskočení desky do vzduchu a bezpečné přistání na ní. První část tohoto triku spočívá v tom, že si pohodlně posunete zadní nohu, aby ocas prkna dopadl na zem, abyste jej mohli vyskočit nahoru a do vzduchu. Zvykněte si na tento pohyb, nelze ho dostatečně zdůraznit.
  • Když stojíte na desce, procvičte si houpání dozadu, vyskočte nosem do vzduchu a zůstaňte vyrovnaní. Můžete si to dokonce vyzkoušet v pohybu, pokud zpracujete nervy.
  • Než si vůbec vyzkoušíte první pohyb ollie, mohlo by být dobré jen tak stát vedle skateboardu a procvičovat ho vyskočit do vzduchu. Použijte nohu, abyste dupli na ocas a zjistili, jaký tlak je zapotřebí k tomu, abyste jej vyskočili do vzduchu. To je také užitečné, když si to vysunete do rukou a snadno to zvednete.
  • Jednou z běžných chyb je přílišné tlačení dolů na ocas, což brání vaší desce ve vzletu. Místo toho švihněte kotníkem dolů, abyste desku poslali na podlahu, a poté ji zvedněte.
 2. 2 Pokuste se vysunout desku, když stojíte. Postavte se na prkno a pokrčte kolena poměrně nízko a přesuňte těžiště dolů nad kamiony. Posuňte zadní nohu dozadu, aby byla na ocase. Vyklopte ocas dozadu, jako byste dělali manuál, až na zem. Pak to vysuňte do ollie.
  • Ještě nezačněte v pohybu. Než budete moci přibít ollie na zem, je docela nebezpečné to zkusit při bruslení. Pravděpodobně zničíte.
 3. 3 Vyskočte do vzduchu a skočte. Chcete -li, aby prkno vyskočilo, chcete současně trochu posunout přední nohu dozadu a vyskočit do vzduchu, kolena přitáhnout k hrudníku, zatímco zadní nohou se bodnete na ocas.
  • To je třeba provést jedním rychlým pohybem a je poněkud obtížné se nejprve zorientovat. Chcete vyskočit do vzduchu a z prkna současně s vyskočením zadní nohy.
  • Skočíte přední nohou jen trochu, než vyskočíte zadní nohou. Představte si, že běžíte bokem a snažíte se přeskočit kužel. Chcete udělat takový druh pohybu.
 4. Obrázek s názvem Skateboard Krok 17

  4 Přetáhněte přední nohu dopředu, abyste chytili desku. Poté, co se deska objeví ve vzduchu, přetáhněte přední nohu dopředu, abyste desku srovnali zpět a měli ji pod kontrolou. Budete muset začít dělat to docela skoro, jakmile vyskočíte do vzduchu.
 5. 5 Zatlačte desku dolů narovnáním nohou ven. Poté, co narovnáte desku, zatlačte ji zpět na zem tím, že narovnáte nohy a přistanete na desce v jízdní poloze. Nejdůležitější věcí, kterou si musíte zapamatovat, je přistát s nohama přes šrouby a kolena pokrčená, což zvyšuje vaše šance na úspěšné odvalení a zabráníte tak častému lámání desky a vyhýbání se zranění.
  • Žádná ostuda při záchraně. Pokud deska nezůstala rovná, nebo se prostě necítí dobře, nepokoušejte se na ni přistát. Přistát místo toho na nohou.
  • Ve skutečnosti je asi dobrý nápad procvičit si svého prvního ollieho tím, že jen vyskočíte z desky a přistanete vedle ní.
 6. 6 Zkuste ollie v pohybu . Jakmile můžete přistát s deseti nepohyblivými olly za sebou, zkuste to udělat v pohybu. Odrazte se a začněte bruslit nízkou až střední rychlostí, poté se přikrčte a vysuňte desku nahoru, jako byste stáli na místě.
  • Jedním ze způsobů, jak můžete od Ollieho postupovat, je přejít na Ollyho po malých předmětech, jako je hůl nebo obrubník.
  • Toto je základní dovednost, ze které se většina ostatních triků ve stylu poppingu odvíjí. Další informace a odkazy na konkrétní trikové články najdete v další části.
  reklama

Část 4 ze 4: Učení dalších triků

 1. 1 Zkuste to pop shove . Udělejte ollie tak vysoko, jak můžete, a poté, co se srovnáte s chodidly, vpíchněte přední nohou na desku, aby se točila o 180 stupňů. Možná budete chtít použít malý „naběračkový“ pohyb zadní nohou, aby se točilo snadněji.
 2. 2 Zkuste kick-flip . Udělejte totéž, jako když ho pop strčíte, kromě případů, kdy na desku šťouchnete, kopnete do malé oblasti, kde se zvedne strana desky. Vyzkoušejte několik různých pohybů, dokud se neroztočí. Není to jednoduchý trik, proto cvičte a nevzdávejte to.
 3. 3 Zkuste brousit . Začněte s poměrně nízkou kolejnicí (stejnou nebo menší než jedna stopa.) To není snadné, takže to vezměte postupně.
  • Začněte tím, že se jednoduše srolujete na kolejnici, poté vyskočíte ze své desky a přistanete jen s nohama na kolejnici a necháte prkno odjet.
  • Dále si procvičte vyskakování prkna při skoku, ale nedělejte si starosti s tím, kam to půjde potom. Jen se ujistěte, že vaše nohy přistávají na kolejnici.
  • Dbejte na to, abyste se k kolejnici valili pod mírným úhlem, ne úplně rovně. Tímto způsobem je menší riziko zachycení jednoho nákladního vozu na začátku kolejnice.
  • Nyní je čas na skutečnou věc. Ollie tak vysoko, jak můžete, ve směru kolejnice. Přistát s nohama na šroubech a prkno vyváženo na kolejnici.
  • Pokud se paluba posouvá do strany po kolejnici, je to skluzavka. Pokud zůstanete ve směru kolejnice, aby se vaše kamiony zablokovaly a rozdrtily, je to 50–50 mletí.
  • Jakmile se dostanete na konec kolejnice, otočte desku, pokud jste ve skluzavce (tak, aby směřovala správným směrem) a přistaňte přes šrouby. Pokud děláte mletí 50–50, mírně nadzvedněte přední kola (opětovným mírným zatlačením na ocas) k přední části desky, aby nespadla dolů. Alternativou je odejít.
 4. 4 Vydejte se do skateparku a naučte se vpadat dovnitř . Nastoupit chce odvahu, ale stojí to za to.
  • Začněte ocasem na záběru (kov na horní části poloviční trubky) a nohou těsně za šrouby, ale dostatečně daleko dozadu, abyste dosáhli rovnováhy.
  • Přední nohu dejte přes šrouby a práskněte deskou dolů. Neváhejte, jinak spadnete. Chce to sebevědomí a sílu.
  • V tomto pohybu se určitě předkloňte. Pokud tak neučiníte, deska se vysune zpod vás. Vaše ramena by měla být vždy rovnoběžná s deskou.
  • Nebojte se, že sestoupíte na druhou stranu, jen vyskočte ze své desky nahoře.
 5. 5 Udělejte pár triků na rty. Některé dobré jsou Rock to Fakie, Axle Stall a Nose Stall. Vypadají působivě, ale není těžké se je naučit, pokud máte několik měsíců zkušeností. Když jdete do skateparku, vždy si dávejte pozor, abyste nedostali zásah. Věř mi, že to bolí. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký skateboard mám koupit? Jon Depoian
  Instruktor skateboardingu Jon Depoian je instruktorem skateboardingu a majitelem Intro2Skateboarding, organizace se sídlem v Orange County v Kalifornii, která poskytuje profesionální soukromé, domácí, mimoškolní, narozeninové a letní lekce skateboardu pro začátečníky i zkušené skateboardisty. Jon má více než 21 let zkušeností se skateboardingem, má více než 10 let zkušeností s výukou skateboardu a zaměřuje se převážně na produkci videí ze skateboardingu a bruslařských soutěží. Jon Depoian Instruktor pro skateboarding Odborná odpověď Záleží na tom, k čemu ho chcete použít. Větší prkno bude stabilnější, bude se s ním lépe jezdit a hůře se s ním manévruje. S menší deskou se snadněji manévruje, otáčí a provádí triky, ale je o něco méně stabilní. Stejně tak kola s měkčím durometrem jsou hladká pro jízdu po chodnících, ale jsou velmi přilnavá, zatímco tvrdší kola vám umožní provádět triky jako skluzavky.
 • Otázka Jak těžké je naučit se skateboard? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď zaměstnanců wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Není těžké naučit se základy, pokud máte kvalitní desku. Vezměte to pomalu a začněte zvládnutím základů, jako je rovnováha a správná forma, a bude pro vás mnohem snazší naučit se pokročilejší techniky.
 • Otázka Co je jednodušší, longboard nebo skateboard? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Odpověď zaměstnanců wikiHow Zaměstnanci Zaměstnanci Je snazší vyvažovat a klouzat na dlouhé vzdálenosti na longboardu a longboard vám může být jednodušší, když se začínáte učit. Je však těžší vybudovat rychlost na longboardu a nebudete schopni zvládnout stejné druhy triků jako na skateboardu.
 • Otázka Jak mohu získat jistotu při jízdě a tricích na skateboardu? Cvičte často. Čím více praxe získáte, tím budete pohodlnější.
 • Otázka Je těžké být bruslařkou? Ne nijak zvlášť. Jen se ujistěte, že nosíte vhodné oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně a nevadí mu poškození. Pokud máte dlouhé vlasy, svažte je nebo si je zatlačte za ramena. Několik lidí vás může škádlit, ale většina bruslařů vás bude respektovat a vaše rozhodnutí bruslit: kdokoli, kdo si myslí, že nejste schopný nebo že jste příliš podobný „divošce“, nestojí za to mluvit.
 • Otázka Musím se naučit skateboard za 2 dny! Nějaké tipy? Cvičte tolik, kolik můžete, tak často, jak můžete. Podívejte se na některá braillská skateboardová videa na YouTube, které mi přišly užitečné. Vykročte ze své komfortní zóny, ale nedělejte nic nebezpečného. Nikdo se nemůže dozvědět vše o skateboardingu za 2 dny.
 • Otázka Jak překonám strach z pádu? Abyste překonali strach z pádu, musíte se naučit, jak se obrnit. Jakmile to máte, musíte prostě přijmout fakt, že spadnete a bude to bolet. Pád je součástí života každého bruslaře a postupem času bude méně děsivý.
 • Otázka Je těžké bruslit s brýlemi (jsou kontakty lepší)? Bruslit s brýlemi není nijak zvlášť těžké, kromě případů, kdy se zpotíte, vaše brýle mohou mít tendenci padat do nosu.
 • Otázka Jak mám pokračovat po počátečním tlačení? Moje deska okamžitě zpomalí poté, co jednou zatlačím. Až ucítíte, jak se vaše hrací deska zpomaluje, znovu se odrazte od země, abyste nabrali rychlost. Při prvním bruslení možná budete muset několikrát zatlačit, abyste získali rychlost.
 • Otázka Jak mohu skateboardovat na ulici? Je to tak hrbolaté. Měli byste mít měkčí kola, aby byl při jízdě po silnici hladší.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Vždy mějte nohy od sebe, pokud je budete držet pohromadě, ztratíte rovnováhu.
 • Vždy mějte váhu mírně dopředu. Naklonění dozadu může způsobit, že se deska vynoří zpod vás.
 • Bruslete na hladkých ulicích, ne starých a drsných.
 • Skateboarding je o rovnováze, trénujte sjíždění mírně šikmých kopců pouze jednou nohou nebo při přesouvání váhy z jedné nohy/nohy na druhou.
 • Dobré kamiony jako Thunder, Independent, Tensor, Grind King, Royal atd. Vám umožňují snadnější zatáčení a větší kontrolu. Dobrá kola jako Force, Darkstar, Ricta, Autobahn, Spitfire, Bones a další a dobrá ložiska jako Bones (Bones Reds jsou často označováni za nejlepší), Swiss, Rockin 'Rons, Ninja a další vám umožní rychle se dostat do rychlosti. a udržovat tu rychlost. Dobré balíčky jako Revive, Mini Logo, Mystery, Almost, Black Label, Element, Real, Girl nebo Chocolate a další umožňují větší kontrolu, pocit a odolnost.
 • Nízké dřepy udržují vaše těžiště nízko, což znamená, že se nespadnete tak snadno.
 • Při výběru balíčku si ujasněte, jakému bruslení se chcete věnovat. Pokud chcete stabilní desku, na kterou se snadno přistává, brousí se na ní a plaví se na ní, mohla by pro vás být dobrá šířka 8 až 8,5 palce. Pokud chcete, aby triky a technické bruslení byly jednodušší a vyžadovaly méně pohybu, může se vám líbit šířka 7,5 až 8 palců. Je to však zcela osobní, takže se před výběrem postavte na několik velikostí.
 • Trávte nějaký čas na svém skateboardu na místě a experimentujte s pozicemi, pomůže vám to později hodně udržet rovnováhu. Můžete hýbat nohama a houpat se. V podstatě se seznamujete s deskou.
 • Noste pohodlné oblečení, které vám umožní pohyb. Nemusíte sledovat nejnovější trendy, ale skate boty jsou dobrý nápad.
 • Udržujte listy mimo cestu. Zkazí vaše triky.
 • Když přistáváte na trik, vždy dupejte na šrouby, aby vám prkno nevyklouzlo zpod vás.
 • Nebuďte v rozpacích, pokud spadnete, je to normální. I odborníci padají.
 • Vždy pokrčte kolena.
 • Ujistěte se, že jste vybrali správný skateboard pro vaši velikost těla, úroveň a výšku. Mohlo by být nebezpečné použít takový, ve kterém se budete cítit nepříjemně.
 • Nenechávejte telefon nebo jiné rozbitné předměty v kapsách.
 • Vždy se podívejte před tabuli, abyste viděli, kam jdete.
 • Vědět, jak přistát, když spadnete. Pomáhá dokonce procvičit si pád.
 • Pokud vám někdo řekne, abyste opustili místo, odejděte. Zkuste bruslit na bezpečném a legálním místě. Vaše příjezdová cesta, parkoviště, garáž, slepá ulice nebo místní park jsou skvělá místa.
 • Dejte přednost chodcům a řidičům.
 • Když jste na 'Penny Board', musíte zůstat s většinou své váhy na přední straně a udržovat nízké těžiště.
 • Levné desky budou pro začátek v pořádku, ale jakmile se naučíte Ollieho, nebudete moci dělat žádné další triky, aniž by došlo k prasknutí desky.
 • Pokud se nemůžete naklonit, když se nakloníte, uvolněte kamiony z velkého šroubu uprostřed.
 • Buďte v bezpečí a udržujte odstup od dětí, zvířat atd.
 • Používejte ochranné pomůcky jako přilbu, chrániče loktů, kolen atd.
 • Kupte si kvalitní bruslařské boty, které budou vaše chodidla náležitě chránit a pomohou vám přilnout při bruslení.
 • Najděte si bruslařského kamaráda. Pokud někdo, koho znáte, začíná se skateboardingem jako vy, setkejte se s ním a promluvte si o své technice nebo o tom, jak je to zábavné nebo těžké. Bruslení je s přáteli mnohem zábavnější a více je lepší.

reklama

Varování

 • Najděte si dobré skate boty, které budou pohodlné a dlouho vydrží.
 • Vždy si uvědomujte své okolí.
 • Nedělejte to, co dělají ostatní, jen proto, že to dělají. Dělejte jen to, v čem se cítíte dobře.
 • Nejlepší je skateboard ve skupinách a kolem několika lidí. Pokud se něco stane, máte zakrytá záda. Navíc je zábavnější být s přáteli.
 • Používejte ochranné pomůcky. Chrániče kolen mohou být omezující, ale jsou nezbytné pro bruslení vert.
 • Když jste frustrovaní, neházejte desku, často to může způsobit nenapravitelné škody.
 • Nosit přilbu. Možná si nemyslíte, že je to cool, ale zachrání to vaši hlavu před prasknutím. Skateboarding je zábava, ale mějte na paměti zranění nebo úmrtí, ke kterým může dojít bez helmy.
reklama

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, můžete streamovat film Dance Moms: Abby's Virtual Dance Off online zdarma online.

Jak vyrobit kuličkový papír. Tkáňový papír vždy vyhrává soutěž o šetrnou dekoraci. Proměňte jeden z nejlevnějších předmětů v obchodě s řemesly na jasný a krásný umělecký projekt. Skládejte listy hedvábného papíru. Vytvořte hromádku z 8–14 velkých ...

Australian Open 2010: Serena Power

Jak posílit šlachy. Šlachy jsou šlachy, které spojují svaly s kostmi a poté přenášejí sílu z vašich svalů na vaše kosti, což umožňuje pohyb těla. Je důležité posílit šlachy i svaly, protože ...

Stát Washington ovládne severní Colorado v sobotu. Pokud nemáte kanál Pac-12 Washington, můžete hru sledovat online naživo.

Jak nosit mátovou zeleň. Máta je stylová, poutavá barva, ale přijít na to, jak ji zapracovat do svého šatníku, může být náročné! Začněte malým spárováním kousků máty s neutrálními barvami, jako je černá, bílá nebo tmavě modrá. Jakmile získáte ...