US Open 2019: Serena Williamsová vs. Maria Šarapovová, 1. kolo, náhled a předpověď

Serena Williamsová (L) a Maria ŠarapovováPoslední grandslam roku, US Open 2019, je připravena být svědkem epického, trhákového střetnutí hned první den, kdy se dva oddaní ženy zúčastní 23násobné grandslamové šampionky Sereny Williamsové. -soupeř Maria Sharapova v ikonickém střetnutí v prvním kole na stadionu Arthura Ashe.

Mladší ze sester Williamsových, Serena, byla letos sužována zraněními a mnohonásobným odchodem do důchodu a odhlášením z turnajů. Williamsová prošla v roce 2019 lhostejným během a její prohry v přímých setech na French Open a Wimbledonu začátkem tohoto roku vyvolaly otázky ohledně její schopnosti získat další grandslamové tituly v kariéře.Serenina soupeřka Šarapovová, která se letos v únoru podrobila operaci ramene, se letos také snažila najít jakýkoli rytmus a formu.

Po svém comebacku poté, co byla nucena odejít do důchodu kvůli problému s levým předloktím ve svém prvním kole ve Wimbledonu v tomto roce, 32letý Rus podlehl předčasným odchodům v Torontu a Cincinnati ve své comebackové stopě v čele až do finále Major roku.

Pokud jde o vzájemný souboj na turné WTA, Williamsová dosud dominovala své ruské soupeřce s náskokem 19: 2 a povaha jejich soupeření je tak intenzivní, že by Američanka vůbec nevydržela prohrát se Šarapovovou v jejich nadcházejícím setkání.Zatímco se tato dvojice v minulosti potkala osmkrát na grandslamech, na Flushing Meadows se dosud nikdy nepotkali a jejich nadcházející setkání na US Open je jejich vůbec prvním střetem v prvním kole na jakémkoli turnaji na turné.

K poslednímu ze dvou vítězství Šarapovové nad 37letou Američankou došlo před 15 lety, když Rus v roce 2004 na mistrovství WTA Tour porazil Serenu 4-6, 6-2, 6-4.

Po zpoždění byl Serenin pohyb na kurtu omezen jejím stárnutím a obavami ze zranění. .Vzhledem k obavám ze zranění a její prohrané porážce proti Simoně Halepové ve finále ve Wimbledonu nemusí Williamsová na letošním US Open startovat jako favoritka na titul, ale rozhodně má jasnou výhodu nad svou ruskou soupeřkou v prvním kole, kde se objevila. být zranitelná a obezřetná po jejích ztrátách v Torontu a Cincinnati.

V Arthur Ashe na svém domácím trávníku měla Serena obrovskou podporu davu a to by mohlo být jen další motivací pro šestinásobného šampiona US Open, aby předvedl svou nejlepší hru proti svému starému nepříteli.

Když jsou Williams a Sharapova na sklonku své kariéry, existuje velká pravděpodobnost, že bychom mohli být svědky toho, jak se postaví proti sobě, možná naposledy na turné v nadcházejícím zápase.

Může Williams pokračovat ve svém neuvěřitelném běhu přes Šarapovovou nebo najde Rus způsob, jak ukončit svou 18zápasovou sérii porážek proti veteránské Američance?

Stadion Arthur Ashe v New Yorku slibuje přidání nové kapitoly do historického soupeření Williams-Sharapova v jejich nadcházejícím střetnutí v prvním kole.

Předpověď: Serena Williamsová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Jak se rozcvičit na běh. Zahřátím svalů nemusíte trávit dlouhou dobu, ale lehká rozcvička může předcházet zraněním a pomůže vám z běhů vytěžit maximum. Před spuštěním je dobré rozproudit krev s ...

Debata O KOZE byla hašována, přepracovávána a stále se o ní nekonečně diskutuje ve dvouhře, přičemž Roger Federer se nadále upevňuje jako t.

Jak udělat své morčátko šťastným bez druhého morčete. Morčata jsou společenská zvířata, která přirozeně žijí ve skupinách. I když je nejlepší mít doma více morčat najednou, není to vždy možné. Ujisti se...

Aegon Classic byla zasažena spoustou vysoce profilovaných výběrů, přičemž Jelena Ostapenko je nejnovější velké jméno, které se z akce odstěhuje.