Jak se dívat na „Ghost Adventures: Quarantine“ online

Cestovní kanál Ghost Adventures: Karanténní speciálTravel Channel je hit lovu duchů Ghost Adventures zahajuje čtyřdílnou sérii, která zahrnuje děsivé paranormální jevy, zatímco lovci duchů praktikují izolaci zvanou Ghost Adventures: Karanténa . První část má premiéru ve čtvrtek 11. června ve 21 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Ghost Adventures: Karanténa na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Travel Channel na Philo TV

Travel Channel je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Ghost Adventures: Karanténa žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte Travel Channel na FuboTV

Travel Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Ghost Adventures: Karanténa živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte Travel Channel na Hulu pomocí živé televize

Travel Channel je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Ghost Adventures: Karanténa žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje nové epizody po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Ghost Adventures: Quarantine“Hrát si

Ghost Adventures Crew Quarantine Inside Haunted Museum 11. června 2020 posádka do karantény uvnitř strašidelného muzea Las Vegas Vrátili se a konečně otevřou box dybbuk. Nezapomeňte sledovat tuto epizodu karantény v nové epizodě 11. června 2020. 2020-05-07T03: 32: 31Z

Ve čtvrtek 11. června uvede Travel Channel premiéru první ze čtyř epizod, kde se Ghost Adventures Posádka se potýká s děsivými paranormálními jevy, zatímco se sama izoluje uvnitř strašidelného muzea Zak Bagans a v první chvíli Bagans otevírá nechvalně proslulý Dybbuk Box, což je krabice na víno, o které se říká, že ji pronásleduje zlomyslný, neklidný duch.

Pro tento speciál se Bagans, Aaron Goodwin, Jay Wasley a Billy Tolley nechali 10 dní v karanténě v Baganově strašidelném muzeu v Las Vegas v Nevadě.

Tisková zpráva slibuje:

V děsivé expozici, kterou zcela natočili kluci bez produkčního štábu, tým - při dodržování správných postupů sociální vzdálenosti v době pandemie koronaviru - zjistil, jak zvýšené úrovně strachu v této bezprecedentní době ovlivňují temné energie spojené s nejstrašidelnějšími objekty světa. Vzhledem k tomu, že kvůli uzavření nejsou žádní nedávní návštěvníci muzea, jsou Bagans a tým prvními lidmi, kteří během týdnů narazí na tyto silné paranormální síly a postaví se jim čelem. A ve velmi očekávaném okamžiku Bagans konečně otevře neslavný Dybbuk Box, aby prozkoumal jeho zlověstný vliv.

Každá hodinová epizoda, natočená zcela čtveřicí, se zaměří na nejhrozivější oblasti a artefakty v muzeu, včetně Čertova houpacího křesla, Peggy Doll a notoricky známé Dybbuk Box-děsivě strašidelný předmět, o kterém se věří, že proklíná ty, kteří přijít do styku s tím. Tým odhodlaný zjistit, zda je paranormální aktivita umocněna strachem z pandemie, nasazuje při hledání odpovědí nové vyšetřovací taktiky a vědecká zařízení. Tímto v dlouho očekávané chvíli Zak Bagans otevírá Dybbuk Box, aby porozuměl rozsahu a síle své energie. Během vyšetřování tým také dálkově zpracoval videorozhovory s předchozími návštěvníky muzea, průvodci a dalšími speciálními hosty - lidmi, jejichž děsivé zážitky v muzeu tvoří základ toho, co tým může očekávat. Se svým vlastním obavami na historicky nejvyšší úrovni se posádka obává, že neklidní duchové uvnitř muzea jsou nebezpečnější než kdy dříve.Hrát si

Zak Bagans mluví během svého koronaviru a dočasně zavřel své strašidelné muzeum Zak Bagans zveřejnil na internetu zprávu uklidňující fanoušky paranormálních jevů, že se všichni můžeme společně dostat přes blokádu COVID-19, a povzbudil lidi, aby se v těchto těžkých chvílích rozesmáli. Mluvil také o tom, jak dělá svou práci, aby porazil „zlo“ entita „, která je koronavirem, a poděkovala lékařské linii… 2020-04-08T10: 24: 41Z

Toto je zdaleka nejintenzivnější vyšetřování a hloubkový experiment, jaký jsme kdy udělali, vzhledem k celému tónu uzavření v rámci pandemického zablokování ... je to tak surové a děsivé, jak to jen jde, uvedl Bagans v tiskové zprávě. Strach dává entitám sílu a strach nyní prostupuje naší společností v měřítku, jaké jsme dosud nezažili. Jsme svědky toho, jak se množství duchovní činnosti výrazně zvyšuje, a musíme pochopit, jak tato bezprecedentní situace ovlivňuje věci na nadpřirozené úrovni. To nás vedlo k tomu, abychom konečně otevřeli Dybbuk Box - okamžik, který se mnou bude žít navždy.

Ghost Adventures: Karanténa premiéra čtvrtek 11. června ve 21 hodin ET/PT na Travel Channel.


Populární Problémy

Jak znovu zarovnat krk. Vyrovnání krku je běžný problém, zvláště pokud celý den sedíte u počítače. Krk, který není vyrovnán, může způsobit bolest a nepohodlí. Pokud máte bolesti krku a ...

Medvědi nejsou ta zlá zvířata, za která se často vydávají - ve skutečnosti je statisticky pravděpodobnější, že vás zabije včelí bodnutí než útok medvěda. Mohou však být velmi divokí a ochranní, zvláště tam, kde jsou jejich mláďata ...

Jak vypadat jako muž. Mnoho lidí rádo experimentuje se vzhledem. Někteří to dělají kvůli halloweenským kostýmům nebo divadlu a někteří transgender muži to dělají, aby své pohlaví prezentovali navenek světu. Naštěstí existuje řada ...

Jak nechat své nohy vypadat déle. Mnoho lidí si přeje mít delší nohy. I když nemůžete změnit svou genetiku, existuje několik triků, které můžete použít k vytvoření iluze dlouhých, štíhlých a sexy nohou. Nošení kalhot ve správných barvách může ...