Line Calls, Roland Garros Women's Betting Preview: Flyers (Key), Fades  (Coco) a Pick to Win

Uvádí FanDuel Sportsbook.jak předejít tenisovému lokti
  GettyImages-2151010398

👉 Úplný seznam kurzů Roland Garros ve sázkové kanceláři FanDuel najdete KLIKNĚTE ZDEDoposud nás čekala vzrušující sezóna na antuce, ale to nejlepší teprve přijde, když se akce přesune do Paříže. Iga Swiatek právě vyhrál Madrid a Řím ve stejné sezóně poprvé a je již trojnásobným šampionem na Roland Garros. Je čtvrtá téměř jistá? Nebo zvítězí Aryna Sabalenka, Elena Rybakina nebo Coco Gauff – nebo někdo mimo radar?

Pokračujte ve čtení pro některé hráče, abyste je měli na očích při sázení na budoucí trh Roland Garros.

Letci

Mirra Andreeva (+3800): Andreeva prohrála v prvním kole v Římě s Paulou Badosovou, ale není důvod, proč by nemohla na Roland Garros běžet. Před touto porážkou se Andreeva dostala až do čtvrtfinále v Madridu, kde vyhrála nad Lindou Noskovou, Marketou Vondroušovou a Jasmine Paolini, než narazila na rozžhavenou Sabalenku. Realisticky se 17letá hráčka bude líbit svým šancím proti komukoli, kdo není v kategorii míčkových míčků Sabalenka.Andreeva je tak dobrý navrátilec; v této sezóně překonává podání na 43,5 %. V kombinaci s její schopností bránit základní čáru, Andreeva prostě potřebuje být pevná, pokud jde o její vlastní podání. Pokud ano, měla by v těchto podmínkách přežít 80 % hráčů na světě. Sledujte její cenu, abyste vyhráli čtvrtinu, jakmile vyjde slosování – bude toho naživu, pokud se bude vyhýbat Swiatekovi a Sabalence.

Madison Keys (+11 000): Keysová vyniká na tvrdých kurtech a trávě, ale v roce 2018 se dostala do semifinále na Roland Garros. Keysová má ve své kariéře také bilanci 72-46 na nehtu – věděli jste, že na antuce má vyšší procento výher než na tvrdých kurtech? ? Všude je nebezpečná a její hra v Madridu a Římě to dokázala. Keysová se dostala do semifinále v Madridu, kde prohrála 6-1, 6-3 se Swiatekovou. Poté se dostala do čtvrtfinále v Římě, kde stejným skóre prohrála se Swiatekovou. Ale Keys stále vyhrával nad hráči jako Gauff, Ons Jabeur a Beatriz Haddad Maia.

Je těžké nemít rád její šance na uskutečnění některých věcí v Paříži. Stejně jako Andreeva byste se měli podívat na Keyse, abyste se mohli dostat do semifinále. Keysová je jako returnerka opravdu silná, má schopnost vystřelit soupeře z kurtu, když dobře podává, a její síla od základní čáry je těžko řešitelná i v pomalých podmínkách.  Coco Gauff je bývalá finalistka Roland Garros.

Coco Gauff je bývalá finalistka Roland Garros.

tenisové výsledky French Open

Vybledne

Coco Gauff (+750): Gauffová se na začátku roku probojovala do semifinále Australian Open a má skvělou celkovou bilanci sezóny. Ale Američanův forhend je stále extrémně využitelný. Pomalý terre battue by jí měl dát trochu více času, aby se postavila a roztrhla tu střelu, ale nejlepší hráči na světě ji budou moci zrychlit. A vzhledem k tomu, že Gauffovo procento držení se snížilo ze 73,4 % v roce 2023 na 69,9 % v roce 2024 – s tím, že její procento dvojitých chyb vzrostlo z 5,1 % na 8,9 %, – již není důvěryhodná vůči špičkovým talentům.

Gauff by měla být schopná přijít na způsob, jak nakonec bojovat o tituly na Roland Garros, ale v její hře je teď příliš mnoho děr.

Náš Jabeur (24-1): Jabeur je trojnásobná grandslamová vicemistryně, takže vám může být odpuštěno, že u jejího jména vidíte velké číslo a střílíte na ni. V této sezóně je však jen 6-9 a její pokles se datuje ke konci roku 2023. Zatímco Tunisanka v posledních týdnech udělala určité pokroky, její brzká prohra se Sofií Keninovou v Římě ukazuje, že má ještě hodně práce dělat.

Dokud se Jabeurovo procento držení a zlomové procento nezačnou blížit k jejím normálním úrovním, je to hráč, který by měl zvážit slábnutí. Její hra základní čáry je teď také trochu nepořádná. S ohledem na to ji budete chtít předat na futures trhu a možná budete chtít zvážit sázení proti ní v prvních kolech.

  Swiatek nyní vyhrála posledních osm finále v řadě.

Swiatek nyní vyhrála posledních osm finále v řadě.

Hraj stolní tenis

Vybrat Vyhrát

Každý Swiatek (-165): Pokud nemáte dobrý pocit z toho, že na výhru Swiatekové kladete kurz -165, nezapomeňte, že ve svém finále proti Sabalence v Římě byla až -400. To znamená, že sázkaři jí dali 80% šanci, že porazí druhého nejlepšího hráče na světě. Swiatek zareagoval tak, že ji naprosto porazil a získal výhru 6-2, 6-3 za velmi podobných podmínek, jaké uvidíme tento týden.

Když Sabalenka nebude schopná tlačit Swiateka na pomalejší antuce, kdo to udělá? Odpovědí je snad Jelena Ostapenková, která Poláku vždy hrála dobře. Ale pokud ji Swiatek nemá ve svém losu, je těžké si představit, že by někdo bránil 22leté hráčce dostat se do finále. A jakmile tam bude, budete mít na výhru skvělou cenu. Můžete to buď nechat běžet, nebo zaručit pěkné výhry tím, že vezmete její soupeřku za plusové peníze.

Populární Problémy

Jak vyhrát Smashfest od Nickelodeon.Com. Napadlo vás někdy, že je Smashfest příliš tvrdý? Jednu minutu to máte, druhou minutu ne? Najednou jste si mysleli, že jste vybrali špatnou postavu? Takže potřebujete pomoc. Přečtěte si tento článek a ...

Novak Djokovic, polekaný sérií porážek Federera a Nadala a jednou konkrétní ztrátou v roce 2010, to téměř vzdal. Srb po tomto nízkém bodě stiskl tlačítko reset a od té doby se rozplakal.

Soupeři Auburn a Alabama se ve středu večer setkají na basketbalovém hřišti. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.

Jak použít pravidlo 3 4 5 k sestavení hranatých rohů. Jednou z výzev při vytváření rohů je jejich zarovnání. I když váš pokoj nemusí být dokonale hranatý, je nejlepší mít rohy co nejblíže 90 stupňům. Li...

Zde je vše, co potřebujete vědět k objednání UFC 236 na ESPN Plus. Obsahuje informace o cenách a způsob sledování na televizoru nebo jiném zařízení.