Video: Dimitrov zasáhl dva po sobě jdoucí pobuřující vítěze

Obhájce titulu Grigor Dimitrov právě dokázal, proč je obhájcem titulu na Stockholm Open. Ve svém čtvrtfinálovém střetnutí s Jackem Sockem ze Spojených států amerických se Dimitrov vrátil z jednoho setu a porazil Socka ve třech setech. Dimitrov prohrál první set 7: 5, ale další dva sety vyhrál 6: 4, 6: 3, aby se dostal do semifinále.

Potřeboval štěstí na své straně a to se rozhodně ukázalo ve druhém setu. DImitrov zasáhl dvě naprosto pobuřující střely zády k sobě, aby omráčil Socka. Dav spolu se Sockem tleskali Bulharovu úsilí.

Zde je video ze záběrů.Populární Problémy

Roger Federer se nedávno objevil ve videu, kde byl viděn překvapivou návštěvu střešního tenisového italského dua. Carola a Vittoria hráli tenis a v rámci programu také sdíleli oběd s Rogerem Federerem.

Je čas na Cy-Hawk 2019, protože soupeři Iowa a Iowa State se v sobotu střetnou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos play off hry Eagles vs Saints na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.

Budování vlastních vložek do bot může ušetřit peníze a pomoci recyklovat položky, které již nepotřebujete, například lepenku nebo starou podložku na cvičení. Jako další bonus, pokud chcete změnit velikost stélky tak, aby vyhovovala vašim vlastním potřebám obuvi, bude vaše ...

Díky jistotě kolem Gregoire Barrere od chvíle, kdy přišel do kontaktu s Benoitem Pairem, se cítí jako Roger Federer. Veškerá pozornost a péče, které se Francouzi věnují, je u hráčů zařazených mimo prvních 5 neobvyklá.

Federer a Zverev z týmu Europe jsou připraveni zahnat kurt ve svém úvodním čtyřhře proti týmu World! .