Novinář chválí Nadala poskytnutím nové definice jeho jména, manželka Novaka Djokoviče říká, že by měla existovat nová definice i jeho jména

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Manželka Novaka Djokoviče Jelena nedávno odešla na Instagram, aby na svého manžela zasypala bohaté potlesky poté, co Srbové vyhráli tři sety nad místní nadějí Lorenzo Sonego. Jelena v sobotu zveřejnila na svém instagramovém příběhu snímek příspěvku na sociální média od novináře Christophera Clareyho a navrhla, aby světová jednička dostala podobné ocenění jako Rafael Nadal.

Clarey původně zveřejnila tweet, který chválil Nadala za jeho bojovného ducha, i když v kreativním stylu. Tweet zněl takto:

hulu můj 600 lb život
Nadal ( podstatné jméno ): 1. španělský hráč, který bude bojovat bez ohledu na skóre a obvykle najde způsob, jak vyhrát
2. hlína

Na tweet odkazovala Jelena Djokovic na Instagramu o několik hodin později. Srb byl zjevně pobaven stylem, ve kterém Clarey tweetovala, a tvrdila, že podobná definice by měla být vytvořena pro Novaka Djokoviče.

Podle Jeleny je její manžel synonymem hráče, který odmítá prohrát, i když má těžké podmínky. To mělo zvláštní význam vzhledem k tomu, že Djokovič čelil v sobotu Lorenzu Sonegovi, přičemž během celého střetnutí obdržel Ital ostrou podporu partyzánského davu.

'Přidejte tam prosím další podstatné jméno.' Djokovic (podstatné jméno): srbský tenista, který najde způsob, jak vyhrát bez ohledu na dav nebo skóre, “napsala Jelena.

Jelena sdílí další příběh, ve kterém je Novak Djokovič fanouškem označen jako KOZA

Novak Djokovic s manželkou Jelenou (L)

Novak Djokovic s manželkou Jelenou (L)

Stream Steelers hra naživo zdarma

Příspěvek Jeleny na Instagramu byl zdánlivě motivován náročnou kampaní Novaka Djokoviče v Římě tento týden. Djokovič, který v sobotu zažil úžasný návrat proti Stefanosu Tsitsipasovi, se později během dne znovu obrátil na kurt, aby se utkal s Lorenzem Sonegem o místo v mistrovském zápase.

Novak Djokovic zpočátku vedl setem a přestávkou, ale Sonego, povzbuzený podporou davu, se vrátil. Djokovič nedokázal zastavit italskou hybnost a promarnil pár mečbolů, než prohrál následující tiebreaker, který zápas dotáhl do třetí sady.

mohu prát tenisky v pračce

Srb si ale v rozhodování rychle poradil se Sonegem, když si připsal vítězství 6: 3, 6: 7 (5) a 6: 2, aby si v neděli rezervoval trhákové finále proti svému úhlavnímu rivalovi Nadalovi.

Jelena Djokovic, která je známá svými interakcemi s 'Nolefam', se později znovu vydala na Instagram, aby znovu zveřejnila některé příspěvky fanoušků oslavující vítězství jejich idolu. Jeden z příběhů, které Jelena sestavila, Djokovic zveličil ve stejném formátu, jaký Clarey použil pro Nadala, tentokrát ho označil za „KOZU“.

'Novák Djokovic ( podstatné jméno ): Největší tenista všech dob, který se nikdy nevzdává, bez ohledu na to. Synonyma: KOZA, šampione, “zněl jeden z příspěvků fanoušků sdílený Jelenou.
Jelena sdílí příspěvek od fanouška

Jelena sdílí příspěvek od fanouška

Populární Problémy

Poté, co porazila Pákistán, se Indie ujala Chorvatska o místo ve finále Davisova poháru, které se bude konat v listopadu 2020.

Jak používat radiátor. Přestože radiátory již nejsou nejoblíbenější volbou pro vytápění domů, mnoho starších budov je stále má. Vědět, jakým způsobem otočit číselníky radiátorů, vás v chladném počasí udrží v pohodlí. Poté mějte ...

Zde je vše, co potřebujete vědět o nadcházejícím finále ATP příští generace 2019.

Nilagang Baka je polévka na filipínském vývaru s hovězím masem. Obvykle má také cibuli, brambory a pechay. Někteří lidé také rádi přidávají další položky, jako je kukuřice, banány saba nebo dokonce zelí. Https://www.angsarap.net/2014/0 ...

Kriticky uznávaný seriál Showtime 'The Chi' se vrací do 3. sezóny v neděli. Pokud nemáte kabel nebo Showtime, sledujte nové epizody online.

ATP dokončila svůj rozvrh na týdny po Australian Open.