Jak se dívat na Copa America 2019 online v USA

Sledujte Copa America v USA

Getty

Copa America 2019, pořádaná Brazílií, poběží od 14. června do 7. července.

Pro ty ve Spojených státech, kteří se chtějí dívat, každý zápas Copa America bude vysílat v angličtině na ESPN+ , a ve španělštině na Telemundo nebo Universo.

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat každý zápas naživo na vašem počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení připojeném k televizi:

Sledujte v angličtině nebo portugalštině: ESPN+

Anglické a portugalské přenosy zápasů Copa America nebudou v USA v televizi, ale každou hru Copa můžete sledovat v angličtině nebo portugalštině prostřednictvím ESPN+ “, streamovací služba od ESPN, která zahrnuje také další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální, exkluzivní obsah za 4,99 $ měsíčně.

aircast pro tenisový loket

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos zápasů Copa America na svém počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

bakalář v ráji live stream reddit

Sledujte ve španělštině: FuboTV

Telemundo (žije na většině trhů) a Universo jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben mezinárodnímu fotbalu a sportu obecně.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos španělských přenosů Copa America na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, dokonce pokud to nezaznamenáte.

Sledujte ve španělštině: Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Telemundo (na většině trhů). Universo není součástí Hulu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Copa America Spanish na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sledujte ve španělštině: PlayStation Vue

naučit se sloužit tenisu

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Telemundo (živé na většině trhů). Universo není součástí Vue.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos španělských přenosů Copa America na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled Copa America 2019

Chile jsou dvojnásobnými obhájci titulu Copa America, když vyhráli v letech 2015 a 2016.

Stejně jako tomu bylo v každém z těchto běhů, jejich útok bude do značné míry helmován útočníkem Alexisem Sanchezem a záložníkem Arturem Vidalem.

Je to skupina s vysokou úrovní a my musíme tento úkol splnit, řekl v květnu hlavní trenér Reinaldo Rueda. Xinhua .

červené flitrové tenisky

Naším cílem je vyhrát, vždy jdeme s tou mentalitou. Budeme soutěžit, jak nejlépe umíme. Myslím, že to je to, co vždy charakterizuje chilské týmy. Skupinová fáze bude vyžadovat hodně inteligence a organizace.

Třicetiletý Sanchez, který reprezentuje Manchester United, zaznamenal ve finále Copa America 2015 penaltový kop, který vyhrál. Následující rok byl jmenován hráčem turnaje.

Když poprvé hrajete za svou zemi, nerozumíte velikosti hraní za Chile, řekl Sanchez United Review v září . Když jsem tričko nosil poprvé, nemohl jsem tomu uvěřit. Je to jako bránit svou zemi. Nyní, když si obléknete chilské tričko, vlasy se vám postaví.

Dodal: Když jsme vyhráli naši první Copa America v Chile a podporu všech lidí, naší rodiny a přátel ... bylo to pro celou zemi velmi pěkné.

Myslím, že si to Chilané budou pamatovat celý život. Navíc jsme dvakrát vyhráli stejný pohár. Myslím, že i ten druhý byl pro Chile radostí. A dodnes jsou na každého hráče hrdí. Musíme tento triumf zopakovat, udělat vše pro to, abychom Chile dostali na vrchol.

Opravdu doufám, že se budu stále zlepšovat, hrát další mistrovství světa, vyhrát další Copa America, pokračovat v růstu v národním týmu, dávat další góly a nadále rozdávat radost chilskému lidu.

Rueda nechal na soupisce brankáře Claudia Brava-kapitána týmu od roku 2009 a svého druhého nejvíce limitovaného hráče za Sanchezem. Bravo se v letech 2018-19 neobjevil za Manchester United, protože se potýkal se zraněním Achilla.

Mluvil jsem s Claudiem a musíme najít nejlepší okamžik pro jeho návrat, řekla Rueda Obchodní standard . Nejde jen o to, že přichází (do Brazílie na turnaj Copa) jako host poté, co byl 10 let kapitánem týmu.

tenisky s kalhotami

Skupiny Copa America

Skupina A.

Bolívie, Brazílie, Peru, Venezuela

Skupina B

Argentina, Kolumbie, Paraguay, Katar

Skupina C.

Chile, Ekvádor, Japonsko, Uruguay


Populární Problémy

USA a Anglie se v úterý setkají v semifinále mistrovství světa žen. Zde je návod, jak sledovat živé streamování hry online bez kabelu zdarma.

Zde je návod, jak sledovat Vikingy vs Lvi online bez kabelu

Jak zvýšit hladinu HDL cholesterolu. HDL nebo lipoprotein s vysokou hustotou se již dlouho považuje za korelační se zdravím srdce. HDL, často nazývaný „dobrý“ cholesterol, funguje jako raketoplán, který odebírá cholesterol z krevního oběhu (kde ...

Shrnutí klíčových momentů z mistrovství Wimbledonu 2014, kde triumfovali Novak Djokovič a Petra Kvitová.

Návrat Rogera Federera k tenisu na trávě nevyšel podle představ, protože podlehl ve druhém kole Noventi Open 2021 v Halle Felixu Augerovi-Aliassimeovi.