Jak se dívat na sezónu 6 madam Secretary online zdarma bez kabelu

Madame Secretary, řada 6, sledování online

CBSPoslední, šestá sezóna Paní tajemnice premiéra v neděli 6. října v 10/9c na CBS.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Amazon Prime

badmintonový tutoriál

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.FuboTV

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje CBS (na většině trhů živě).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS Naplno

Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS a také z celé knihovny CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako s možností Amazon Prime, pouze sledujete digitální platformu CBS než Amazon.

Venus Williams vs Serena Williamsová

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Náhled na sezónu 6 „paní ministryně“Hrát si

Video Video související s tím, jak se dívat na madam sekretářku, sezóna 6 online zdarma bez kabelu 2019-10-06T20: 17: 54-04: 00

Po 6 sezónách má hitové politické drama CBS skončit. Sezóna 6 se skládá pouze z 10 epizod, které nesou děj přes časový skok, který se stal mimo obrazovku, mezi finále 5. sezóny a premiérou 6. sezóny. Časový skok, během něhož byla vedení USA, Elizabeth McCord (hraje Tea Leoni), zvolena první prezidentkou USA. Podle oficiálního popisu finální sezóny CBS:

MADAM SECRETARY hraje Téu Leoni jako Elizabeth McCordovou, chytrou, odhodlanou, nově zvolenou prezidentkou USA. Poté, co pět let úspěšně sloužila jako ministryně zahraničí, nyní Elizabeth zastává nejvyšší úřad v zemi za pomoci svého týmu, který zahrnuje náčelníka štábu Russella Jacksona; poradce prezidenta Mike Barnow; tisková tajemnice Daisy Grant; a okouzlující asistent Blake Moran. Když Elizabeth debatuje o politice a bojuje s oponenty na Capitol Hill, je to jen zahřátí, když je zpět v rezidenci Bílého domu se svým manželem, profesorem teologie, který se stal prvním gentlemanem Henrym, a jejich dětmi, kde politika a kompromisy získat nový význam.

Oficiální synopse pro premiérovou epizodu 6. sezóny s názvem Zdráv šéf, říká, že Elizabeth musí odrazit nepodložené vyšetřování své minulosti, které hrozí vykolejením první hlavní legislativy jejího předsednictví; Henry se kroutí po svém vystoupení na noční přehlídce, což má za následek zvýšenou kontrolu jeho manželství. Podle IMDb , je noční show Pozdní show se Stephenem Colbertem To znamená, že diváci by měli očekávat, že během epizody premiérové ​​sezóny uvidí portrét od Stephena Colberta.

Před premiérou finální sezóny, TV linka hovořili s výkonnými producenty Barbara Hall a Lori McCleary hovořili o časovém skoku show pro poslední sezónu. Hall odhalila Našli jsme způsob, jak mít to nejlepší z obou světů, kde jsme se rozhodli skočit dopředu a udělat z ní prezidenta. Tentokrát skok přináší některé změny u hlavních hráčů obsazení a Hall řekl, že rozhodnutí, které jsem musel udělat, bylo, jaké postavy musí být nejvýraznější v nové divizi [Elizabeth] a jejím světě? Je to tak odlišný svět, že některá další zaměstnání [postav] nebyla převedena do toho, co jsme po ní chtěli, a děti už opravdu nejsou doma.

V této poslední sezóně hrají Téa Leoni, Tim Daly, Željko Ivanek, Patina Miller, Erich Bergen, Wallis Currie-Wood a Kevin Rahm.


Nalaďte si sezónu 6 z Paní tajemnice , Nedělní noci v 10/9c na CBS.


Populární Problémy

Tetování je velký závazek. Agonizace nad tím, jaký design trvale natřít barvou na kůži, je jen začátek. Jakmile najdete dokonalé umělecké dílo, musíte se rozhodnout, kam se na vaše tělo dostane! Důležité je umístění, zejména ...

Jak přimět ženu, aby se do vás zamilovala. Pokud existuje žena, kterou opravdu milujete a na které vám záleží, možná toužíte po tom, aby vám vaše city opětovala. I když nemůžete někoho přimět, aby se do vás zamiloval, existují některé věci, které můžete udělat ...

Veverky mohou takovým malým tvorům způsobit mnoho škod. Mohli by zamořit váš dvůr, hnízdit na vašich stromech nebo se dokonce dostat do vašeho podkroví! Naštěstí je snadné chytit veverku a odstranit ji ze svého majetku. Můžete použít humánní ...